Autor Téma: "Ze smrti Ivety Bartošové nejvíc vytěžila Nova, Televizní noviny měly podíl..  (Přečteno 12271 krát)

Roman Bárta

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 451
  • Tape deck - nádherná nostalgie....
    • Zobrazit profil
    • E-mail
"Ze smrti Ivety Bartošové nejvíc vytěžila Nova, Televizní noviny měly podíl přes 58 %."

Tento nadpis se mě vůbec nelíbí. Tzv. "těžit" z něčí nešťastné smrti, asi není ten nejšťastnější nadpis pro článek na odborném vebu. Spíše bych to čekal někde v Blesku, nebo v podobné žumpě...ale proč i tady??
Uřčítě by to šlo formulovat citlivěji. Z ničí smrti by se nic těžit nemělo-je to vždy dost těžká událost,a slovo -těžit,nebo vydělávat sem podle mého názoru nepatří.
« Poslední změna: 30. 04. 2014, 14:23:24 od Roman Bárta »
DVB-T-
 k.33,58,55 Buková Hora, 25 Čer.Studnice, 30 Ústí n.Labem, 44 Louštín, 60 (38) Trutnov, RS7-50 Klínovec, 21 Ústí n. Labem, reg.síť 9-Most
             34,48,52-Krašov, 56, RS7-38, RS1-37- Plzeň
Dvb-s -0,8W, 5W, 5E, 13°E, 19,2°E, 23,5°E, 28,2°E + Skylink+Freesat
UPC Kabel
FM-Sony ST-SE 700

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


dubailove.forum

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 162
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Proč by se mělo cokoliv zabalovat do neurčitých termínů?
Na Novinkách.cz už předem zrušili veškerou diskuzi pod články. Protože tu neveselou událost plánují pořádně bulvárně tzv. "podojit" a nestojí o to, aby jim tam každý psal komentáře ve stylu: " Proboha, dneska už potřetí Bartošová. Nebylo už toho dost?".


Koalaarena

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 34
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Souhlasím s Romanem Bártou.
Já jsem si dal tu práci a sledoval jsem večerní zpravodajství na Barrandově, Primě, ČT a Nově.
Musím říct, že nejlépe to měla zpracované Prima. Nejen proto, že celou relaci věnovali I. Bartošové,
ale působilo to na mě celkem vyváženě a objektivně.
ČT - velmi strohé a povrchní
Barrandov - nic moc
NOVA - prostě bulvár


Malata1 Jak

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 463
    • Zobrazit profil
Musím říct, že nejlépe to měla zpracované Prima. (...) celou relaci věnovali I. Bartošové,
:o


Korislav Korislavič

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 62
    • Zobrazit profil
    • E-mail
To jako,že Prima,Barrandov atd. nejsou bulvár ?

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Karlos68

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 538
  • Začínám z novým učtem , předešlý 391 příspěvku.
    • Zobrazit profil
Ještě jsem si říkal,že je to v placené sekci tak tech vyplodů budem v diskuzi ušetřeni a ejhle on se vždycky nějaký idiot najde.
Opticum HD Sloth Combo Plus H.265 HEVC Emme Esse 85AL 23,5°E  Emme Esse85AL 4,8°E
Philips 40PFL6606H/12,32PFL6626H/12,RWT DTV-401T,
DVB-T-CZ Mux 1,2,3Praděd(36,53,51k)PL Mux 1,2,3,Opole Chrzelice(46,23,34k)g.Św. Anny Mux8(6k,11C)
Antény 2xTVA 21-60 Correct relé IRS1.1
IVO 30dB X 21-69k IVO 31dB 6-60


Dominik Strnad

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 29
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Nadpis článku pouze konstatuje fakt, že Nova se z našich TV zachovala jako největší sup...


spyko

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 407
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Nadpis článku je přesný,větší hyeny jsem neviděl/omlouvám se tím to hyenám/,zbytek bulváru jak by smet !
Samsung 55nu8002. ,,telesystem 6820 twin,dreambox 525 dvb-t2/c,UPC modul,internet,mini pc di way m9.


p w

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 61
    • Zobrazit profil
    • E-mail
ani sem skoro nevedel ze zaklepala papučema  ;D a i tak me to bylo uplne jedno, TN,Udalosti apod. sem preklenul koukanim na zviratka na NGC Wild HD a bylo mi dobre  8)
DreamBox 500 & 800HD klon,UPC - Thoř 0,8W & Quad LNB Megasat Diavolo 0,1db & Fe 80cm, AL 80cm Astra 23,5 Skylink & CSlink + Inverto Quad 0,2db + silhani na 19,2E + Inverto twin 0,2db


Robert Zeman

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 325
  • Pravda začíná tam, kde končí signál České televize
    • AOL komunikátor - Roby
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Sledoval jsem o ní pořad na Joj i Markíze. Joj měla spoustu informací od Primy, na Markíze se rovnou vysílalo Novácké Prásk. Joj v pohodě, vše vyvážené, v Prásku mlel pantem půlku pořadu Rychtář, takže pořad byl spíš o něm. Leckdy jsem ale přepínal, protože poslouchat toho chlapa je čirý masochismus. Nova je zkrátka kanál. Doslova.
Dostupnost DVB-T: celkem 60 různých TV programů (s Plustelkou a bez rakouských multiplexů D, E, F).

CZ: multiplexy 1, 2, 3, 4, RS7, RS8;
SK: multiplexy 1, 2, 3, 4;
AT: multiplexy A, B, D, E, F.


ROHLA JAN

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 44
    • Zobrazit profil
    • E-mail
toto sem opravdu nepatří....
« Odpověď #10 kdy: 02. 05. 2014, 08:10:52 »
Diskutovat o zkrachovalé zpěvačce na odborném servru  je opravdu nevhodné......nemohl by administrátor takové bláboly rovnou zablokovat....??? Ať je jí země lehká, ale opravdu mi ta paní vůbec nezajímá.....no a pro ty, co si o ní chtějí číst zde existuje spousta vhodnějších zdrojů.....např.blesk.
Věnuji se problematice TV/R příjmu více než 25 let, není to mé hlavní zaměstnání, ale sem-tam někomu vycházím vstříc....


s.s.rock

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Na fb jsem měl krásný obrázek. Dvě kreslené hyjeny u krvavých koleji.  Na jedný bylo logo Blesk a na druhý Aha a pod obrazkem bylo napsáno: Tak se z ní naposledy nažerem a máme po pr*eli.
S tím se naprosto stotožnuji, už aby bylo po pohřbu a nechali ji v klidu spát. Jsem ale zvědavý o co se budou teď ty dva televizní exibicionisti Rychtář s Macurou prát když už Iveta není ale oni urcitě něco najdou. :@D
« Poslední změna: 02. 05. 2014, 11:40:21 od s.s.rock »


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re:toto sem opravdu nepatří....
« Odpověď #12 kdy: 02. 05. 2014, 13:46:14 »
Diskutovat o zkrachovalé zpěvačce na odborném servru  je opravdu nevhodné......nemohl by administrátor takové bláboly rovnou zablokovat....??? Ať je jí země lehká, ale opravdu mi ta paní vůbec nezajímá.....no a pro ty, co si o ní chtějí číst zde existuje spousta vhodnějších zdrojů.....např.blesk.
Tak pravda, je to spíše téma pro rubriku Odkladiště, ale pokud někdo chce, ať si tu na tohle téma diskutuje. Hlavní je ctít základní pravidlo a tím je zachování slušnosti, což se bohužel ne vždy daří.
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/


Jaroslav Honzík

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 634
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Podle mě zní udělali jenom dojnou krávu která když dodojila tak jí rozprodali na maso aby zní něco měli. ......... :(
DVB-T/T2: Löbau-nejde,Ještěd-28,31,43,52,60
FM: CZ,DE,PL
DAB/DAB+:Löbau-9A,5C,Žižkov/BH-12C, někdy Teleko 11A či 5D, někdy Berlín 10B a 12D
DVB-S/S2:Motorizovaný systém-dle paraboly 80cm a možnostem, ale i tak je toho dost.