Autor Téma: veřejnoprávní služba na ČT včera  (Přečteno 23621 krát)

pepa novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:veřejnoprávní služba na ČT včera
« Odpověď #45 kdy: 15. 01. 2015, 10:27:25 »
Nabízí se 2 řešení. Své televizory prodat a legálně se z placení koncesí odhlásit, nebo se jen odhlásit a dál se na ČT dívat ilegálně. Jak prosté a ani to nepovažuji za nabádání k páchání přestupku.  ;)
pane pamětníku, to co navrhujete není řešením. Dnešní realita je stále taková, jako byla za socáče - " i když chceš jen kus libovýho, musíš  si k tomu koupit i kus tlustýho".
Já nechci přijít o možnost sledovat sport či dokumenty a občas něco "live", či kvalitní kulturu atd. Ano něco dává i ČT, ale většinou se dívám na soukromé TV, které si platím dle vlastního výběru. Kdyby byla ČT nepovinná, možná bych si předplatil i ČT2 či ČT Sport, ostatní určitě ne, je to pro mě brak. - ale i ty dva programy ne za dnešní cenu, je to v konkurenci s jinými moc drahé.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Miloslav Soška

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 750
  • QTH Horní Stakory
    • ICQ komunikátor - 228301424
    • Zobrazit profil
    • pureradio.cz
    • E-mail
Re:veřejnoprávní služba na ČT včera
« Odpověď #46 kdy: 15. 01. 2015, 16:50:08 »
pro sošku - diskuze je výměnou názorů, a diskutující spolu mohou velice nesouhlasit, což je i v této diskuzi. Kdo nechce se diskuze nemusí účastnit. To je normální a demokratické.
Taky je normální, že každý nemusí reagovat na příspěvek jiného. Ale ty si odpověď vynucuješ, dobrá tedy.
Neprojevil jsi žádný názor, jen dotaz, "zda jsem se už vypovídal". Z toho není jasné, zda se ptáš proto že:
1. ač se mnou souhlasíš, považuješ za zbytečné, abych se vyjadřoval - odpověď , nech to na mně, já považuji naopak za potřebné, aby se každý zákazník mohl vyjádřit k tomu co kupuje/platí, zejména když povinně.
2. nebo protože se mnou nesouhlasíš, chceš, abych "zavřel hubu". - což je příznačné pro komouše, fašouny, islámské teroristy a primitivy. Ani v tomto případě ji "nezavřu"
Jo soško, a ty jsi zjevně zvyklý, že se ti tyká. Ale mně vykej, já ti tykání nedovolil, nejsem ani tvůj soudruh a předpokládám, že nejsi nějaký ten slabomyslný, co každému kolem tyká.
toto není diskuze, to je snůška stížností na něco, co stejně nemůžeš změnit, jen si můžeš postěžovat a ulevit si, nic víc. A do toho je řízlé demagogií nejhoršího kalibru....

ad 1/ s tebou samozřejmě nesouhlasím....
ad 2/ nejsem ani jedno z toho, co jsi vyjmenoval

na Internetu jsem zvyklý, že mi někdo tyká, i vyká, nicméně, stále netuším, která vyšší moc ti dala oprávnění, mi něco přikazovat.....to zavání těžkou diktaturou, ničím jiným. Takže neuspokojím rozkazy tvého ega, ohledně tykání, nebo vykání, už to chápeš? nebo to nechceš chápat?
« Poslední změna: 15. 01. 2015, 17:01:47 od Miloslav Soška »
DVB-S - Ariva 100, Wave Frontier T55 -  23.5°E, 19.2°E, 13°E - FTA
DVB-T - SHARP Aquos LC-40LE630E - k. 6, 25, 29, 30, 35, 38, 40, 60 - ČH, Černá Studnice, Sněžné Jámy
DAB/DAB+/DMB/DRM/SDR/VKV - EzCap USB Dongle, Lingo iJoy Plus, Kenwood KDC-DAB41U, Dual DAB 50, Himalaya DRM 2009
PMR, CB, sdílenky


Alex Gaga

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 726
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:veřejnoprávní služba na ČT včera
« Odpověď #47 kdy: 15. 01. 2015, 18:00:37 »
Nabízí se 2 řešení. Své televizory prodat a legálně se z placení koncesí odhlásit, nebo se jen odhlásit a dál se na ČT dívat ilegálně. Jak prosté a ani to nepovažuji za nabádání k páchání přestupku.  ;)
Aneb totální ztráta soudnosti...


spyko

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 407
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:veřejnoprávní služba na ČT včera
« Odpověď #48 kdy: 15. 01. 2015, 19:16:06 »
Taky doufám,že to byla čistá ironie, názor na pamětníka se mi měnit nechce! ;D
Samsung 55nu8002. ,,telesystem 6820 twin,dreambox 525 dvb-t2/c,UPC modul,internet,mini pc di way m9.


amatér Tondach

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 356
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:veřejnoprávní služba na ČT včera
« Odpověď #49 kdy: 15. 01. 2015, 20:20:25 »
pane Tondachu, samozřejmě, že celý koncesionářský poplatek ten večer nešel na uvedený program 5 stanic. To přeci nikde netvrdím, dalších utracených peněz z poplatků za jiné "veřejnoprávní" hovadiny a na různé příživníky bylo jistě více  ;)
Víte já nemám ani zájem hledat nějaké ty v zákoně popsané dle vás "správné" výdaje - pro mě neviditelné. Úplně mi stačí ty výdaje za činnosti, které jsou viditelné - tak ty nechci platit.
To je právě to! "nemám ani zájem hledat nějaké ty v zákoně popsané dle vás "správné" výdaje "! Tím se dost vysvětluje! Blábolíte nesmysly a nevíte o čem.......ale ono to nemá cenu vám cokoliv vysvětlovat! nechcete přiznat, že prostě nemáte pravdu!
P.S.: Myslíte si, že pro neslyšícího jsou povinně vysílané titulky ve všech pořadech "jiné "veřejnoprávní hovadiny na různé jiné příživníky", jako pro vás?
Uvědomte si laskavě, že to, co se nelíbí vám, se může líbit jiným! Mě se třeba vůbec nelíbil film Nuda v Brně, ale nebudu tady vřískat, že jeho vysílání porušuje principy veřejnoprávnosti ČT ...... uvědomte si, co tu plácáte za blbosti! A jděte na Kavčí hory říct lidem třeba do archivu nebo do kostymérny, že jsou příživníci! 
A tím končím, debata s vámi nemá vůbec cenu!

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


SHOPER

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 44
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:veřejnoprávní služba na ČT včera
« Odpověď #50 kdy: 16. 01. 2015, 07:54:50 »
A proč si proboha myslíš, že by si to ty dělal lépe????????????


pepa novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:veřejnoprávní služba na ČT včera
« Odpověď #51 kdy: 16. 01. 2015, 09:09:30 »
pane Tondachu, vy jste mi připomněl ten příběh z Jistě pane ministře, jak tam byla ta neotevřená nemocnice, přetížených mnoho zaměstnanců a žádný pacient. A sir Humphrey vykládal, jak je ta nemocnice potřeba a výborná.
Mimochodem filmy jako Nuda z Brna a řadu i lepších je možno vidět denně na řadě komerčních programů. Ano, nevidím důvod, proč by vysílání takových filmů měli všichni povinně platit a mělo být nějakou "veřejnoprávností". Jak píšu, rádi to vysílají i soukromníci.
Když už mi oslovujete tak osobně, tak se osmělím taky zeptat - nejste nějak napojen na rozpočet ČT, nebo přímo zaměstnanec ? nebo jen se chcete dívat na ČT i za moje peníze ?


Dan Rozsíval

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 838
    • Zobrazit profil
Re:veřejnoprávní služba na ČT včera
« Odpověď #52 kdy: 16. 01. 2015, 09:48:33 »
A tím končím, debata s vámi nemá vůbec cenu!

Divím se jen že na to spousta diskutérů kteří neustále s pepou v diskuzích akorát ztrácí čas ještě nepřišla.  ;D
DVB-S: 2x GM 9080 a GI Voyager II:  Toroidal T-90: 28.2E,23.5E,19.2E,16E,13E,9E,7E,5E,1W,4/5W,12.5W,15W + 39E,42E,46E,52E.
DVB-T: Dibox T-22,T-30: MUX1,2,3,4,RS7,RS8.


SHOPER

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 44
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:veřejnoprávní služba na ČT včera
« Odpověď #53 kdy: 16. 01. 2015, 11:45:55 »
pane Tondachu, vy jste mi připomněl ten příběh z Jistě pane ministře, jak tam byla ta neotevřená nemocnice, přetížených mnoho zaměstnanců a žádný pacient. A sir Humphrey vykládal, jak je ta nemocnice potřeba a výborná.
Mimochodem filmy jako Nuda z Brna a řadu i lepších je možno vidět denně na řadě komerčních programů. Ano, nevidím důvod, proč by vysílání takových filmů měli všichni povinně platit a mělo být nějakou "veřejnoprávností". Jak píšu, rádi to vysílají i soukromníci.
Když už mi oslovujete tak osobně, tak se osmělím taky zeptat - nejste nějak napojen na rozpočet ČT, nebo přímo zaměstnanec ? nebo jen se chcete dívat na ČT i za moje peníze ?

Škoda, že nemám čas, ale jak rád bych tě vytočil do ruda..


pepa novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:veřejnoprávní služba na ČT včera
« Odpověď #54 kdy: 16. 01. 2015, 12:08:32 »
pane shopere, diskuze přeci není o vytáčení někoho do ruda, ale o výměně názorů/argumentů. Emocionálně diskuzi chápou jen troubové  8) Máte nějaký názor, když už máte čas nejasně "glosovat" ?


amatér Tondach

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 356
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:veřejnoprávní služba na ČT včera
« Odpověď #55 kdy: 17. 01. 2015, 08:17:58 »
pane Tondachu, vy jste mi připomněl ten příběh z Jistě pane ministře, jak tam byla ta neotevřená nemocnice, přetížených mnoho zaměstnanců a žádný pacient. A sir Humphrey vykládal, jak je ta nemocnice potřeba a výborná.
Mimochodem filmy jako Nuda z Brna a řadu i lepších je možno vidět denně na řadě komerčních programů. Ano, nevidím důvod, proč by vysílání takových filmů měli všichni povinně platit a mělo být nějakou "veřejnoprávností". Jak píšu, rádi to vysílají i soukromníci.
Když už mi oslovujete tak osobně, tak se osmělím taky zeptat - nejste nějak napojen na rozpočet ČT, nebo přímo zaměstnanec ? nebo jen se chcete dívat na ČT i za moje peníze ?
To fakt nemá cenu! Psychiatr by vám jistě pomohl.....!
« Poslední změna: 17. 01. 2015, 08:19:59 od amatér Tondach »


Dvoura

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:veřejnoprávní služba na ČT včera
« Odpověď #56 kdy: 17. 01. 2015, 09:30:26 »
Taky bych chtěl mít tak těžkej život jak Pepa Novák, za všechno může Pražská kavárna, její členové jsou vlastně skoro všichni bejvalí komouši, a ČT mele propagandu a není veřejnoprávní, a furt to tady bude opakovat jako kolovrátek... Jakej prezident, takovej volič...Včerejší program rakouské veřejnoprávní ORF1 od 10 hodin až do 15. hodiny tam běžel profisport, pak až do 20 hodiny americký seriály, a večer americkej film...A ARD tady raději zmiňovat nebudu, to by Pepu mohla klepnout pepka.


pepa novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:veřejnoprávní služba na ČT včera
« Odpověď #57 kdy: 17. 01. 2015, 13:46:31 »
pane Tondachu. Své názorové odpůrce zavírali do blázince soudruzi v CCCP. To jen kdybyste šel k nějakému psychoanalytikovi, abyste mu rovnou řekl, kde se tohle myšlení ve vašem podvědomí vzalo. Prostě když nemáte argument, tak nemáte, ale slušný člověk si drží respekt.
pr pana Dvouru, ano v Rakousku je situace ne TV/R trhu ještě horší nežli u nás. Podobně jako v Německu. V obou těchto zemích to vzniklo, protože spojenci chtěli mít kvůli nacismu propagandu pod kontrolou. Té výhody ovládat lidi (kteří si to navíc sami platí) propagandou a "hrami" se tam nechtějí mocní vzdát, stejně jako u nás. takže je to takové "paní učitelko, Pepík taky zlobí!".


Alex Gaga

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 726
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:veřejnoprávní služba na ČT včera
« Odpověď #58 kdy: 17. 01. 2015, 15:50:10 »
Tak mě napadá - a nechce se mně to hledat - jak to bylo za první republiky? Také nějaký veřejnoprávní rozhlas a každý platil koncesionářské poplatky?


Stasi-DDR

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 030
    • Zobrazit profil
Re:veřejnoprávní služba na ČT včera
« Odpověď #59 kdy: 17. 01. 2015, 16:18:57 »
Ano, i tehdy se koncese (rozhlasová, protože TV vysílání ještě neexistovalo, krom nějakého krátkého testu někdy kolem let 1936-37, zásluhou Dr. Šafránka, ale vysílala se jen nosná bez modulace a testovalo se šíření) platila. Myslím si, že činila 10 (slovy: deset) tehdejších Kč, ale to si nejsem teď stopro jistý.
Veďte mě, následujte nebo jděte z cesty!