Autor Téma: Jak často čtete Digizone?  (Přečteno 23160 krát)

klubalo

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 26
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Jak často čtete Digizone?
« Odpověď #15 kdy: 23. 04. 2014, 23:43:06 »
Mě na to zabral filtr
Kód: [Vybrat]
digizone.cz##.paidItem

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


ksilt

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 137
    • ICQ komunikátor - 2326654
    • Zobrazit profil
    • last.fm
    • E-mail
Re:Jak často čtete Digizone?
« Odpověď #16 kdy: 24. 04. 2014, 09:51:47 »
@Dane nenuti to rozhodne ne, ale zakazany to neni? Nebo snad jo? OMG
_ksilt.
| A2 28,2 |Prodelin 1244 | Invacom QDF 031 | Nordix CM-402


Dan Rozsíval

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 838
    • Zobrazit profil
Re:Jak často čtete Digizone?
« Odpověď #17 kdy: 24. 04. 2014, 14:38:02 »
No vidíš. Tak když se mě téma nelíbí, tak namísto takové stupidní reakce co jsi napsal, raději nereaguji.
DVB-S: 2x GM 9080 a GI Voyager II:  Toroidal T-90: 28.2E,23.5E,19.2E,16E,13E,9E,7E,5E,1W,4/5W,12.5W,15W + 39E,42E,46E,52E.
DVB-T: Dibox T-22,T-30: MUX1,2,3,4,RS7,RS8.


ksilt

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 137
    • ICQ komunikátor - 2326654
    • Zobrazit profil
    • last.fm
    • E-mail
Re:Jak často čtete Digizone?
« Odpověď #18 kdy: 25. 04. 2014, 20:34:40 »
OMFG: Dane, ale snad bys nechtel aby kazdy byl jako ty? Mam to stesti, ze si muzu psat co chci a kdy chci a pokud se nekomu me radky nelibi tak stejnou logikou, kterou se snazis vztahnout na me, je nemusi cist. ;-)
_ksilt.
| A2 28,2 |Prodelin 1244 | Invacom QDF 031 | Nordix CM-402


Josef Zavřel

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 323
  • Místní i dálkový příjem DVB-T/T2 CZ,SK a FTA SAT
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Jak často čtete Digizone?
« Odpověď #19 kdy: 26. 04. 2014, 10:33:28 »
Přeji všem pohodový víkend.
Digizone mám uložené a čtu ho denně,kdykoliv pustím počítač,proto že jinam než na internet nechodím.Říkám po pravdě,že je to pro mě často jediný věrohodný zdroj informací o éteru,pocházející jak z redakce,tak od slušných a rozumných lidí na fóru.Řídím se tím,že  co nezajímá mě,může zajímat někoho jiného.Zdraví J.Z.
« Poslední změna: 26. 04. 2014, 10:36:01 od Josef Zavřel »
DVB-T2 Kojál mux21,22,23, Brno-Barvičova (V) mux 24,
SK mux 1,2,3,4,Vel.Jav. Ant.1x Emme Esse 45 UC. Zes.26/1,2
TV 43FUB8061-4K Finlux.
DAB+ČRo K12D Kojál,Teleko K8A Brno,W-K 5D,př. Albrecht DR 52 BA a DUAL DAB 4 C, ant.FUBA DAB 307,    
SAT.Emme Esse 80cm Fe+4xLNB Megasat
Družice 13-19,2-23,5-28,2

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Miloslav Jelínek

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 215
    • Zobrazit profil
    • Občasné postřehy
    • E-mail
Re:Jak často čtete Digizone?
« Odpověď #20 kdy: 26. 04. 2014, 12:39:30 »
Chodim sem kazdy den. Kouknu na nadpisy clanku a co me zajima si prectu. Vpravo jeste kouknu, jestli se neobjevil prispevek na foru o DAB.
 Jinak nevim kde doslo ke zmene, ale v mobilu se mi prestala zobrazovat tato stranka v mobilni verzi. Mam jeste mobil s javou a Operou mini 5.1. Jeste tak pred mesicem to bylo v poradku, ted se mi nacte normalni verze stranky. Na 99 procent je to mym zastaralym prohlizecem, ale driv to slo.


Sax

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 221
  • Edelweisspitze (2577mnm)
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Jak často čtete Digizone?
« Odpověď #21 kdy: 26. 04. 2014, 14:17:01 »
Když mám čas, tak sem taky alespoň jednou denně kouknu. Je to patrně jediný web na úrovni o digitalni TV. Takový digitalni TV bulvárek. Všechno ostatni s podobným zaměřením je uz vetsinou jen obyčejná sociální sít s minimálním původním obsahem.
Placený obsah neřeším, nepotrebuju ho, průzkumy sledovanosti zde nechápu, ale nikdo mě nenutí je číst. V diskusi je několik lidí, kteří oboru opravdu rozumí, což je dobře.
VU+Duo4K, KWS Varos 106, Kathrein MSK120, Planar IT15T2 - ITtools, CAS124, CAS012.


Martin Gembec

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 35
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Jak často čtete Digizone?
« Odpověď #22 kdy: 27. 04. 2014, 16:54:29 »
Dík za vaše názory. Je vidět, že potenciál Digizone úplně nevyprchal :-)


brk

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 10
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Jak často čtete Digizone?
« Odpověď #23 kdy: 27. 04. 2014, 19:34:29 »
Jinak nevim kde doslo ke zmene, ale v mobilu se mi prestala zobrazovat tato stranka v mobilni verzi. Mam jeste mobil s javou a Operou mini 5.1. Jeste tak pred mesicem to bylo v poradku, ted se mi nacte normalni verze stranky. Na 99 procent je to mym zastaralym prohlizecem, ale driv to slo.
Mobilní verze webů internet infa jsou vůbec takové na hlavu postavené. Stačí jednou mobilem kouknout na plnou verzi a příště se už mobilní verze nezobrazí ani přes adresu mobilní verze. Je třeba promazat cookies, aby to začalo znovu fungovat.

Jinak k původnímu dotazu. Hodnotit svojí návštěvnost asi není úplně jednoduché. Hodně často vídám ikonu zámečků u článku, které mě zajímají, takže tu trávím míň času. To ještě ovšem neznamená, že vzhlédnu méně reklamy, protože na ten článek typicky stačím kliknout a o tu jde.  :-\ Když k tomu přičtu počty platících uživatelů a nemalou částku, za předplatné, tak to nemusí být pro server vůbec špatné, i když mi jako čtenáři se to nelíbí.

Nejvíc mě asi vytáčely odkazy na placené články dole v kolotoči, na kterých není poznat, jestli vedou do placené nebo neplacené sekce, ale zrovna včera nějaký borec zveřejnil ve fóru na Root.cz greasemonkey script, který daný odkaz včetně obrázku zobrazí transparentně a tím pádem je na první pohled vidět, že to nikam nevede bez zbytečných kliků.


omar3

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 488
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Jak často čtete Digizone?
« Odpověď #24 kdy: 27. 04. 2014, 21:52:42 »
Na DZ (neplacenou část) se dívám denně, pokud jsem v dosahu internetu.
Je tu však i druhá stránka věci. Zdá se mi, že oproti rokům 2007-2011 zde ubylo technických záležitostí na úkor žabo-myších válek, které mne nezajímají. Od začátku 90. let jsem odebíral tištěnou DX Revue. Po vzniku DZ jsem si vyhodnotil, proč platit tištěné periodikum, když stejné informace mám hned a zadarmo. Nic však není na věčné časy a zřejmě nastává další fáze vývoje. Každý z nás si nepochybně dokáže najít ten správný poměr mezi cenou, hodnotou a načasováním potřebných informací.   
DVB-T: CZ, SK, AT
DVB-S: 120-západ, 95-jih, 120-východ, 85-libero
DVB-C: Moravianet
FM:  CZ, SK, AT Horizontal 5 prvek, Vertikal 3 prvek
DAB: CZ, AT, SK LP345, Xmux
IPTV: SML


Aleš Miklík

  • Administrator
  • Nováček
  • *****
  • Příspěvků: 13
    • Zobrazit profil
    • Internet Info
    • E-mail
Re:Jak často čtete Digizone?
« Odpověď #25 kdy: 28. 04. 2014, 10:44:54 »
Mobilní verze webů internet infa jsou vůbec takové na hlavu postavené. Stačí jednou mobilem kouknout na plnou verzi a příště se už mobilní verze nezobrazí ani přes adresu mobilní verze. Je třeba promazat cookies, aby to začalo znovu fungovat.

Není nutné mazat cookies, dole (na plném webu i na mobilní verzi) je odkaz na přepnutí (pravda je, že to možná neplatí pro diskusní fórum). Ten si vaši volbu zapamatuje i pro příště, ale stále tam zůstává.