Autor Téma: veřejnoprávní služba na ČT včera  (Přečteno 23618 krát)

Miloslav Soška

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 750
  • QTH Horní Stakory
    • ICQ komunikátor - 228301424
    • Zobrazit profil
    • pureradio.cz
    • E-mail
Re:veřejnoprávní služba na ČT včera
« Odpověď #30 kdy: 14. 01. 2015, 18:55:50 »
Ješte jsi mi neodpověděl, nicméně, stále tu akorát konstruuješ nějaké myšlenky, tak ses z nich ještě nevypovídal....to zas bude trvat dlouho, než tě to přestane bavit...
DVB-S - Ariva 100, Wave Frontier T55 -  23.5°E, 19.2°E, 13°E - FTA
DVB-T - SHARP Aquos LC-40LE630E - k. 6, 25, 29, 30, 35, 38, 40, 60 - ČH, Černá Studnice, Sněžné Jámy
DAB/DAB+/DMB/DRM/SDR/VKV - EzCap USB Dongle, Lingo iJoy Plus, Kenwood KDC-DAB41U, Dual DAB 50, Himalaya DRM 2009
PMR, CB, sdílenky

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:veřejnoprávní služba na ČT včera
« Odpověď #31 kdy: 14. 01. 2015, 19:03:49 »
Aha, jsou z těch rodin. Takže kádrujete stejně jako komanči. Aneb vaše "nová" pravice se chová stejně tupě jak ta stará levice. Zvláštní je, že soudruzi Dyba, Kočárník a nakonec i osmašedesátník Zeman vám nevadí.


pepa novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:veřejnoprávní služba na ČT včera
« Odpověď #32 kdy: 14. 01. 2015, 19:11:26 »
nepřevádějte to na obecnou politickou diskuzi. Pokud jde o "veřejnoprávní ČT" tak mi opravdu vadí, povinně platit propagandu kohokoliv, tedy kromě těch volebních spotů


pepa novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:veřejnoprávní služba na ČT včera
« Odpověď #33 kdy: 14. 01. 2015, 19:12:35 »
Ješte jsi mi neodpověděl, nicméně, stále tu akorát konstruuješ nějaké myšlenky, tak ses z nich ještě nevypovídal....to zas bude trvat dlouho, než tě to přestane bavit...
hele soška, ty mně vykej. Jinak nevím, na co ti mám odpovědět, nejsi zatím schopen zformulovat jedinou myšlenku/argument.


Alex Gaga

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 726
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:veřejnoprávní služba na ČT včera
« Odpověď #34 kdy: 14. 01. 2015, 19:21:18 »
Jedna věc je zajímavá. Lidi prskají, když jim nějaký Skylink zavede servisní poplatek pár desetikorun za desítky programů, ale že každý měsíc platí za 5,5 programů 135Kč, to jim nevadí a ještě v diskuzi tuto státem nařízenou zlodějnu obhajují. Opravdu jsme divný národ :(

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:veřejnoprávní služba na ČT včera
« Odpověď #35 kdy: 14. 01. 2015, 19:26:32 »
Divný jste vy, když nechápete, proč lidi prskali ohledně Skylinku. O cenu tam nešlo.


Alex Gaga

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 726
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:veřejnoprávní služba na ČT včera
« Odpověď #36 kdy: 14. 01. 2015, 19:35:38 »
Tam šlo jenom o cenu. Někdo si naivně myslel, že bude mít něco zadarmo a musel platit. U ČT ale nikdo nic zadarmo nechce a ještě je rád, že může odvádět 135Kč každý měsíc, což vskutku vypovídá o divnosti tohoto národa...


pepa novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:veřejnoprávní služba na ČT včera
« Odpověď #37 kdy: 14. 01. 2015, 19:42:57 »
Jedna věc je zajímavá. Lidi prskají, když jim nějaký Skylink zavede servisní poplatek pár desetikorun za desítky programů, ale že každý měsíc platí za 5,5 programů 135Kč, to jim nevadí a ještě v diskuzi tuto státem nařízenou zlodějnu obhajují. Opravdu jsme divný národ :(
jo a poplatek 30 Kč u doktora, rozhodne volby. Přitom 30 kč platil jen ten, kdo k doktoru šel. Jinak lidé platí spoluúčast pojištění běžně, naopak si volí větší spoluúčast , protože je levnější pojistka.
Těch 135/35 Kč je prostě už tak zaběhlé, že mnoho jednodušších lidí i tady píše, jak je ČT/ČRo "zadarmo".


Miloslav Soška

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 750
  • QTH Horní Stakory
    • ICQ komunikátor - 228301424
    • Zobrazit profil
    • pureradio.cz
    • E-mail
Re:veřejnoprávní služba na ČT včera
« Odpověď #38 kdy: 15. 01. 2015, 04:59:20 »
Ješte jsi mi neodpověděl, nicméně, stále tu akorát konstruuješ nějaké myšlenky, tak ses z nich ještě nevypovídal....to zas bude trvat dlouho, než tě to přestane bavit...
hele soška, ty mně vykej. Jinak nevím, na co ti mám odpovědět, nejsi zatím schopen zformulovat jedinou myšlenku/argument.
Netuším, která vyšší moc tě opravňuje k tomu, mi něco přikazovat - rád si hraješ na Boha, nebo jemu podobnou bytost?
Mám pocit, jako by zde na fóru, a nejen zde, bylo stádo psychiatrů, kteří čtou to, jak si vyléváš svoje zhrzené srdíčko...rád bych se pletl...
DVB-S - Ariva 100, Wave Frontier T55 -  23.5°E, 19.2°E, 13°E - FTA
DVB-T - SHARP Aquos LC-40LE630E - k. 6, 25, 29, 30, 35, 38, 40, 60 - ČH, Černá Studnice, Sněžné Jámy
DAB/DAB+/DMB/DRM/SDR/VKV - EzCap USB Dongle, Lingo iJoy Plus, Kenwood KDC-DAB41U, Dual DAB 50, Himalaya DRM 2009
PMR, CB, sdílenky


amatér Tondach

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 356
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:veřejnoprávní služba na ČT včera
« Odpověď #39 kdy: 15. 01. 2015, 05:19:33 »
To je ale pěkná diskuze, co?
přitom by stačilo tak málo, aby se tazatel podíval do příslušných zákonů a poohlédl se i v zahraničí! Třeba by mu konečně došlo, co je to koncesionářský poplatek a proč se platí! Nejen u nás, ale prakticky všude na světě....... :) Ale tuším, že je úplně zbytečné se kojit nadějí, že to pochopí!


pepa novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:veřejnoprávní služba na ČT včera
« Odpověď #40 kdy: 15. 01. 2015, 07:34:37 »
pro sošku - diskuze je výměnou názorů, a diskutující spolu mohou velice nesouhlasit, což je i v této diskuzi. Kdo nechce se diskuze nemusí účastnit. To je normální a demokratické.
Taky je normální, že každý nemusí reagovat na příspěvek jiného. Ale ty si odpověď vynucuješ, dobrá tedy.
Neprojevil jsi žádný názor, jen dotaz, "zda jsem se už vypovídal". Z toho není jasné, zda se ptáš proto že:
1. ač se mnou souhlasíš, považuješ za zbytečné, abych se vyjadřoval - odpověď , nech to na mně, já považuji naopak za potřebné, aby se každý zákazník mohl vyjádřit k tomu co kupuje/platí, zejména když povinně.
2. nebo protože se mnou nesouhlasíš, chceš, abych "zavřel hubu". - což je příznačné pro komouše, fašouny, islámské teroristy a primitivy. Ani v tomto případě ji "nezavřu"
Jo soško, a ty jsi zjevně zvyklý, že se ti tyká. Ale mně vykej, já ti tykání nedovolil, nejsem ani tvůj soudruh a předpokládám, že nejsi nějaký ten slabomyslný, co každému kolem tyká.


pepa novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:veřejnoprávní služba na ČT včera
« Odpověď #41 kdy: 15. 01. 2015, 07:40:48 »
pane Tondachu, jak píšu úplně na začátku - koncesionářský poplatek šel ten večer konkrétně na vysílání (a prebendy pro zúčastněné)  "Pane, vy jste vdova", "Zánik samoty Berghof", profisportcirkus, svobodníka Halíka a reklamu na básníka  ;)


amatér Tondach

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 356
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:veřejnoprávní služba na ČT včera
« Odpověď #42 kdy: 15. 01. 2015, 07:55:41 »
pane Tondachu, jak píšu úplně na začátku - koncesionářský poplatek šel ten večer konkrétně na vysílání (a prebendy pro zúčastněné)  "Pane, vy jste vdova", "Zánik samoty Berghof", profisportcirkus, svobodníka Halíka a reklamu na básníka  ;)
Pane pepo, jak píšu dále, vůbec nevíte o čem tu plácáte nesmysly......a čím míň víte, tím víc blábolíte! Kdybyste napsal, že ten večer šel koncesionářský poplatek TAKÉ na vysílané pořady, dalo by se to možná, i když těžko, nějak pochopit! Zjistěte si KONEČNĚ proč a za co se koncesionářský poplatek platí! Uleví se vám! Ale už vidím, že je úplně zbytečné se kojit nadějí, že to někdy pochopíte!


pepa novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:veřejnoprávní služba na ČT včera
« Odpověď #43 kdy: 15. 01. 2015, 09:48:43 »
pane Tondachu, samozřejmě, že celý koncesionářský poplatek ten večer nešel na uvedený program 5 stanic. To přeci nikde netvrdím, dalších utracených peněz z poplatků za jiné "veřejnoprávní" hovadiny a na různé příživníky bylo jistě více  ;)
Víte já nemám ani zájem hledat nějaké ty v zákoně popsané dle vás "správné" výdaje - pro mě neviditelné. Úplně mi stačí ty výdaje za činnosti, které jsou viditelné - tak ty nechci platit.



Pamětník

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 562
  • KLD-40W4000, 32LD550, LE32B450, SyncMaster 2370HD
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:veřejnoprávní služba na ČT včera
« Odpověď #44 kdy: 15. 01. 2015, 10:07:04 »
Nabízí se 2 řešení. Své televizory prodat a legálně se z placení koncesí odhlásit, nebo se jen odhlásit a dál se na ČT dívat ilegálně. Jak prosté a ani to nepovažuji za nabádání k páchání přestupku.  ;)
DVB-C = 3 x TechniSat TechniCrypt >>CXV<<
DVB-T/T2 = 2x MMC LG MS450H, MAXIMUM T-1300 FTA, EVOLVE OMEGA T2, USB tuner HDTV DVB-T/DVB-T2+FM/DAB+
DVB-S2 = SKYMASTER 80cm, MOTOR SG-2100A, Comag SL100HD PVR
DAB+ = HAMA DIR3100, SIRD 14 C2, LINGO iJoy, Albrecht DR50, SONY XDR-S56DBP, Dual DAB+3 a 3 další