Autor Téma: www.horizon.tv  (Přečteno 19050 krát)

Fretky

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 37
    • Zobrazit profil
    • E-mail
www.horizon.tv
« kdy: 03. 11. 2014, 17:57:36 »
Tak co na to říkají odborníci www.horizon.tv ?

Kvalita obrazu spíše mizerná,ale jako bonus k službám mi to příjde dobré. Mohl tam být alespoň 24 hodinový posun zpět, ale mám to k balíčku zdarma, tak nebudu remcat, jen ten obraz.

Ale jak říkám, jako doplněk nebo aby člověk nemusel hádat s rodinou, když se náhodou chce někdo koukat na něco jiného a ostatní telky doma jsou obsazené je to myslím v pohodě .-)
http://www.imgup.cz/image/lrD

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re:www.horizon.tv
« Odpověď #1 kdy: 03. 11. 2014, 18:15:10 »
To, co teď nabízí Horizon GO, je jen zlomek toho, co bude umět Horizon. Jen si ještě musíte počkat. Máme za sebou rozhovor s generálním ředitelem UPC, panem de Kloetem, v němž mj. prozradil, kdy by chtěli tuto platformu v České republice spustit. Čekáme na autorizaci a věříme, že vám interview budeme moci v dohledné době zprostředkovat. Ideálně příští týden, v úterý 11. listopadu.
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/


pajas2

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 724
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:www.horizon.tv
« Odpověď #2 kdy: 03. 11. 2014, 18:22:26 »
Tak co na to říkají odborníci www.horizon.tv ?

Kvalita obrazu spíše mizerná,ale jako bonus k službám mi to příjde dobré. Mohl tam být alespoň 24 hodinový posun zpět, ale mám to k balíčku zdarma, tak nebudu remcat, jen ten obraz.

Ale jak říkám, jako doplněk nebo aby člověk nemusel hádat s rodinou, když se náhodou chce někdo koukat na něco jiného a ostatní telky doma jsou obsazené je to myslím v pohodě .-)
http://www.imgup.cz/image/lrD
Ten obraz na snímku je docela slušná mazanice. :)
DVB-S: tuner 3x DVB-S2; motor (cca 45°E-cca 10°W); solo 23,5°E/19,2°E
DVB-T: tuner 1x DVB-T; od Krašova přes Ještěd, Krásné po Javořici,  Cukrák + celá Praha
FM: tuner; 5prvková anténa; rotátor
DAB+: Yamaha T-D500
DreamBox 7080 HD s 2 TB HDD (4 tunery)


Fretky

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 37
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:www.horizon.tv
« Odpověď #3 kdy: 03. 11. 2014, 18:32:15 »
To, co teď nabízí Horizon GO, je jen zlomek toho, co bude umět Horizon. Jen si ještě musíte počkat. Máme za sebou rozhovor s generálním ředitelem UPC, panem de Kloetem, v němž mj. prozradil, kdy by chtěli tuto platformu v České republice spustit. Čekáme na autorizaci a věříme, že vám interview budeme moci v dohledné době zprostředkovat. Ideálně příští týden, v úterý 11. listopadu.

Jako uživatel bych asi rád jen lepší obraz možnost shlédnout program 24 / 48 hod dozadu nebo si možná něco nahrát do klientského účtu. Nic víc nic mín


Fretky

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 37
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:www.horizon.tv
« Odpověď #4 kdy: 03. 11. 2014, 18:33:30 »
Tak co na to říkají odborníci www.horizon.tv ?

Kvalita obrazu spíše mizerná,ale jako bonus k službám mi to příjde dobré. Mohl tam být alespoň 24 hodinový posun zpět, ale mám to k balíčku zdarma, tak nebudu remcat, jen ten obraz.

Ale jak říkám, jako doplněk nebo aby člověk nemusel hádat s rodinou, když se náhodou chce někdo koukat na něco jiného a ostatní telky doma jsou obsazené je to myslím v pohodě .-)
http://www.imgup.cz/image/lrD
Ten obraz na snímku je docela slušná mazanice. :)


Jak jsem psal za 0 jako bonus ke službám je to OK, ale jako platit za to ....kvalita je místy dost mizerná

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Pamětník

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 562
  • KLD-40W4000, 32LD550, LE32B450, SyncMaster 2370HD
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:www.horizon.tv
« Odpověď #5 kdy: 03. 11. 2014, 19:46:49 »
Pokud je v domácnosti více TV a ještě lépe prozřetelně ovládané PVR, není nutné si ničit oči touto mazaninou.  :)
DVB-C = 3 x TechniSat TechniCrypt >>CXV<<
DVB-T/T2 = 2x MMC LG MS450H, MAXIMUM T-1300 FTA, EVOLVE OMEGA T2, USB tuner HDTV DVB-T/DVB-T2+FM/DAB+
DVB-S2 = SKYMASTER 80cm, MOTOR SG-2100A, Comag SL100HD PVR
DAB+ = HAMA DIR3100, SIRD 14 C2, LINGO iJoy, Albrecht DR50, SONY XDR-S56DBP, Dual DAB+3 a 3 další


Alex Gaga

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 726
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:www.horizon.tv
« Odpověď #6 kdy: 03. 11. 2014, 20:26:53 »
Nechápu co to je za názory ohledně mazanice? Ta služba se jmenuje Horizon Go a už z podstaty má sloužit k příjmu na mobilních zařízeních, kde se jaksi předpokládá nižší rychlost připojení k netu a samozřejmě i FUP. UPC samozřejmě umí technicky nastreamovat klidně každý program s bitrate přes 10Mbps, ale k čemu to komu bude?! Chtělo by to trochu myslet, než něco jen tak plácat...


pajas2

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 724
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:www.horizon.tv
« Odpověď #7 kdy: 03. 11. 2014, 20:31:47 »
Když ona je to mazanice i na mobilu. ;)
DVB-S: tuner 3x DVB-S2; motor (cca 45°E-cca 10°W); solo 23,5°E/19,2°E
DVB-T: tuner 1x DVB-T; od Krašova přes Ještěd, Krásné po Javořici,  Cukrák + celá Praha
FM: tuner; 5prvková anténa; rotátor
DAB+: Yamaha T-D500
DreamBox 7080 HD s 2 TB HDD (4 tunery)


Alex Gaga

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 726
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:www.horizon.tv
« Odpověď #8 kdy: 03. 11. 2014, 22:00:41 »
Není to o nic větší mazanice, než třeba obvyklé streamy na Youtube. Prostě bez většího datového toku to ideální nebude, ale větší datový tok je nereálný, jak jsem psal o důvodech výše.


Jan Z

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 143
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:www.horizon.tv
« Odpověď #9 kdy: 04. 11. 2014, 18:59:05 »
Ptám se dobře, když se ptám, že jako nezákazník UPC se k obsahu nedostanu?? Tzn. nemám přihlašovací údaje.... a registaci jsem tam nikde neviděl.


Alex Gaga

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 726
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:www.horizon.tv
« Odpověď #10 kdy: 04. 11. 2014, 19:06:28 »
Jako ne-zákazník máš opravdu smůlu, protože nemáš číslo smlouvy, což je nutnost pro registraci v Moje UPC (https://my.upc.cz/Registration/RegistrationStep1) a na základě čeho se pak přihlašuješ na Horizon.


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re:www.horizon.tv
« Odpověď #11 kdy: 04. 11. 2014, 19:36:21 »
Horizon ani nemá ambici být poskytován zájemcům mimo síť UPC.
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/