Autor Téma: Výběr přijímače z akční nabídky Skylinku  (Přečteno 22875 krát)

Dan Rozsíval

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 838
    • Zobrazit profil
Re:Výběr přijímače z akční nabídky Skylinku
« Odpověď #15 kdy: 28. 11. 2014, 11:56:22 »
O té akci samozřejmě vím, probíhá již delší dobu /pokud tedy ta či ona firma má tyto "přijímače" vůbec skladem jak jsem se přesvědčil/. Ale tu montáž zdarma bych chtěl vidět.  ;D
DVB-S: 2x GM 9080 a GI Voyager II:  Toroidal T-90: 28.2E,23.5E,19.2E,16E,13E,9E,7E,5E,1W,4/5W,12.5W,15W + 39E,42E,46E,52E.
DVB-T: Dibox T-22,T-30: MUX1,2,3,4,RS7,RS8.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Horal

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 691
    • Zobrazit profil
Re:Výběr přijímače z akční nabídky Skylinku
« Odpověď #16 kdy: 28. 11. 2014, 12:18:12 »
Mezi smluvními montážníky mám docela dost konexí a proto píšu tazateli, aby si opravdu ověřil jak to funguje. Pokud v okolí někoho sežene, bude mít hodně velké štestí.
Protože při maržích od skylinku se nikomu nikam do tramtárie jeden ks paraboly jet montovat nevyplatí. Pokud náhodou na někoho narazí, a domluví se, zaplatí samozřejmě patřičné kilometrovné včetně DPH a vícepráce. Tzv. odborná montáž je totiž v podstatě "jen dosměrování sestavené paraboly na zájmovou družici a připojení boxu. Vše ostatní (montáž konzole, vrtání prostupu skr stěnu, eventuální montáž zásuvky atd.) je za "normální peníze".


Dan Rozsíval

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 838
    • Zobrazit profil
Re:Výběr přijímače z akční nabídky Skylinku
« Odpověď #17 kdy: 28. 11. 2014, 16:38:02 »
Ono je to taky logické, nevím co by ti lidi za tu tisícovku taky ještě chtěli, snad ještě kromě veškerého zboží a montáže ještě i doživotní servis ne.  ;D
DVB-S: 2x GM 9080 a GI Voyager II:  Toroidal T-90: 28.2E,23.5E,19.2E,16E,13E,9E,7E,5E,1W,4/5W,12.5W,15W + 39E,42E,46E,52E.
DVB-T: Dibox T-22,T-30: MUX1,2,3,4,RS7,RS8.


jan poctivý

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 280
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Výběr přijímače z akční nabídky Skylinku
« Odpověď #18 kdy: 28. 11. 2014, 20:12:06 »
V daném případě a požadavcích nic nekomplikovat vzít ten go Sat a hotovo.Z těch střepu je asi nejlepší.Jednoduchý,nahrává dva programy ze stejného TP třetí muže sledovat.Není o čem dumat-opakuji v daném tématu. :)


Kratos91

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 12
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Výběr přijímače z akční nabídky Skylinku
« Odpověď #19 kdy: 03. 12. 2014, 08:12:47 »
Mezi smluvními montážníky mám docela dost konexí a proto píšu tazateli, aby si opravdu ověřil jak to funguje. Pokud v okolí někoho sežene, bude mít hodně velké štestí.
Protože při maržích od skylinku se nikomu nikam do tramtárie jeden ks paraboly jet montovat nevyplatí. Pokud náhodou na někoho narazí, a domluví se, zaplatí samozřejmě patřičné kilometrovné včetně DPH a vícepráce. Tzv. odborná montáž je totiž v podstatě "jen dosměrování sestavené paraboly na zájmovou družici a připojení boxu. Vše ostatní (montáž konzole, vrtání prostupu skr stěnu, eventuální montáž zásuvky atd.) je za "normální peníze".

Tak jsem si obepsal pár firem v Pardubickém kraji, které se montáží zabývají a ze všech zkontaktovaných mi dvě potvrdily, že vše, tj. satelitní komplet + karta + montáž je za 999,-

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Kratos91

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 12
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Výběr přijímače z akční nabídky Skylinku
« Odpověď #20 kdy: 03. 12. 2014, 08:49:09 »
V daném případě a požadavcích nic nekomplikovat vzít ten go Sat a hotovo.Z těch střepu je asi nejlepší.Jednoduchý,nahrává dva programy ze stejného TP třetí muže sledovat.Není o čem dumat-opakuji v daném tématu. :)

To jo, otázka je, jestli se v takovém případě vyplatí ten Gosat vzít kvůli nahrávání 2 pořadů naráz, které bych pravděpodobně nevyužil a oželet HbbTV, nebo vzít Zircon s obyč PVR. Také je otázka ohledně rozlišení. Zde je v recenzi Gosatu uvedeno 1080p, ale výrobce uvádí jen 1080i
« Poslední změna: 03. 12. 2014, 10:49:43 od Kratos91 »


Wolfgang Wolf

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 516
    • Zobrazit profil
Re:Výběr přijímače z akční nabídky Skylinku
« Odpověď #21 kdy: 03. 12. 2014, 13:30:02 »
Mezi smluvními montážníky mám docela dost konexí a proto píšu tazateli, aby si opravdu ověřil jak to funguje. Pokud v okolí někoho sežene, bude mít hodně velké štestí.
Protože při maržích od skylinku se nikomu nikam do tramtárie jeden ks paraboly jet montovat nevyplatí. Pokud náhodou na někoho narazí, a domluví se, zaplatí samozřejmě patřičné kilometrovné včetně DPH a vícepráce. Tzv. odborná montáž je totiž v podstatě "jen dosměrování sestavené paraboly na zájmovou družici a připojení boxu. Vše ostatní (montáž konzole, vrtání prostupu skr stěnu, eventuální montáž zásuvky atd.) je za "normální peníze".
Ano, o tom, že "akce" probíhá není sporu. A že dvě firmy z několika reagovaly na to, že u Vás případnou montáž provedou  potvrzuje jen to, co napsal Fox. Jelikož jsem byl partnerem Skylinku do minulého roku, vím přesně, proč tomu tak je. (Pouze některé, menšina).

Onu "odbornou" montáž představuje skutečně kompletace parabolické antény a lnb a finální dosměrování kompletu. Vše ostatní je již v režii zákazníka, viz kolega Rozsíval. Jedná se tedy o dopravu a vícepráce a materiál (hradí zákazník). Jejich cena (dopravné a vícepráce) může být dost rozdílná. Pokud jste se na tyhle podstatné záležitosti neinformoval, a Vaše dotazy byly položeny pouze v obecné rovině (provedete/neprovedete?), pak Váš telefonát nebo mail byl, dovolím si tvrdit, zbytečný či nekompletní.

Tak jsem si obepsal pár firem v Pardubickém kraji, které se montáží zabývají a ze všech zkontaktovaných mi dvě potvrdily, že vše, tj. satelitní komplet + karta + montáž je za 999,-
Honda Enduro Team


jan poctivý

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 280
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Výběr přijímače z akční nabídky Skylinku
« Odpověď #22 kdy: 03. 12. 2014, 19:24:16 »
Rozlišení toho go Satu je možno nastavit i na 1080p.V praxi ovšem na kvalitním TV platí nechat to p doupravit spíše na samotném TV.