Autor Téma: iVysílání ČT přes HbbTV - problém při přehrávání  (Přečteno 19160 krát)

Radek Austyn

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 32
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Mám dotaz na všechny, kdo přijímají HbbTV v televizním přijímači a mohou tedy otestovat popsaný problém. Několik dní mě při přehrávání archivu pořadů v iVysílání ČT (přes HbbTV) trápí jedna věc a nevím, zda je příčina v mé televizi, nebo jde o problém na straně ČT: Když spustím nějaký pořad a chci ho v průběhu přehrávání pozastavit nebo posunout přehrávání vpřed/vzad, tak to nejde. Pořad se přehrává dál. Všiml jsem si také, že se časová osa přehrávaného pořadu nepohybuje, stále zůstává na 0:00. Dřív se dalo přehrávání standardně ovládat, ale v posledních pár dnech to prostě nefunguje. Zkuste to prosím někdo otestovat na své televizi a nechte mi tu komentář, ať vím, jestli se mám rovnou obrátit na Českou televizi, aby to dala do pořádku.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


SHOPER

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 44
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:iVysílání ČT přes HbbTV - problém při přehrávání
« Odpověď #1 kdy: 07. 01. 2015, 17:24:49 »
Co je to za TV? mě to na dva roky staré Samsung UE32EH5300 valí jak Fííík.


Radek Austyn

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 32
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:iVysílání ČT přes HbbTV - problém při přehrávání
« Odpověď #2 kdy: 07. 01. 2015, 17:44:34 »
Jde o Panasonic TX-L47WT50E.
A vážně Vám jde přehrávaný pořad v iVysílání posouvat vpřed/vzad a pozastavit? Vše mi "valí" taky normálně až na tuhle jednu věc. Je to blbý, když si chci třeba odskočit a potřebuju to jen na chvíli stopnout... Ale jak jsem již uvedl, je to problém jen několika dní, předtím to šlo bez problémů.


Korislav Korislavič

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 62
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:iVysílání ČT přes HbbTV - problém při přehrávání
« Odpověď #3 kdy: 07. 01. 2015, 17:55:42 »
Mám Panasonic TX-L39E6EK a také nejde.Zřejmě problém u TV od Panasonic.


Radek Austyn

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 32
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:iVysílání ČT přes HbbTV - problém při přehrávání
« Odpověď #4 kdy: 07. 01. 2015, 17:56:46 »
Ještě chci doplnit, že přehrávání videoaplikací přes HbbTV na německých stanicích funguje normálně. Vyzkoušeno na 3SAT a RTL. Proto si myslím, že bude problém na straně ČT.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Petr Svoboda

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 079
    • Zobrazit profil
Re:iVysílání ČT přes HbbTV - problém při přehrávání
« Odpověď #5 kdy: 07. 01. 2015, 18:30:10 »
jo, taky to u ČT vidím, na několika TV.
Nová funkcionalita?


spyko

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 407
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:iVysílání ČT přes HbbTV - problém při přehrávání
« Odpověď #6 kdy: 07. 01. 2015, 18:48:16 »
TOTÉŽ A UŽ DLOUHO!!!
Samsung 55nu8002. ,,telesystem 6820 twin,dreambox 525 dvb-t2/c,UPC modul,internet,mini pc di way m9.


Korislav Korislavič

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 62
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:iVysílání ČT přes HbbTV - problém při přehrávání
« Odpověď #7 kdy: 07. 01. 2015, 20:14:59 »
Mám dotaz na všechny, kdo přijímají HbbTV v televizním přijímači a mohou tedy otestovat popsaný problém. Několik dní mě při přehrávání archivu pořadů v iVysílání ČT (přes HbbTV)
Jeden problém s HbbTV jsem řešil v ČT s tímto pánem jan.zeman@ceskatelevize.cz Ten se snad stará o HbbTv.


ivovi

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 540
    • Zobrazit profil
Re:iVysílání ČT přes HbbTV - problém při přehrávání
« Odpověď #8 kdy: 07. 01. 2015, 20:23:58 »
Uz jsem to psal jinde. Nekdy asi po prelomu roku zmenila CT format videi v hbbtv z typu "mp4" na "mpegts". To by mozna mohlo zpusobovat popsane problemy. Je samozrejme mozne ze je to uplne necim jinym. Ten format mimochodem CT uz nedavno testovala.


pajas2

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 724
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:iVysílání ČT přes HbbTV - problém při přehrávání
« Odpověď #9 kdy: 07. 01. 2015, 20:50:11 »
Funguje pozastavení i pokračování a také přesun dopředu a dozadu. Dva roky starý Samsung Fkové řady.
DVB-S: tuner 3x DVB-S2; motor (cca 45°E-cca 10°W); solo 23,5°E/19,2°E
DVB-T: tuner 1x DVB-T; od Krašova přes Ještěd, Krásné po Javořici,  Cukrák + celá Praha
FM: tuner; 5prvková anténa; rotátor
DAB+: Yamaha T-D500
DreamBox 7080 HD s 2 TB HDD (4 tunery)




SHOPER

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 44
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:iVysílání ČT přes HbbTV - problém při přehrávání
« Odpověď #11 kdy: 08. 01. 2015, 13:56:09 »
Jde o Panasonic TX-L47WT50E.
A vážně Vám jde přehrávaný pořad v iVysílání posouvat vpřed/vzad a pozastavit? Vše mi "valí" taky normálně až na tuhle jednu věc. Je to blbý, když si chci třeba odskočit a potřebuju to jen na chvíli stopnout... Ale jak jsem již uvedl, je to problém jen několika dní, předtím to šlo bez problémů.

Speciálně kvůli tobě jsem to zkusil, abych tu nepsal blbosti než jsem to napsal :-) Za sebe musím říct, že jim to poslední dobou až nečekaně funguje, dřív to bylo často tak max k steku...


Korislav Korislavič

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 62
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:iVysílání ČT přes HbbTV - problém při přehrávání
« Odpověď #12 kdy: 08. 01. 2015, 14:13:45 »
Mě nechodějí ani android aplikace ČT 24 a ČT sport od ČT.Na dotaz je odpověd,že prej se měnil poskytovatel
 i vysílání a je problém i s aplikacemi od android.