Autor Téma: kam zmizel Bakala ?  (Přečteno 14370 krát)

amatér Tondach

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 356
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:kam zmizel Bakala ?
« Odpověď #15 kdy: 28. 11. 2014, 16:54:19 »
Chudáček Dluhošek Socbotka, ten za nic nemůže, ten je naprosto čistý (nejlépe také křišťálově, jako jeho vrstevník JUDr. Mašinfíra ze stejné tlupy zlodějské).
Na internetu je o privatizaci OKS a MUS toho hodně! Najděte si to, třeba se proberete, on totiž Sobotka za to opravdu nemůže....!
Už jen dodatek! Úplně stejně byla o něco dříve, než OKD rozkradena MUS! Tam byl také prodáván státem vyrabovaný zbytek, úplně stejně jako v případě OKD! Jenomže to tehdy prodával Rusnok a na toho se nic nehází, jako se nesmyslně hází v případě OKD všechno na Sobotku! Škoda, že ti, kteří obě společnosti rozkradli, tedy uhlobaroni kolem Koláčka, neulili své peníze i v případě OKD do Švýcarska! Možná, že by i nemyslící jedinci přišli na to, že v tom Sobotka nelítal.....!
A tím o tom končím, nepatří to sem, jen jsem se neudržel, když se tu píší ukrutné nesmysly!
« Poslední změna: 28. 11. 2014, 17:00:59 od amatér Tondach »

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


pepa novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:kam zmizel Bakala ?
« Odpověď #16 kdy: 28. 11. 2014, 16:58:24 »
pane Tondachu, sám Bakala se vyjádřil, že byl tím v pozadí a koncovým kupcem http://zpravy.idnes.cz/mf-dnes-bakala-priznal-ze-byl-u-privatizace-okd-od-zacatku-pz6-/domaci.aspx?c=A140403_211747_domaci_vez
Bakala OKD NEKUPOVAL  od státu, tedy od Sobotky, ale od Koláčka! To je prostě fakt! A je úplně jedno, jestli byl, nebo nebyl v pozadí!
ano, jak si můžete přečíst, sám Bakala říká, že s transakcí Koláčkovi u vlády čssd pomohl a pak to koupil celé od Koláčka. Jinak se tomu říká, že použil Koláčka jako bílého koně.


Alex Gaga

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 726
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:kam zmizel Bakala ?
« Odpověď #17 kdy: 28. 11. 2014, 17:07:13 »
Chudáček Dluhošek Socbotka, ten za nic nemůže, ten je naprosto čistý (nejlépe také křišťálově, jako jeho vrstevník JUDr. Mašinfíra ze stejné tlupy zlodějské).

Myslíš že ty ostatní tlupy jsou v tomto lepší? To sotva, v tomto si můžou podat ruku naprosto všichni, ať už je pravá nebo levá.
Však to já vím, že je to všechno stejná pakáž. Mašinfírovi dělal tehdy statistu Kraďousek, který ho pak podrazil a o rok později chtěl jít dokonce do holportu s bolševikama, pak se zase otočil napravo, aby o další 3 roky později podtrhnul vlastní stranu a udělal si tu svoji... - a tak by se dalo pokračovat u všech, které si "moudrý lid" zvolil.


pepa novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:kam zmizel Bakala ?
« Odpověď #18 kdy: 28. 11. 2014, 17:15:56 »
podstata případu ČT/Bakala je v něčem jiném. Nejen cenzura prezidenta republiky, ale zatímco u řady jiných osob, většinou spojených s jinými stranami nežli havlisty, ČT nálepkuje a dělá mediální kampaně, ač nebyli odsouzeni a často ani policie nemá přes veškerou snahu nic, co by mohla dát soudu - viz Bém, Janoušek, Rittig či Čunka a řada "kmotrů" vč. nebožtíka z "čssd" Housky atd. atd. nebo přímých přenosů zatýkání později nevinných propuštěných - tak jméno Bakaly prý ČT vyškrtla, aby nebyl srovnáván s odsouzeným Koženým.  Podobně nejen ČT dopředu vědí, že hudečkova a doc. svobodova parta jsou v případu opencard nevinní. A pak si tahle propagandistická žumpa ČT nárokuje "objektivnost".
« Poslední změna: 28. 11. 2014, 17:17:43 od pepa novák »


Alex Gaga

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 726
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:kam zmizel Bakala ?
« Odpověď #19 kdy: 28. 11. 2014, 17:54:51 »
Chudáček Dluhošek Socbotka, ten za nic nemůže, ten je naprosto čistý (nejlépe také křišťálově, jako jeho vrstevník JUDr. Mašinfíra ze stejné tlupy zlodějské).
Na internetu je o privatizaci OKS a MUS toho hodně! Najděte si to, třeba se proberete, on totiž Sobotka za to opravdu nemůže....!
Už jen dodatek! Úplně stejně byla o něco dříve, než OKD rozkradena MUS! Tam byl také prodáván státem vyrabovaný zbytek, úplně stejně jako v případě OKD! Jenomže to tehdy prodával Rusnok a na toho se nic nehází, jako se nesmyslně hází v případě OKD všechno na Sobotku! Škoda, že ti, kteří obě společnosti rozkradli, tedy uhlobaroni kolem Koláčka, neulili své peníze i v případě OKD do Švýcarska! Možná, že by i nemyslící jedinci přišli na to, že v tom Sobotka nelítal.....!
A tím o tom končím, nepatří to sem, jen jsem se neudržel, když se tu píší ukrutné nesmysly!
Na internetu je opravdu hodně věcí, ale rozhodně nemám potřebu hledat něco, co je dostatečně známé.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


ivovi

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 540
    • Zobrazit profil
Re:kam zmizel Bakala ?
« Odpověď #20 kdy: 28. 11. 2014, 18:07:44 »
O vyvazenosti zpravodajstvi CT mam pochybnosti uz dlouho (napr. vyber zprav, vyber komentatoru atd.) Vystrizeni Bakaly je ale o uroven vys. Navic vysvetleni CT se odvolava prave na vyvazenost, docela komicke a z meho pohledu neprijatelne:
http://www.evropsky-rozhled.eu/neuveritelne-drza-manipulace-ct-cenzuruje-jmeno-gaunera-bakaly-v-projevu-prezidenta/
To by musela CT hodnotit kazdy odvysilany vyrok kohokoliv a napr. uplne zrusit zive vstupy politiku, aby nahodou neodvysilala nepravdive narceni jineho politika.


horas89

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 35
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:kam zmizel Bakala ?
« Odpověď #21 kdy: 28. 11. 2014, 18:55:24 »
Já myslel, že toto fórum je o digitálním a jiném vysílání a ne o politice!!!


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re:kam zmizel Bakala ?
« Odpověď #22 kdy: 28. 11. 2014, 19:12:36 »
Téma je založené v sekci "Televizní stanice a jejich program". Pánové se baví o zpravodajství České televize. Je to OK. Samozřejmě, k politice by to klouzat nemělo, ale to už je holt jejich problém.
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/


Korislav Korislavič

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 62
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:kam zmizel Bakala ?
« Odpověď #23 kdy: 28. 11. 2014, 19:12:59 »
Čili já jse ptám ne kam zmizel Bakala,ale kam zmizel Mlíkař se ptám !   ;)


Roman Bárta

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 451
  • Tape deck - nádherná nostalgie....
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:kam zmizel Bakala ?
« Odpověď #24 kdy: 28. 11. 2014, 19:26:11 »
Je mi jedno, kam zmizel nějaký Bakala.....mě by spíš zajímalo, kam zmizeli ty 2 ohlašované programy TV Barrandov?
DVB-T-
 k.33,58,55 Buková Hora, 25 Čer.Studnice, 30 Ústí n.Labem, 44 Louštín, 60 (38) Trutnov, RS7-50 Klínovec, 21 Ústí n. Labem, reg.síť 9-Most
             34,48,52-Krašov, 56, RS7-38, RS1-37- Plzeň
Dvb-s -0,8W, 5W, 5E, 13°E, 19,2°E, 23,5°E, 28,2°E + Skylink+Freesat
UPC Kabel
FM-Sony ST-SE 700


Stasi-DDR

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 030
    • Zobrazit profil
Re:kam zmizel Bakala ?
« Odpověď #25 kdy: 29. 11. 2014, 06:47:39 »
A okolo jakési "Mňam tv" je taky ticho. Měla vystartovat do konce listopadu (nebo tak nějak). Zase velkohubé sliby té pochybné maďarské "managerky".  ;D  ;D  ;D  ;D
Veďte mě, následujte nebo jděte z cesty!


pepa novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:kam zmizel Bakala ?
« Odpověď #26 kdy: 29. 11. 2014, 09:32:36 »
pánové, na kolika programech bude Barrandov TV vysílat mjr. Zemana nebo na kolika TV programech se vaří, je věcí těch, kteří to chtějí sledovat a těch, kdo to chtějí platit.
Ale ČT musí platit povinně všichni a tedy mi samozřejmě štve, jaký produkt si musím i já nedobrovolně kupovat. O tom, proč ČT kryje Bakalu je docela přesný rozbor na http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/12906-skandal-s-cenzurou-ct-zemanova-projevu-se-rozrusta-bakala-ne-kozeny-ano-ctete-kdo-je-miliardar-bakala-a-jake-financni-transakce-podnikal-pro-skupinu-okolo-vaclava-havla.aspx
Uvítal bych, aby ČT bakala se svojí partou privatizoval a vysílal za své, případně za peníze těch, kdo se na ČT chtějí dívat, tedy povinné poplatky zrušit. Bylo by to ochranou majitelů TV přijímačů, kteří by ušetřili neplacením poplatků cca 8 mld Kč ročně - za to by se dalo provozovat třeba několik desítek domovů důchodců.


Robert Zeman

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 325
  • Pravda začíná tam, kde končí signál České televize
    • AOL komunikátor - Roby
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:kam zmizel Bakala ?
« Odpověď #27 kdy: 29. 11. 2014, 13:02:13 »
Tak co, vážení, už mi věříte, že ČT zkresluje a manipuluje?  ;)
Dostupnost DVB-T: celkem 60 různých TV programů (s Plustelkou a bez rakouských multiplexů D, E, F).

CZ: multiplexy 1, 2, 3, 4, RS7, RS8;
SK: multiplexy 1, 2, 3, 4;
AT: multiplexy A, B, D, E, F.


Korislav Korislavič

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 62
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:kam zmizel Bakala ?
« Odpověď #28 kdy: 29. 11. 2014, 16:28:13 »
Dnes jsem si všiml,že na stanici Country no.1 je vysílaná reklama na produkt Edice ČT Pražský písničkář. Nejdříve jsem si myslel,že to mám na ČT protože se objevila hláška ČT nabízí. :-)  Vůbec jsem netušil,že ČT platí za reklamu na svoje produkty i někomu jinému. Zajímavé  :-)


spyko

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 407
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:kam zmizel Bakala ?
« Odpověď #29 kdy: 29. 11. 2014, 19:49:39 »
Jako bývalého horníka by mě víc zajímalo kde zmizelo 20miliard půjček na důl.techniku,Bakala přebíral OKD prakticky nezadlužené,jen na bytech visí dalších 10miliard/vše v době kdy už se vědělo ,že uhlí rapídně spadne/,už tehdy jsme věděli,že OKD půjde do kytek-reorganizace toho moc nezmění,ve výrobě se propouští a na hradě/darkov/ to znovu bobtná,čistý tunel!/Blanka je myší díra/
Samsung 55nu8002. ,,telesystem 6820 twin,dreambox 525 dvb-t2/c,UPC modul,internet,mini pc di way m9.