Autor Téma: Nová služba ČT aneb: PF(ůůj!) 2015  (Přečteno 5098 krát)

Robert Zeman

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 325
  • Pravda začíná tam, kde končí signál České televize
    • AOL komunikátor - Roby
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Nová služba ČT aneb: PF(ůůj!) 2015
« kdy: 31. 12. 2014, 12:45:42 »
ČT nabízí za naše peníze spoustu nadstandardních služeb, např. titulky pro neslyšící, zvukový popis pro nevidomé, HbbTV pro pokročilé... Jenže co když nejsem ani hluchý, ani slepý, ba ani nevlastním televizi s HbbTV? I pro nás, zdravé a technicky mírně zaostalé, má ČT dvě nadstandardní služby: cenzuru a manipulaci. Testování proběhlo v uplynulém roce úspěšně, zásah do prezidentova projevu byl kvalitní a neměl žádné vedlejší následky. Tyto služby, použité kdovíproč naposledy před více než 25 lety, mají za cíl zjednodušit divákovi pohled na svět. Divák přišed ze šichty přeci nepotřebuje přemýšlet o určité události; tento ony služby, jež ho přímo navedou na jediné "správné myšlení", určitě beze zbytku využije. Tímto děkuji České televizi, že i pro mě přichystala nějakou tu službičku nad rámec svých produktů.
Dostupnost DVB-T: celkem 60 různých TV programů (s Plustelkou a bez rakouských multiplexů D, E, F).

CZ: multiplexy 1, 2, 3, 4, RS7, RS8;
SK: multiplexy 1, 2, 3, 4;
AT: multiplexy A, B, D, E, F.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


amatér Tondach

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 356
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nová služba ČT aneb: PF(ůůj!) 2015
« Odpověď #1 kdy: 31. 12. 2014, 13:12:43 »
ČT nabízí za naše peníze spoustu nadstandardních služeb, např. titulky pro neslyšící, zvukový popis pro nevidomé, HbbTV pro pokročilé... Jenže co když nejsem ani hluchý, ani slepý, ba ani nevlastním televizi s HbbTV? I pro nás, zdravé a technicky mírně zaostalé, má ČT dvě nadstandardní služby: cenzuru a manipulaci. Testování proběhlo v uplynulém roce úspěšně, zásah do prezidentova projevu byl kvalitní a neměl žádné vedlejší následky. Tyto služby, použité kdovíproč naposledy před více než 25 lety, mají za cíl zjednodušit divákovi pohled na svět. Divák přišed ze šichty přeci nepotřebuje přemýšlet o určité události; tento ony služby, jež ho přímo navedou na jediné "správné myšlení", určitě beze zbytku využije. Tímto děkuji České televizi, že i pro mě přichystala nějakou tu službičku nad rámec svých produktů.
Ty nadstandardní služby jsou jí uloženy zákonem .............. a to ostatní je snůška nesmyslů!


jarynek55

  • Host
Re:Nová služba ČT aneb: PF(ůůj!) 2015
« Odpověď #2 kdy: 31. 12. 2014, 14:01:18 »
Roberte Zemane běž do...
« Poslední změna: 31. 12. 2014, 14:21:33 od Lukáš Polák »


Fretky

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 37
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nová služba ČT aneb: PF(ůůj!) 2015
« Odpověď #3 kdy: 31. 12. 2014, 14:17:47 »
ČT nabízí za naše peníze spoustu nadstandardních služeb, např. titulky pro neslyšící, zvukový popis pro nevidomé, HbbTV pro pokročilé... Jenže co když nejsem ani hluchý, ani slepý, ba ani nevlastním televizi s HbbTV? I pro nás, zdravé a technicky mírně zaostalé, má ČT dvě nadstandardní služby: cenzuru a manipulaci. Testování proběhlo v uplynulém roce úspěšně, zásah do prezidentova projevu byl kvalitní a neměl žádné vedlejší následky. Tyto služby, použité kdovíproč naposledy před více než 25 lety, mají za cíl zjednodušit divákovi pohled na svět. Divák přišed ze šichty přeci nepotřebuje přemýšlet o určité události; tento ony služby, jež ho přímo navedou na jediné "správné myšlení", určitě beze zbytku využije. Tímto děkuji České televizi, že i pro mě přichystala nějakou tu službičku nad rámec svých produktů.

Buď piješ málo nebo moc...nemůžu se rozhodnout.


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re:Nová služba ČT aneb: PF(ůůj!) 2015
« Odpověď #4 kdy: 31. 12. 2014, 14:21:17 »
Roberte Zemane běž do...
Klídek, nebo bude banán. Nemyslete si, že to tu po vás nikdo nečte.
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


jarynek55

  • Host
Re:Nová služba ČT aneb: PF(ůůj!) 2015
« Odpověď #5 kdy: 31. 12. 2014, 21:15:37 »
Pane Poláku, teď jste mě nas.. namíchl. Ale, že se tomu divím, to je tady normální. S banánem se nezdržujte, jdu smazat účet. Čest


Robert Zeman

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 325
  • Pravda začíná tam, kde končí signál České televize
    • AOL komunikátor - Roby
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nová služba ČT aneb: PF(ůůj!) 2015
« Odpověď #6 kdy: 31. 12. 2014, 21:16:24 »
Jarynku, Fretko a Amatére Tondo, taky vám přeju krásný Nový rok 2015! Jestli se vám chce, tak mi napište, v čem se pletu, díky! RZ
Dostupnost DVB-T: celkem 60 různých TV programů (s Plustelkou a bez rakouských multiplexů D, E, F).

CZ: multiplexy 1, 2, 3, 4, RS7, RS8;
SK: multiplexy 1, 2, 3, 4;
AT: multiplexy A, B, D, E, F.


ekNiGHT

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 29
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nová služba ČT aneb: PF(ůůj!) 2015
« Odpověď #7 kdy: 31. 12. 2014, 23:09:15 »
To je víc jak měsíc stará informace. Ale snad vám to připomenutí, že žádná z televizí, ani ta veřejnoprávní (jj, ta kterou si platíte a je ji třeba tím víc kontrolovat! lol), vylepšilo náladu při tom konci roku.

Citace
„Ano, jméno Zdeňka Bakaly ve výňatku projevu ve vysílání Událostí chybí a má to dva důvody: Prvním je obecné zkracování výroků pro Události (v živém přenosu projevu jméno zaznělo, stejně tak ve zkráceném záznamu projevu, který jsme vysílali v průběhu odpoledne na ČT24). Druhým důvodem je fakt, že Viktor Kožený je pravomocně odsouzený pachatel, kdežto Zdeněk Bakala nikoli - jde tedy o osočení ze strany politika, a v takovém okamžiku by bylo nutné dodat reakci pana Bakaly. Tu jsme však neměli k dispozici. Obsahu konference se tento dlouhodobý osobně laděný spor navíc netýkal,“ uvedl správce facebookové stránky ČT24.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/ceska-televize-projev-zemana-di6-/domaci.aspx?c=A141128_112345_domaci_hro

Nechápu proč se lidi zabejvaj takovejma kravinama a dokážou se tím zabejvat navíc tak dlouho. Asi aby tím nadchnuli davy ze svého okolí a ty jim za to virtuálně poplácali ego? kristovanoho...


amatér Tondach

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 356
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nová služba ČT aneb: PF(ůůj!) 2015
« Odpověď #8 kdy: 01. 01. 2015, 06:59:49 »
Jarynku, Fretko a Amatére Tondo, taky vám přeju krásný Nový rok 2015! Jestli se vám chce, tak mi napište, v čem se pletu, díky! RZ
Bohužel ve všem....! Přečtěte si Zákon o České televizi, tam je o těch údajných nadstandardních službách  a nepište o cenzurování "projevu" prezidenta, když pravděpodobně ani netušíte, co to je ta cenzura! Možná vám samotnému dojde v čem se pletete...!
Také přeji krásný celý rok 2015  :)


SHOPER

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 44
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nová služba ČT aneb: PF(ůůj!) 2015
« Odpověď #9 kdy: 01. 01. 2015, 17:44:18 »
Já jsem třeba s ČT spokojen. Možná bych jen utlumil ty sponzorské upoutávky, ale tak zase se to dá vydržet. Myslím, že ČT jde s dobou a umí divákovy nabídnout za poplatek ze zákona docela dost muziky.

Vždy se najde Hejkal, co bude vrčet na co vše má právo, co by si tak on představoval a koho všeho by povyhazoval. Mě ČT vyhovuje, když se zamyslím, obv. se dívám na ČT a když ne, tak si pustím Přátelé na Smíchově, i když je mám v notebooku.