Autor Téma: Finále Davis-Cupu Francie - Švýcarsko  (Přečteno 11731 krát)

Superpepino

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Finále Davis-Cupu Francie - Švýcarsko
« kdy: 20. 11. 2014, 16:27:43 »
V pátek začíná finále Davis-Cupu a nevidím to nikde v programu televizí. Poradíte mně?
Děkuji.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


kolenac2

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 200
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Finále Davis-Cupu Francie - Švýcarsko
« Odpověď #1 kdy: 20. 11. 2014, 17:38:53 »
21. 11. 2014
Digi sport 2
13.55   Davis Cup finále Francúzsko-Švajčiarsko, 1.dvojhra
16.35        Davis Cup finále Francúzsko-Švajčiarsko, 2.dvojhra

« Poslední změna: 20. 11. 2014, 17:43:12 od kolenac2 »


Radek Hotovy

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 25
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Finále Davis-Cupu Francie - Švýcarsko
« Odpověď #2 kdy: 20. 11. 2014, 19:51:33 »
Supertennis HD, NTV+ HD Sport Russia, SRF Zwei HD, beIN Sports 1-2 HD, C More Live HD, nSport+ HD....


Čerpám z EPG


MarioF87

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 56
    • Zobrazit profil
    • Asterixův blog číslo 1
    • E-mail
Re:Finále Davis-Cupu Francie - Švýcarsko
« Odpověď #3 kdy: 21. 11. 2014, 13:23:24 »
No jo, a když nic z toho nemám? Mám teda satelit, aspoň Astru 19,2E, ale ani tam to nikde v přístupných programech nevidím. Ani ORF, která vysílala ATP Finals, ani ARD, ZDF, STV, ČT, nic. TY zmiňované programy bohužel nemám nebo jsou zakódované.


Jiri 67

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 13
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Finále Davis-Cupu Francie - Švýcarsko
« Odpověď #4 kdy: 21. 11. 2014, 14:02:33 »
Vidět finále DavisCupu (pro ty, co nemají Digi TV) je asi jediná "schůdná" cesta na Eutelsatu 13E, kde SuperTennis HD vysílá volně. Jinak tato italská TV se fakt vyplatí, protože celý rok dávají LIVE všechny důležité ženské WTA turnaje, nějaké menší mužské ATP, FedCup a DavisCup.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


MarioF87

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 56
    • Zobrazit profil
    • Asterixův blog číslo 1
    • E-mail
Re:Finále Davis-Cupu Francie - Švýcarsko
« Odpověď #5 kdy: 21. 11. 2014, 14:38:37 »
TAk příští rok si tu družici nechám naštelovat, ale teď už ne. Finále DC už bych stejně nestih, v zimě mi tam nikdo nepoleze a na jaře se bude dělat nová střecha, tak to nechám na potom. Ale díky za info, o supertennis hd jsem věděl, ale furt jsem se k tomu neměl, příští rok už váhat nebudu.


Dan Rozsíval

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 838
    • Zobrazit profil
Re:Finále Davis-Cupu Francie - Švýcarsko
« Odpověď #6 kdy: 21. 11. 2014, 15:23:56 »
To jsi měl Mario udělat už dávno a ten monoblok krám který na té parabole zcela jistě máš, jsi už nyní mohl strčit zase nějaké jiné "oběti" pod stromeček.  :)
DVB-S: 2x GM 9080 a GI Voyager II:  Toroidal T-90: 28.2E,23.5E,19.2E,16E,13E,9E,7E,5E,1W,4/5W,12.5W,15W + 39E,42E,46E,52E.
DVB-T: Dibox T-22,T-30: MUX1,2,3,4,RS7,RS8.


MarioF87

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 56
    • Zobrazit profil
    • Asterixův blog číslo 1
    • E-mail
Re:Finále Davis-Cupu Francie - Švýcarsko
« Odpověď #7 kdy: 21. 11. 2014, 16:05:32 »
ano mám, chtěl jsem přijímat i z 19,2E, jednak kvůli některým nekódovaným programům z ciziny, ale i skylink tam některé programy má - hlavně ty hudební vh1. Z toho důvodu se ani příští rok nebudu chtít zbavit 19,2E, takže to budu muset vyřešit nějakým "triple" zařízením. To jsem zvědavý, jak to udělat, ale to přenechám odborníkům. Hlavně že to všechno jsou družice nasměrované jedním směrem.


Vadimír Volný

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Finále Davis-Cupu Francie - Švýcarsko
« Odpověď #8 kdy: 21. 11. 2014, 23:33:27 »
Mário, řešení je jednoduché a ani né moc drahé.. a to pořízení  Multifocus antény. Já mám třeba  Maximum E85 , tam máš hned 5 držáků a dá se to doplnit. Takže můžeš krom "horkého ptáka" přidat třeba i Anglány na 28,2°E... tam máš hudebních kanálů jako máku.


amatér Tondach

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 356
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Finále Davis-Cupu Francie - Švýcarsko
« Odpověď #9 kdy: 23. 11. 2014, 06:06:56 »
Mário, řešení je jednoduché a ani né moc drahé.. a to pořízení  Multifocus antény. Já mám třeba  Maximum E85 , tam máš hned 5 držáků a dá se to doplnit. Takže můžeš krom "horkého ptáka" přidat třeba i Anglány na 28,2°E... tam máš hudebních kanálů jako máku.
To už je přibližně stejně "drahý" motor AMIKO DM 3800 a může přidávat družic habaděj .... a například taková France 2 na Thoru dává sportu povícero, nejen včerejší tenis ..... mimochodem zlatí reportéři ČT, jak do toho neustále kecají ti dva francouzi se nedá poslouchat, ostatně na Hotbirdu ti Italové taky!  ;D ;D ;D


Stasi-DDR

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 030
    • Zobrazit profil
Re:Finále Davis-Cupu Francie - Švýcarsko
« Odpověď #10 kdy: 23. 11. 2014, 07:30:40 »
A jak bys řešil situaci, kdy má někdo doma více odběrných míst (dnes 90 - 95% SAT instalací) a v daný okamžik chce jeden koukat na tv program z A a jiný z A, další zase z Hispasatu, atd.. Zde ti bude motor akorát víš na co!  ;D ;D ;D
Veďte mě, následujte nebo jděte z cesty!


amatér Tondach

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 356
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Finále Davis-Cupu Francie - Švýcarsko
« Odpověď #11 kdy: 23. 11. 2014, 08:46:07 »
A jak bys řešil situaci, kdy má někdo doma více odběrných míst (dnes 90 - 95% SAT instalací) a v daný okamžik chce jeden koukat na tv program z A a jiný z A, další zase z Hispasatu, atd.. Zde ti bude motor akorát víš na co!  ;D ;D ;D
Kdybych v takové situaci byl, tak bych ji řešil samozřejmě jinak! Ale nejsem v takové situaci!
Ani tazatel v takové situaci asi není!  Takže nazdar  :P
« Poslední změna: 23. 11. 2014, 08:48:27 od amatér Tondach »


Radek Hotovy

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 25
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Finále Davis-Cupu Francie - Švýcarsko
« Odpověď #12 kdy: 23. 11. 2014, 08:52:53 »
A jak bys řešil situaci, kdy má někdo doma více odběrných míst (dnes 90 - 95% SAT instalací) a v daný okamžik chce jeden koukat na tv program z A a jiný z A, další zase z Hispasatu, atd.. Zde ti bude motor akorát víš na co!  ;D ;D ;D
Ale to je každého boj. Někdo jakože ušetří motorem, jiný si pořídí multifokusní anténu s vícevýstupovými LNB. myslím si, že i Tobě jsou daná úskalí známá, takže nechápu Tvé nářky. Voják se stará, voják má....


Stasi-DDR

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 030
    • Zobrazit profil
Re:Finále Davis-Cupu Francie - Švýcarsko
« Odpověď #13 kdy: 23. 11. 2014, 09:15:28 »
Jaké nářky? Pouze jsem upozornil na věci, které Tondach jaksi opomenul. Motor se dnes v 90 - 95% SAT instalací nepoužívá a to jednak z důvodů, které jsem již uvedl a pak z důvodu jeho vysoké poruchovosti a provozní nestability. Nevím o co se má voják starat a co má mít? Navíc SAT příjem je už na ústupu a na jeho místo se pomalu, ale jistě dere terestriální příjem. SAT je pouze pro ty co vědí a umí a říká jim pane slovo "šarik". A ten zas není pro běžné uživatele. Bez něj je SAT příjem jen opravdu pro úzký okruh "nadšenců" či jinak "postižených" lidí.
Veďte mě, následujte nebo jděte z cesty!


Stasi-DDR

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 030
    • Zobrazit profil
Re:Finále Davis-Cupu Francie - Švýcarsko
« Odpověď #14 kdy: 23. 11. 2014, 09:20:25 »
@Tondach: "Ani tazatel v takové situaci asi není!" A jak to můžeš vědět? Ty jsi u něj byl? Pamatuj, že rady nepze udílet bez znalosti u konkrétního zájemce. Odborně (mezi profíky) se používá termín "místní šetření". Jinak radit nelze. A opět upozorňuji na zbytečné citace předcházejících příspěvků v daném diskusním tématu. Již to řeším s jiným diskutujícím na jiném místě tohoto fóra! Měj to prosím na paměti! Na jiných fórech tento "nešvar" admini poměrně nekompromisně a promptně řeší.
Veďte mě, následujte nebo jděte z cesty!