Autor Téma: www.sledovanitv.cz  (Přečteno 37828 krát)

bajerek

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 53
    • Zobrazit profil
    • E-mail
www.sledovanitv.cz
« kdy: 04. 11. 2014, 20:23:45 »
Zdravím.Získal sem tu možnost,sledovat od svého internetového poskytovatele sledovat IPTV televizi"sledovanitv".
Musim konstatovat,že až na pár drobností(chybí TELKA a ....) je to zkvělé a dobrá věc.
Zdělte prosím Vaše názory.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Luboš T.

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 765
    • Zobrazit profil
Re:www.sledovanitv.cz
« Odpověď #1 kdy: 04. 11. 2014, 20:44:36 »
IPTV využívám taky.Ale poskytovatel tam TELKU má v nabídce.Je tam kompletní česká základní nabídka a k tomu slovenské programy a několik zahraničních.Je to dobrá věc ale člověk musí mít štěstí,zdaleka ne všichni poskytovatelé mají tuto službu v nabídce a to je škoda.


kolenac2

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 200
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:www.sledovanitv.cz
« Odpověď #2 kdy: 04. 11. 2014, 20:45:53 »
www.sledovanitv.cz jsem měl v Třebíči od poskytovatele na zkoušku. Není to špatný i když toto není pravý IPTV. Spíš pouštění streamů přes plugin webového prohlížeče. Stejně jako Topfun. Ale zadarmo je to dobrý.


bajerek

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 53
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:www.sledovanitv.cz
« Odpověď #3 kdy: 04. 11. 2014, 21:26:40 »
jedu tona XBMC a je to stabilní a bez problémů.


pajas2

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 724
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:www.sledovanitv.cz
« Odpověď #4 kdy: 04. 11. 2014, 22:03:57 »
www.sledovanitv.cz jsem měl v Třebíči od poskytovatele na zkoušku. Není to špatný i když toto není pravý IPTV. Spíš pouštění streamů přes plugin webového prohlížeče. Stejně jako Topfun. Ale zadarmo je to dobrý.
Doinstalujte aplikaci do SmartTV Samsung a jede vám úplně normální IPTV. ;)
DVB-S: tuner 3x DVB-S2; motor (cca 45°E-cca 10°W); solo 23,5°E/19,2°E
DVB-T: tuner 1x DVB-T; od Krašova přes Ještěd, Krásné po Javořici,  Cukrák + celá Praha
FM: tuner; 5prvková anténa; rotátor
DAB+: Yamaha T-D500
DreamBox 7080 HD s 2 TB HDD (4 tunery)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


kolenac2

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 200
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:www.sledovanitv.cz
« Odpověď #5 kdy: 04. 11. 2014, 22:26:37 »
Pokud chceš normální IPTV musíš v prvním případě být zákazníkem internetové sítě která tuto službu poskytuje. A potom IPTV stb. Mnozí si ho pletou s DVB-C stb. V IPTV stb si můžeš zpětně pouštět tv pořady až 48 hodin zpět a nahrávat bez omezení. Koukni na web Netboxu Brno ten IPTV provozuje. Můžu doporučit. Za 600 měsíčně 50 MB internet plus 60 tv z toho 30 tv lze libovolně měnit zvýběru přes více jak 100 kanálů. Bezkonkurečně větší výběr HD tv než u kteréhokoliv sat operátora u nás.


Pepa16

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
Re:www.sledovanitv.cz
« Odpověď #6 kdy: 13. 01. 2015, 22:52:23 »
Zdravím neměl jsem bohužel  možnost  kouknout na sledovanitv.cz   ale nevadí jsou i web stránky kde lze cz/sk (kabelovou) televizi sledovat  ;)


Tech7

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 419
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:www.sledovanitv.cz
« Odpověď #7 kdy: 23. 03. 2015, 11:47:59 »
A už se omezuje...

Citace: email od mého ISP
Dobrý den,

níže přeposíláme informace od provozovatele služby sledovanitv.cz

Výžený kliente,

skupina Nova a Prima chtěji zpoplatnit sledování svých kanálů. V průběhu vyjednávání podmínek bude u všech těchto kanálů mimo provoz sledování zpětně, nahrávání a HD kvalita.
Budeme Vás informovat o znovuspuštění těchto služeb, které předpokládáme v průběhu následujícího měsíce.

Tým sledovanitv.cz

Vzhledem k výše uvedenému nebudou tyto služby po nějakou dobu dostupné ani v naší síti.

S pozdravem
(můj ISP)

Vidím to na zpoplatnění :/

Edit: Tak pardon, teď jsem to po asi měsíci zkusil a asi jsem špatně tuto službu pochopil. Měl jsem zato že základní balíček je zdarma a až rozšířený případně nahrávání a timeshift je nutné dokupovat. Chyba lávky, dnes už mi nejede nic. Měsíční poplatek za základní balíček je 299 Kč, to ať si strčí do míst , kde záda ztrácejí své slušné jméno.





« Poslední změna: 23. 03. 2015, 11:59:47 od Tech7 »
DVB-T: Intel Core i3-530, TechniSat AirStar2, AVerTV Volar HD Pro
DAB: Iriver B20, Iriver B20, Pure One Mini Series II, Tesco DR1403R-CE


Miroslav Galko

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 174
  • TV Zpravodaj
    • Zobrazit profil
    • TV Zpravodaj
    • E-mail
Re:www.sledovanitv.cz
« Odpověď #8 kdy: 31. 03. 2015, 23:59:16 »
Úplný základ je za asi 50 Kč. Ten balíček za 300 je už vyšší placený. Já to měl rok zdarma, ale nakonec jsem to z těch 50 korun už neaktivoval. V té ceně je základ CZ a SK plus pár dalších programů.
Fernandel: Oproti rádiu má televize řadu nepřekonatelných výhod: například poruchy můžeme nejen slyšet, ale i vidět.

TV zpravodaj - http://tvzpravodaj.mnoho.info