Autor Téma: Redaktor Polák a jeho kanály II  (Přečteno 22092 krát)

Lvana3

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 6
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Redaktor Polák a jeho kanály II
« kdy: 16. 10. 2014, 15:09:19 »
Protože můj dotaz a žádost o vysvětlení je pod článkem blokovány, jsem nucen zvolit tuto variantu veřejného dotazu na redaktora Poláka.
Pane Poláku, v perexu článku "Video na vyžádání FilmBox Live nabídne v budoucnu i tituly ve 4K rozlišení" http://www.digizone.cz/clanky/video-na-vyzadani-filmbox-live-nabidne-v-budoucnu-i-tituly-ve-4k-rozliseni/
píšete, cituji: "... mělo rozrůst o nový program 4K FunBox. Šlo by o první lineární Ultra HD kanál SPI International."

Objasněte nám prosím, co konkrétně znamená a jaký význam má slovní spojení "lineární Ultra HD kanál"
Děkujeme za Vaši invenci.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re:Redaktor Polák a jeho kanály II
« Odpověď #1 kdy: 16. 10. 2014, 15:20:14 »
Vážený pane Lvano,

vzhledem k tomu, že mazání diskusních vláken a blokace vašich neustále nově a nově zakládaných nicků nepomáhá, zkusme to jinak. Pochopte, prosím, že redakce na vaše neustále výpady a dle vašeho názoru upozornění nebude reagovat. Můžete si diskutovat, jak chcete a jistě máte svůj názor, ale my opravdu nebudeme reagovat na příspěvky člověka, který se do diskuse nasadil proto, aby se snažil celou rozeštvat, což se ve vašem případě daří v řadě vláken celkem úspěšně.

Takže ještě jednou: Budete-li v nastolené politice pokračovat, budeme vám to prostě mazat a tečka. Hlavně od nás nečekejte žádnou odpověď a už vůbec nečekejte, že se vašimi doporučeními budeme řídit. Na příspěvek klidně reagovat můžete, jen nevím, jestli to ještě někoho bude zajímat.
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/


Lvana3

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 6
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Redaktor Polák a jeho kanály II
« Odpověď #2 kdy: 16. 10. 2014, 15:53:11 »
My, redakce Polák...  ;D Dostal jste mě... Ovšem přehlédl jste, já se neptám redakce, ale Vás osobně.
Každopádně i toto je odpověď a čtenáři si zajisté udělají obrázek o tom, kdo a za jakým účelem zde vládne prostředky eliminace.