Autor Téma: Objektiv na ČT se slovenskou moderátorkou  (Přečteno 147402 krát)

Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Objektiv na ČT se slovenskou moderátorkou
« Odpověď #120 kdy: 02. 06. 2017, 08:15:48 »
Slovenština mohla být v jiném, třeba novém pořadu, seriálu. Jestli se chceme vytahovat svou kulturní úrovní, kde je v Objektivu němčina, polština, romština, ukrajinština? I příspěvky v těchto jazycích by mi přišly zajímavé a s ohledem na skladbu obyvatel i vhodné. Protože zvýhodněním jednoho to zavání politizováním zajímavého pořadu (prostě se to politicky hodí).
Poněkud absurdní tvrzení. Zatímco slovenštině kromě pár slov porozumí každý Čech snadno a bez učení, pro další zmiňované jazyky to neplatí. Poznámku o tom, že se to někomu politicky hodí, už vůbec nechápu.
Zmínka o sledovanosti samozřejmě mimo není. Je to objektivní způsob, jak zjistit skutečnou reakci diváků. V tomto případě nejde o žádné koláčové soupeření, ale o porovnání stavu před a po změně.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Petr Novák

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 88
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Objektiv na ČT se slovenskou moderátorkou
« Odpověď #121 kdy: 02. 06. 2017, 20:43:50 »
Není to ani zajímavé a už vůbec ne důležité. Koláčové soupeření je doma jinde. Přestože je tak moderní a každý o něm mudruje, aby se udělal ve vlastních očích zajímavější.
A mě toto naopak připadá na celé té debatě právě to nejdůležitější. Když si někdo stěžuje na slovenskou moderátorku v pořadu, který nesleduje a nesledoval by, ani kdyby tam slovenská moderátorka nebyla, tak mi to přijde jen jako pokrytectví a snaha stěžovat si na všechno, co je jiné. Proto se znovu ptám: kolika skutečně pravidelným divákům Objektivu paní Kubalová opravdu vadí? Rád bych na tuto otázku znal odpověď. Já jsem totiž ve svém přímém okolí nikoho takového nenašel.

P.S.: A označit mne za příznivce režimů "potírajících", je vskutku veselé, když mé okolí mne má naopak za "sluníčkáře". A ač proti tomu termínu samotnému bych se ohradil, hrdě se hlásím k názorům, které představuje  ;)


blueflash .

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 907
    • ICQ komunikátor - 299934152
    • Zobrazit profil
    • Můj YouTube kanál:
    • E-mail
Re:Objektiv na ČT se slovenskou moderátorkou
« Odpověď #122 kdy: 03. 06. 2017, 04:49:39 »
Kdo má tu polomaďarštinu poslouchat? Ať tahne do zpět do Horních Uher.


Pamětník

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 562
  • KLD-40W4000, 32LD550, LE32B450, SyncMaster 2370HD
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Objektiv na ČT se slovenskou moderátorkou
« Odpověď #123 kdy: 03. 06. 2017, 10:26:45 »
Bóžínku  ::)
DVB-C = 3 x TechniSat TechniCrypt >>CXV<<
DVB-T/T2 = 2x MMC LG MS450H, MAXIMUM T-1300 FTA, EVOLVE OMEGA T2, USB tuner HDTV DVB-T/DVB-T2+FM/DAB+
DVB-S2 = SKYMASTER 80cm, MOTOR SG-2100A, Comag SL100HD PVR
DAB+ = HAMA DIR3100, SIRD 14 C2, LINGO iJoy, Albrecht DR50, SONY XDR-S56DBP, Dual DAB+3 a 3 další


micha

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 147
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Objektiv na ČT se slovenskou moderátorkou
« Odpověď #124 kdy: 03. 06. 2017, 12:49:54 »
Kdo má tu polomaďarštinu poslouchat? Ať tahne do zpět do Horních Uher.
Se stim smiř, kikote.  ;D
LG 32LB580V-ZM * DENON RCD-M39
HTPC (OpenELEC) * NAS

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


standasat

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 49
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Objektiv na ČT se slovenskou moderátorkou
« Odpověď #125 kdy: 03. 06. 2017, 14:35:44 »
Není to ani zajímavé a už vůbec ne důležité. Koláčové soupeření je doma jinde. Přestože je tak moderní a každý o něm mudruje, aby se udělal ve vlastních očích zajímavější.
A mě toto naopak připadá na celé té debatě právě to nejdůležitější. Když si někdo stěžuje na slovenskou moderátorku v pořadu, který nesleduje a nesledoval by, ani kdyby tam slovenská moderátorka nebyla, tak mi to přijde jen jako pokrytectví a snaha stěžovat si na všechno, co je jiné. Proto se znovu ptám: kolika skutečně pravidelným divákům Objektivu paní Kubalová opravdu vadí? Rád bych na tuto otázku znal odpověď. Já jsem totiž ve svém přímém okolí nikoho takového nenašel.

P.S.: A označit mne za příznivce režimů "potírajících", je vskutku veselé, když mé okolí mne má naopak za "sluníčkáře". A ač proti tomu termínu samotnému bych se ohradil, hrdě se hlásím k názorům, které představuje  ;)


standasat

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 49
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Objektiv na ČT se slovenskou moderátorkou
« Odpověď #126 kdy: 03. 06. 2017, 14:38:40 »
Jak říkal pan Petr Novák. Akorát s tím rozdílem že to není veselé ale smutné. :(