Autor Téma: Výpadky HBO a Cinemax  (Přečteno 9922 krát)

Jirka S.

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Výpadky HBO a Cinemax
« kdy: 05. 07. 2014, 20:34:11 »
Všechny zdravím a mám dotaz na takový zvláštní problém. Jsem klientem českobudějovické kabelovky Elsat, od jara 2008 od nich mám Set Top Box, který stále užívám a dosud s ním nebyl žádný problém. Od čtvrtka ale mám problém s příjmem stanic HBO a Cinemax. Zatímco všechny v rámci kabelovky volně šířené DVB-C stanice i zvlášť placená rozšířená nabídka fungují v Set Top Boxu bez problému a jakéhokoliv vychýlení od normálu, stanice HBO (HBO, HBO 2, HBO Comedy) a Cinemax (Cinemax, Cinemax 2) mi přes den nefungují (černá obrazovka) a naběhnou vždy až kolem desáté hodiny večer. Toto se mi stalo ve čtvrtek i v pátek. Přes den jsou tyto stanice nefunkční a večer naběhnou a fungují až dokud nejdu spát. Druhý den vstanu, zapnu TV a Set Top Box a zmíněné stanice jsou opět nefunkční, což se stalo i dnes (ještě ve tři v noci HBO a Cinemaxy fungovaly a dnes v 11 dopoledne opět nikoliv a nefungují dosud). Když jsem volal včera do kabelovky, bylo mi řečeno, že se s něčím takovým ještě nesetkali a že u nich v kanceláři jim to funguje bez problémů (firma sídlí ve stejném městě, kde bydlím), nicméně že se na to podívají. Kdybych byl paranoidní, tak bych si skoro myslel, že mi to někdo schválně přes den vypíná a na večer zapíná, ale to je přece blbost. Zkusil jsem i uvést Set Top Box do továrního nastavení, ale nepomohlo to. Kde myslíte, že může být chyba? V Set Top Boxu? V TV přijímači? Vlastním Sony Bravia, která je stará pouhých šest let. Nebo je problém v něčem jiném? Už jsem z toho docela zoufalý. Díky předem za všechny nápady a návrhy.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Výpadky HBO a Cinemax
« Odpověď #1 kdy: 05. 07. 2014, 20:51:31 »
Chyba je na straně kabelovky, v TV ji nehledejte. Pokud to neodstraní na dálku (třeba na kartu zaslali špatnou konfiguraci), vemte STB do jejich kanceláře, ať problém vyřeší nebo vám STB/kartu vymění.


Jiří Job

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 298
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Výpadky HBO a Cinemax
« Odpověď #2 kdy: 06. 07. 2014, 00:28:41 »
A u HBO to také není, dnes jsem ho večer sledoval na Skylinku a šel v pořádku.


Jirka S.

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Výpadky HBO a Cinemax
« Odpověď #3 kdy: 06. 07. 2014, 01:40:38 »
Díky za reakce, operátor se už k tomu nějakým způsobem vyjádřil a vypadá to, že problém je u HBO, viz zde: http://info.elsat.cz/index.php?akce=mesic&mesic=7&rok=2014