Autor Téma: Chtěl bych koncert Pussy Riot v České televizi  (Přečteno 79047 krát)

Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Chtěl bych koncert Pussy Riot v České televizi
« Odpověď #45 kdy: 02. 12. 2014, 20:48:41 »
Vy už to zas pěkně překrucujete. Takže ještě jednou. Nikomu nevadilo, že je z toho kostela vyvedli policajti. Nevadil by ani postih, kdyby byl odpovídající - žádnou škodu nezpůsobily. Ovšem soud využil gumový paragraf - udělal z nich organizovaný gang.
Mimochodem, ještě gumovější paragraf má být použit na toho, co přemaloval hvězdu do ukrajinských barev. Reálná škoda je kýbl barvy + práce, ovšem podle ruských gumových paragrafů je to čin odpovídající našemu hanobení národa a rasy s možným trestem 7 let. Vsaďte se, že kdyby to nebyla ukrajinská vlajka, ale srp a kladivo, nic takového by mu nehrozilo.
« Poslední změna: 02. 12. 2014, 20:52:48 od Jan Novák »

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


spyko

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 407
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Chtěl bych koncert Pussy Riot v České televizi
« Odpověď #46 kdy: 02. 12. 2014, 21:18:23 »
Co to tu melete,u nás odsoudili 2 lidi za pomalování bilbordů/při volbách/,taky máme gumový paragrafy?Kruci,tak si je nastěhujte domů-tam je můžete ochraňovat,co hrdlo ráčí,jakmile vylezou ven jenom v majtkách/performens/-zavřít za výtržnictví!
Samsung 55nu8002. ,,telesystem 6820 twin,dreambox 525 dvb-t2/c,UPC modul,internet,mini pc di way m9.


Malata1 Jak

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 463
    • Zobrazit profil
Re:Chtěl bych koncert Pussy Riot v České televizi
« Odpověď #47 kdy: 02. 12. 2014, 21:39:01 »
§ 228 Poškození cizí věci
(1) Kdo zničí, poškodí nebo učiní neupotřebitelnou cizí věc, a způsobí tak na cizím majetku škodu nikoli nepatrnou, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok, zákazem činnosti nebo propadnutím věci nebo jiné majetkové hodnoty.


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Chtěl bych koncert Pussy Riot v České televizi
« Odpověď #48 kdy: 02. 12. 2014, 21:41:36 »
Za pomalování bilboardů dostal Smetana náhradu škody a nějaké hodiny veřejných prací = odpovídající trest, žádný gumový paragraf. Proti rozsudku se ani neodvolal. Do vězení se dostal proto, že na ty veřejné práce pak nenastoupil, čímž se mu den veřejných prací změnil na den v base.
Vy byste si holt rozuměl s těmi kozáky, preventivně zavřít všechny, kdo neuctívají matičku Rus. Vtip je v tom, že to ani není policie, spíš taková PSVB nebo SA.


spyko

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 407
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Chtěl bych koncert Pussy Riot v České televizi
« Odpověď #49 kdy: 02. 12. 2014, 22:16:26 »
P.Novák v mládí za komančů jsem gumolečbu poznal/3x/,když to vezmu zpětně 2x právem a odsouzen jsem nebyl,když vidím dnes co se vydává za" umění" je mi víc smutno,než že bych byl vzteklý,je možné,že tomu ani nerozumím,ale nesnesu/určitě ne sám/když svou produkcí bude někdo omezovat mě,nejsem věřící/byť křtěný katolík/,dokonce mi naši preláti pěkně lezou na nervy,ale vidět tuto bandu v kostele při jejich produkci-seřežu je sám,totež na olympiadě-nikdo neplatil pro čumendu na jejich holé zadky,někdo to k životu potřebuje-jeho věc,ale na vyhrazeném místě.howg
Samsung 55nu8002. ,,telesystem 6820 twin,dreambox 525 dvb-t2/c,UPC modul,internet,mini pc di way m9.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Robert Zeman

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 325
  • Pravda začíná tam, kde končí signál České televize
    • AOL komunikátor - Roby
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Chtěl bych koncert Pussy Riot v České televizi
« Odpověď #50 kdy: 02. 12. 2014, 23:02:14 »
Tak si to shrňme, někdo píše, že tyhle děvuchy koncerty nepořádají, že prostě čas od času samy poctí občany svým umem, kde zrovna uznají za vhodné. Fajn, tak jsou to buď umělkyně, a/nebo politické aktivistky, a/nebo výtržnice. Politickým aktivistou může být téměř každý. Výtržníkem úplně každý. Skutečným umělcem jen někdo. To, že je dnes považováno za umění např. vyšplíchnout barvu na plátno, nebo namalovat pikslu se Zemanem uvnitř, nebo vymodelovat vztyčený obří prostředník na Vltavě - ve stylu Kalousku, jsi jednička, to neberu. Já jsem vystudoval konzervu, přidělili mi titul Diplomovaný umělec (čímž se nevychloubám, je srovnatelný s titulem DiS), takže bych skutečně rád poznal tvorbu punkové skupiny Pussy Riot. Neberu jako umění to, když někdo pouze nahodile brnká na kytaru, když někdo bouchá do kláves klavíru apod. Za Pussy Riot cestovala půl Evropy jistá redaktorka Tvarůžková - za naše peníze - takže bych měl rád jasno v tom, jestli se její cesta vyplatila. Čili jestli cestovala za skutečnými umělkyněmi, nebo pouze za politickými aktivistkami a výtržnicemi. Pokud platí to druhé, pak se jedná o mrhání peněz nás všech, kteří financujeme Českou televizi. Protože za aktivisty a výtržníky mohla 17.11.2014 zajet na pražský Albertov - ČT by výrazně ušetřila. NAŠE PRAŠULE.
Dostupnost DVB-T: celkem 60 různých TV programů (s Plustelkou a bez rakouských multiplexů D, E, F).

CZ: multiplexy 1, 2, 3, 4, RS7, RS8;
SK: multiplexy 1, 2, 3, 4;
AT: multiplexy A, B, D, E, F.


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Chtěl bych koncert Pussy Riot v České televizi
« Odpověď #51 kdy: 02. 12. 2014, 23:22:49 »
A o tom, kdo je skutečný umělec, rozhoduje kdo? To, že vy to neberete, je váš názor, nic víc. Ale v tom přece problém není, problém je v tom, jak a proč se k nim chová státní moc.
Pokud jde o to vaše posuzování umění. Byli Plastici umělci? A byl uměním Knížákův Aktuál? Nebo to byli taky jen výtržníci, takže ČT mrhala vašimi penězi, když o nich natáčela Bigbít nebo současný Fenomén underground?


spyko

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 407
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Chtěl bych koncert Pussy Riot v České televizi
« Odpověď #52 kdy: 02. 12. 2014, 23:44:20 »
P.Novák vy furt pletete 2věci,umění s konzumací umění,o umění si každý můžeme myslet co chceme,ale nemáme se vměšovat,každy si to posoudí sám.Něco jiného je konzumace umění,hlavně na veřejných místech,bez povolení-to nejsem povinen/bohoslužba,olymp./sledovat tyhle nány-tím hrubě porušují moji svobodu,k tomu jsou potom ty paragrafy,kapišto!
Samsung 55nu8002. ,,telesystem 6820 twin,dreambox 525 dvb-t2/c,UPC modul,internet,mini pc di way m9.


Robert Zeman

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 325
  • Pravda začíná tam, kde končí signál České televize
    • AOL komunikátor - Roby
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Chtěl bych koncert Pussy Riot v České televizi
« Odpověď #53 kdy: 03. 12. 2014, 00:16:47 »
Tak já si navléknu na hlavu prezervativ, vezmu svůj akordeon a hurá na brněnské Hl. nádraží. Mezi nepředstavitelně falešnými tóny (až 96 dB!) budu řvát: "Putin je čů..k!!" a "Obama ko..t!!" Než přijede Tvarůžková udělat se mnou rozhovor, zastaví se na pokec dva členové Městská policie, které bude hlavně zajímat moje občanka a hladina alkoholu v dechu. Přátelsky mě vyprovodí a sdělí mi, kdy budu mít besedu se členy přestupkové komise. Nu což, v Brně mě nechtěli, půjdu vejš! Taková Praha má na Újezdu kostel s Pražským Jezulátkem. Udělám to stejný, akorát si na hlavu narvu kondom barevný - s výčnělky - pro ještě větší umělecký dojem. Řvát budu biblické texty, které podpořím jadrnými nadávkami na naše politiky. Nepřijede Tvarůžková. Ani Takáč, ani Moravec, ani Drtinová. Rozhovor budu mít opět se dvěma příslušníky MP, jenže jako recidivistova už budu obviněn z výtržnictví. Víte, pánové, co furt ty "výtržnické kočičky" obhajujete, umění fakt není o tom, narvat si něco na řepu a pak cosi řvát. Umění musí mít hodnotu, a, ano, i (nejen) já mohu posoudit, jestli jsou Pussy Riot uměním, nebo jen prázdným politickým řevem. Mimo jiné: České punkové "Tři sestry" či "Visací zámek" považuji za umění. Aby si někdo nemyslel, že jsem proti punku. Ne, mám ho rád.
Dostupnost DVB-T: celkem 60 různých TV programů (s Plustelkou a bez rakouských multiplexů D, E, F).

CZ: multiplexy 1, 2, 3, 4, RS7, RS8;
SK: multiplexy 1, 2, 3, 4;
AT: multiplexy A, B, D, E, F.


Robert Zeman

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 325
  • Pravda začíná tam, kde končí signál České televize
    • AOL komunikátor - Roby
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Chtěl bych koncert Pussy Riot v České televizi
« Odpověď #54 kdy: 03. 12. 2014, 00:18:58 »
Pardon: ...recidivista...
Dostupnost DVB-T: celkem 60 různých TV programů (s Plustelkou a bez rakouských multiplexů D, E, F).

CZ: multiplexy 1, 2, 3, 4, RS7, RS8;
SK: multiplexy 1, 2, 3, 4;
AT: multiplexy A, B, D, E, F.


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Chtěl bych koncert Pussy Riot v České televizi
« Odpověď #55 kdy: 03. 12. 2014, 00:37:51 »
Ale vy pořád mícháte dohromady 2 věci. Že vás vyvede policie, je zcela jisté a je to správné. Nesprávné je až to, když vám za to stát napaří nesmyslný trest. I u té recidivy (pokud vás předtím bude pokutovat město, nejste žádný recidivista) se posuzuje škoda a nebezpečnost. Škoda nebyla žádná, nebezpečnost taky ne. Umělecký dojem nemůže soud posuzovat, na to paragrafy nejsou.


Robert Zeman

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 325
  • Pravda začíná tam, kde končí signál České televize
    • AOL komunikátor - Roby
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Chtěl bych koncert Pussy Riot v České televizi
« Odpověď #56 kdy: 03. 12. 2014, 01:06:48 »
Fajn, oni mi to takhle řeknou - na Obecním úřadě: Jdi dál, prorazíš! - jo, aha, ehm, ještě 2 tis. pokuty, děkujeme, odejděte. Potom (po"Pražském Jezulátku"): Vy jste byl skvělý!! Ale bohužel jste se pár lidem nelíbil... Tak to máte za 10 hadrů... No, dozadeke (pane Poláku, promiňte mi), tak to jsem nemusel studovat, ale dělat po světě kokotiny, abych se uživil a byl slavný. K čemu byl můj absolventský koncert?! Každá štěkna je dneska dávána ze vzor, ať umí zpívat, štěkat, nebo jen vrčet.
Dostupnost DVB-T: celkem 60 různých TV programů (s Plustelkou a bez rakouských multiplexů D, E, F).

CZ: multiplexy 1, 2, 3, 4, RS7, RS8;
SK: multiplexy 1, 2, 3, 4;
AT: multiplexy A, B, D, E, F.


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Chtěl bych koncert Pussy Riot v České televizi
« Odpověď #57 kdy: 03. 12. 2014, 01:33:31 »
Každá štěkna je dneska dávána ze vzor, ať umí zpívat, štěkat, nebo jen vrčet.
A co chcete. Obnovit přehrávky a komise?


pepa novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Chtěl bych koncert Pussy Riot v České televizi
« Odpověď #58 kdy: 03. 12. 2014, 07:01:21 »
Každá štěkna je dneska dávána ze vzor, ať umí zpívat, štěkat, nebo jen vrčet.
A co chcete. Obnovit přehrávky a komise?
jak obnovit ? vždyť takové komise nikdy nepřestaly existovat . I dnes o tom, co je umění a kdo dostane dotace/ceny/zakázky ( z peněz daňových poplatníků, či koncesionářů a návštěvníků kin atd.) rozhodují mocipáni/komise všude možně - na min. kultury, odborech kultury zastupitelstev, ČT,, ČRo, různých státních fondech, ministerstvech, nadacích atd.atd. Dotace, ceny vč. zahraničních dostávají opět ti správní politicky angažovaní umělci či kamarádi, což je i příklad Pussy Riot. Příklady z české minulosti i přítomnosti snad není třeba uvádět.
Jenom v ČT si takhle mezi sebou kamarádi rozdělí na "opravdovou kulturu" několik miliard. Komu - přečtěte si seznam chronických havlistických petičníků. naposledy prý byli v ČT24 jedni z příjemců těchto peněz -  Kocáb s Černým, jako představitelé lůzy, která chce na ulici měnit mocenské poměry vyšlé z demokratických voleb.
Na druhé straně většina umelců tyhle peníze nedostává a prostě je jako v normální slušné společnosti živí ti, které jejich umění osloví - já třeba chodím na bigbít do hospodského sálu a peníze na muzikanty dáváme do klobouku. Můžu Vás ujistit, že hrají opravdu skvěle, určitě lépe nežli mnohé dnešní režimní kapely na ČT.


dubailove.forum

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 162
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Chtěl bych koncert Pussy Riot v České televizi
« Odpověď #59 kdy: 03. 12. 2014, 07:27:51 »
Jenomže dříve měly hudební skupiny problém například s písní "Poletíte", protože to bylo chápáno jako výhružka straně a československé vládě.