Autor Téma: Pečený sněhulák - A DOST!!  (Přečteno 65748 krát)

Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re:Pečený sněhulák - A DOST!!
« Odpověď #15 kdy: 22. 09. 2014, 09:24:00 »
Vlákno založil běžný čtenář, nikoliv redakce.
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jan Bajger

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 142
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Pečený sněhulák - A DOST!!
« Odpověď #16 kdy: 22. 09. 2014, 22:42:00 »
Dnes, 22. 9. 2014, jsem se u pořadu nezasmál. Dnes byly opravdu jen trapnosti - podle mého názoru.


Grifin

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 468
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Pečený sněhulák - A DOST!!
« Odpověď #17 kdy: 22. 09. 2014, 23:43:37 »
Dnes to bylo dobrý a i vtipný. Takže snad si to najde svého diváka. Myslím že by to mělo být spíše na dvojce ale uvidíme. Kdo v tom vydí jen trapnosti a nepochopí nadsázku a vtip, tak hold není tento typ pořadu určen pro něj. Já zas nekoukám na vztahové seriály ale nezatracuju je protože někdo jiný je z nich nadšený.
MUX 1+2+3, MUX 4 (k42), REGIO 4 (k46), REGIO 7 (k37), REGIO 12 (k47)
O2TV (Sport)
Panasonic TX-P50ST50E
LG MS400H + 1TB HDD
LG BH7520T
Rikomagic MK802 III + Airmouse Measy RC11
Philips 43PUS6551


Robert Zeman

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 325
  • Pravda začíná tam, kde končí signál České televize
    • AOL komunikátor - Roby
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Pečený sněhulák - A DOST!!
« Odpověď #18 kdy: 23. 09. 2014, 01:30:09 »
Ano, jsem takříkajíc "běžný čtenář", pane Dušana Slobodo, pane Lukáši Poláku (dík). A zatím si také mohu naplno otevřít hubu, ať už k placené nabídce Digizone, nebo k "výpalnému" České televize. Nebo k programové nabídce soukromých televizí. Ty posledně jmenované mě až tolik netankují, jestli si Ulice, Milagros či čištění čaker najdou dostatek diváků - tož - coby nevysílaly! Opravdu mně jde hlavně o ČT. O to, co za 135 Kč dostanu. ČT sport - super. Velká nabídka, všehochuť, a asi i důvod, proč jsem se stále z koncesionářského společenstva neodhlásil. Co dál? Pečený sněhulák, francouzský film z roku cca 1970, Queer ... 135 Kč... CO DÁL...?
Dostupnost DVB-T: celkem 60 různých TV programů (s Plustelkou a bez rakouských multiplexů D, E, F).

CZ: multiplexy 1, 2, 3, 4, RS7, RS8;
SK: multiplexy 1, 2, 3, 4;
AT: multiplexy A, B, D, E, F.


Robert Zeman

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 325
  • Pravda začíná tam, kde končí signál České televize
    • AOL komunikátor - Roby
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Pečený sněhulák - A DOST!!
« Odpověď #19 kdy: 23. 09. 2014, 01:33:49 »
Dnes to bylo dobrý a i vtipný. Takže snad si to najde svého diváka. Myslím že by to mělo být spíše na dvojce ale uvidíme. Kdo v tom vydí jen trapnosti a nepochopí nadsázku a vtip, tak hold není tento typ pořadu určen pro něj. Já zas nekoukám na vztahové seriály ale nezatracuju je protože někdo jiný je z nich nadšený.
Podle Vaší gramatiky jste, bohužel, onen konzument, který i v lejně VYDÍ v prvé řadě umělecké dílo...
Dostupnost DVB-T: celkem 60 různých TV programů (s Plustelkou a bez rakouských multiplexů D, E, F).

CZ: multiplexy 1, 2, 3, 4, RS7, RS8;
SK: multiplexy 1, 2, 3, 4;
AT: multiplexy A, B, D, E, F.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


micha

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 147
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Pečený sněhulák - A DOST!!
« Odpověď #20 kdy: 23. 09. 2014, 09:04:59 »
@Robert Zeman: Za 135,- Kč si nekupujete vůbec nic. Je vám dovoleno se koukat na televizi. Toť vše.
LG 32LB580V-ZM * DENON RCD-M39
HTPC (OpenELEC) * NAS


ksilt

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 137
    • ICQ komunikátor - 2326654
    • Zobrazit profil
    • last.fm
    • E-mail
Re:Pečený sněhulák - A DOST!!
« Odpověď #21 kdy: 23. 09. 2014, 09:09:33 »
@Robert Zeman: No vidite Roberte a ja bych treba mohl dnem a noci nadavat, ze existuje neco jako CT Sport, pro me napriklad uplne zbytecny program z mnoha duvodu, ale nenadavam, protoze se urcite najde mnozina divaku, kteri jej radi sleduji, treba i v me rodine. Zakladem je tolerance, jako sportovni fanousek byste mohl predsi vedet co znamena hrat fair play. A jak rika @Dusan Sloboda, koncesionarsky poplatek je o necem jinem.
_ksilt.
| A2 28,2 |Prodelin 1244 | Invacom QDF 031 | Nordix CM-402


i.nosek

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 80
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Pečený sněhulák - A DOST!!
« Odpověď #22 kdy: 23. 09. 2014, 09:33:37 »
Zakladem je tolerance, jako sportovni fanousek byste mohl predsi vedet co znamena hrat fair play.
Jenomže i ta tolerance má své hranice - bohužel většině naších dnešních "národních umělců" chybí alespoň trochu autocenzury.A někdy mi je fakt u těch "uměleckých děl",zobrazujících pouze psychické úchylky nebo kriminální činy hlavních postav opravdu trapně,jak trefně poznamenal Jan Bajger.Bohužel každý se dá koupit,záleží jak vysoká je nabídka.
lokalita Havlíčkův Brod - parabola KOVOSAT K140,LNB Invacom SNF-031,10m kabel DRAKA AD 10E,receiver Clarke TECH HD 4100PLUS.Kromě toho ještě K120 a LNB INVERTO SINGLE FLANGE BLACK PRO,OP105 a INVERTO BLACK ULTRA TWIN


micha

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 147
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Pečený sněhulák - A DOST!!
« Odpověď #23 kdy: 23. 09. 2014, 13:27:32 »
Jenomže i ta tolerance má své hranice - bohužel většině naších dnešních "národních umělců" chybí alespoň trochu autocenzury.A někdy mi je fakt u těch "uměleckých děl",zobrazujících pouze psychické úchylky nebo kriminální činy hlavních postav opravdu trapně,jak trefně poznamenal Jan Bajger.Bohužel každý se dá koupit,záleží jak vysoká je nabídka.
Buďte rád, že tyto vaše názory jsou tolerovány... Ponechme rozhodování o tom, co je nebo není umělecké na - čas. Ten vždy ukáže na přetrvávající hodnoty, uznávané všemi generacemi.
LG 32LB580V-ZM * DENON RCD-M39
HTPC (OpenELEC) * NAS


Pamětník

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 562
  • KLD-40W4000, 32LD550, LE32B450, SyncMaster 2370HD
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Pečený sněhulák - A DOST!!
« Odpověď #24 kdy: 23. 09. 2014, 13:34:15 »
....Bohužel každý se dá koupit,záleží jak vysoká je nabídka.
Doby, kdy si mohl někdo hrát na skutečného umělce, už bohužel skončily. Rohlík už nestojí 30haléřů, nájemné 120.-Kč. I současní herci, zpěváci a většina zbytku zábavního světa, totiž musí bydlet, jíst a často i platit vysokou hypotéku. To se potom obtížně odmítají "neumělecké" role, nápady dramaturgů, scénáristů, režisérů,.....
DVB-C = 3 x TechniSat TechniCrypt >>CXV<<
DVB-T/T2 = 2x MMC LG MS450H, MAXIMUM T-1300 FTA, EVOLVE OMEGA T2, USB tuner HDTV DVB-T/DVB-T2+FM/DAB+
DVB-S2 = SKYMASTER 80cm, MOTOR SG-2100A, Comag SL100HD PVR
DAB+ = HAMA DIR3100, SIRD 14 C2, LINGO iJoy, Albrecht DR50, SONY XDR-S56DBP, Dual DAB+3 a 3 další


i.nosek

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 80
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Pečený sněhulák - A DOST!!
« Odpověď #25 kdy: 23. 09. 2014, 19:32:44 »
Jenomže já nepoužil slovo "cenzura",nýbrž "autocenzura",což je rozdíl.Jednoduše shrnuto - jeden z českých velikánů,jemuž dnešní "umělci" nesahají ani po kotníky,kdysi v jedné skvělé hře řekl :
"Daleko víc lidí umí teďka psát než před několika málo sty lety. Ono před několika málo sty lety málo lidí umělo psát. Ale ti co uměli psát, ty uměli psát - to se dá číst i teď, to byste nevěřil".HOWG
« Poslední změna: 23. 09. 2014, 19:42:37 od i.nosek »
lokalita Havlíčkův Brod - parabola KOVOSAT K140,LNB Invacom SNF-031,10m kabel DRAKA AD 10E,receiver Clarke TECH HD 4100PLUS.Kromě toho ještě K120 a LNB INVERTO SINGLE FLANGE BLACK PRO,OP105 a INVERTO BLACK ULTRA TWIN


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Pečený sněhulák - A DOST!!
« Odpověď #26 kdy: 24. 09. 2014, 00:22:26 »
Jenže to byla od Wericha jen nadsázka. I v dávných dobách byli umělci a "umělci". I tehdy někdo hrál na jarmarcích, psal písně o ukrutné vraždě ve vsi Horní Dolní a spoustu jiného braku. Až čas ukázal, co za to stojí a co ne. Cenzurovat to předem nikdy nic dobrého nepřineslo.


Jan Bajger

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 142
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Pečený sněhulák - A DOST!!
« Odpověď #27 kdy: 12. 11. 2014, 00:04:02 »
Měním názor,
poslední díly mne rozesmály. Líbila se mi dálnice, jako restituce katolické církvi, zavedení čipů pro občany EU a další věci. V každém dílu byl aspoň jeden kvalitní fór.


Čestmír Polák

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 145
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Pečený sněhulák - A DOST!!
« Odpověď #28 kdy: 12. 11. 2014, 08:40:44 »
Jeden díl Sněhuláka podle odhadu přijde na 750 tisíc korun. Stojí jeden vtip, který se vám zalíbil za to?
VanTage 7100TS Kombo, Kaon KVR-1000TS PLUS, Strong DVB-T2, GigaBlue HD Quad Plus, Technisat DigitRadio 210,  SkyLink, freeSat, T-REX, Irdeto Cryptoworks, IRDETO, SKY IT, Polsat.


sponsor

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Pečený sněhulák - A DOST!!
« Odpověď #29 kdy: 12. 11. 2014, 10:08:53 »
Doporučuji všem,kteří nemají své vnímání nastaveno na širší záběr humoru,v tomto případě na tzv. nekorektní humor,nechť přepnou jinam.Já nemám se Sněhulákem problém,docela se bavím.Kritizovat se dá vždycky a všechno,je třeba mít  míru vkusu,kdy kritiku použít.