Autor Téma: VLASTNÍ VYSÍLÁNÍ?  (Přečteno 7510 krát)

Zane221

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil
    • E-mail
VLASTNÍ VYSÍLÁNÍ?
« kdy: 11. 04. 2014, 23:58:44 »
Zdravim, už delší dobu se zajímám o vlastní vysílání TV stanice, ale víceméně se mi nedaří najít nic kloudného na internetu až nyní jsem narazil na toto forum tak se zeptám Vás zde. Neměl by jste někdo nějaké bližší informace? Po případě webové stránky firem co to mají na starosti a tak podobně? Jde mi právě jak o regionální stanici tak později třeba pokrytí půlky republiky. Našel jsem tady už někde podobné téma ale to se řešilo spíš satelitní vysilání a ještě ke všemu na slovensku tak se radši ptám znova. Díky za jakoukoliv radu

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


pjotrcz

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 19
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:VLASTNÍ VYSÍLÁNÍ?
« Odpověď #1 kdy: 12. 04. 2014, 01:41:24 »
je to vcelku prosté .pošleš rrtv 50 nebo 90 tisíc na účet.požádáš rrtv o přidělení licence místní je za 50 regionální za 90.licence je na 12 let.pak požádáš čtu o koordinaci kmitočtu a výkon který bys asitak chtěl.čtu si shrábne pár tisíc za přidělení.Pak jsou tam ještě nějaký udržovací poplatky za přidělený kanál. A Ted vysílač .Ten většinou stačí zbastlit s komponent pro kabelové rozvody.Pokud z toho pak leze co má a neruší to sousední kanály není co řešit. SD modulátor stojí kolem 9-10tisíc nějaký koncák do 1w se dá sehnat na ebay nebo na netu za pár tísíc.hd modulátor pro 1kanál unás stojí kolem 25 dá se sehnat od výrobce i za polovic.4kanálový stojí kolem 40-60t.zbytek můžem probrat soukromně pokud tě to zajímá


Mik Kotanen

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 320
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:VLASTNÍ VYSÍLÁNÍ?
« Odpověď #2 kdy: 12. 04. 2014, 07:13:55 »
Pro uvedení do problematiky je dobré nastudovat Zákon o provozování rozhlasového a televizního vysílání, Zákon o audiovizuálních mediálních službách, na škodu není nastudovat Zákon o elektronických komunikacích. No a závěrem pokud máte vlastní tvorbu a chcete ji nabízet ať lokálně, regionálně či celoplošně, nejjednodušší jak zjistit odezvu diváků je zřídit si kanál na youtube a dát pár korun do reklamy a následně zjistit, jaký je potenciální zájem diváků nebo reklamních společností o Váš produkt. Přeju hodně štěstí a dobrých nápadů  ;)


David Kříž

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 775
    • Zobrazit profil
Re:VLASTNÍ VYSÍLÁNÍ?
« Odpověď #3 kdy: 12. 04. 2014, 11:53:38 »
Pro uvedení do problematiky je dobré nastudovat Zákon o provozování rozhlasového a televizního vysílání, Zákon o audiovizuálních mediálních službách, na škodu není nastudovat Zákon o elektronických komunikacích. No a závěrem pokud máte vlastní tvorbu a chcete ji nabízet ať lokálně, regionálně či celoplošně, nejjednodušší jak zjistit odezvu diváků je zřídit si kanál na youtube a dát pár korun do reklamy a následně zjistit, jaký je potenciální zájem diváků nebo reklamních společností o Váš produkt. Přeju hodně štěstí a dobrých nápadů  ;)
Pro uvedení do problematiky je dobré o tom alespoň něco tušit. Dotyčný "hledá firmy které se tím zabývají", což svědčí o tom, že neví nic. Funguje to stylem "udělej si sám". To dotyčný těžko zvládne, dle toho, co píše. Tudíž jde o sny nadšence (možná i před-dospělého věku, viz hláška o pokrytí půlky republiky), které nemají smysl a perspektivu a v tomto tématu je tedy zbytečné pokračovat :)


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:VLASTNÍ VYSÍLÁNÍ?
« Odpověď #4 kdy: 12. 04. 2014, 12:09:05 »
Pro uvedení do problematiky je dobré o tom alespoň něco tušit. Dotyčný "hledá firmy které se tím zabývají", což svědčí o tom, že neví nic. Funguje to stylem "udělej si sám". To dotyčný těžko zvládne, dle toho, co píše. Tudíž jde o sny nadšence (možná i před-dospělého věku, viz hláška o pokrytí půlky republiky), které nemají smysl a perspektivu a v tomto tématu je tedy zbytečné pokračovat :)
Ale proč ne. Pokud "hledá firmy které se tím zabývají", tak zde přece jsou firmy, které zajistí odbavení a distribuci minimálně pro kabelovky (viz počáteční vysílání Šlágru). Jen poptání se na cenu může být dobré pro uvědomění si, zda to míní vážně.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


gagarin1

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 68
    • Zobrazit profil
Re:VLASTNÍ VYSÍLÁNÍ?
« Odpověď #5 kdy: 12. 04. 2014, 13:34:27 »
Zdravim, už delší dobu se zajímám o vlastní vysílání TV stanice, ale víceméně se mi nedaří najít nic kloudného na internetu až nyní jsem narazil na toto forum tak se zeptám Vás zde. Neměl by jste někdo nějaké bližší informace? Po případě webové stránky firem co to mají na starosti a tak podobně? Jde mi právě jak o regionální stanici tak později třeba pokrytí půlky republiky. Našel jsem tady už někde podobné téma ale to se řešilo spíš satelitní vysilání a ještě ke všemu na slovensku tak se radši ptám znova. Díky za jakoukoliv radu
Možná by bylo vhodnější uvažovat o koupi už nějaký zavedený stanice, třeba Barrandova. Pak máš všechno zaběhlý a můžeš jít hned na to :D


Robert Zeman

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 325
  • Pravda začíná tam, kde končí signál České televize
    • AOL komunikátor - Roby
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:VLASTNÍ VYSÍLÁNÍ?
« Odpověď #6 kdy: 12. 04. 2014, 16:52:04 »
Kupte Active TV. Jako bonus budete mít několik sad nožů, pánví a naslouchadel, co tam po nich zbude, a i kdybyste vysílal 12 hodin hořící krb a dalších 12 akvárium, rozhodně budete pro diváky větším přínosem než ten současný odpad.
Dostupnost DVB-T: celkem 60 různých TV programů (s Plustelkou a bez rakouských multiplexů D, E, F).

CZ: multiplexy 1, 2, 3, 4, RS7, RS8;
SK: multiplexy 1, 2, 3, 4;
AT: multiplexy A, B, D, E, F.


Zane221

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:VLASTNÍ VYSÍLÁNÍ?
« Odpověď #7 kdy: 12. 04. 2014, 19:27:31 »
Citace
Pro uvedení do problematiky je dobré o tom alespoň něco tušit. Dotyčný "hledá firmy které se tím zabývají", což svědčí o tom, že neví nic. Funguje to stylem "udělej si sám". To dotyčný těžko zvládne, dle toho, co píše. Tudíž jde o sny nadšence (možná i před-dospělého věku, viz hláška o pokrytí půlky republiky), které nemají smysl a perspektivu a v tomto tématu je tedy zbytečné pokračovat :)

Je pěkný jak někdo může někoho jiného odsoudit tak rychle a bez toho aniž by o něm věděl něco víc a nebo se pokusil zjistit něco víc. Ano nic netušim to je asi jasné, kdybych něco tušil tak se neptam, ale už mi frčí moje vysílání, ale to neznamená, že když člověk nic netuší tak se to nemůže změnit a nebo mu nemůže nikdo pomoct. Ano je tam hláška o pokrytí půlky republiky a proč ne, když o to bude zájem a vyplatí se to... Nejsem před-dospělého věku je mi 23 a již 2 roky mám jako spolumajitel firmu (čti pekárnu), která zaváží půlku republiky a taky jsem začínali jako regionální dodavatel...

Díky všem ostatním za rozumné odpovědi, zatím si mapuju píseček abych promyslel kolik bude počáteční investice a kde bude zázemí atd... nechci se do ničeho ukvapeně hnát.
« Poslední změna: 12. 04. 2014, 19:44:36 od Zane221 »


mmc

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 278
    • Zobrazit profil
Re:VLASTNÍ VYSÍLÁNÍ?
« Odpověď #8 kdy: 13. 04. 2014, 09:13:32 »
držím palce, ostatné máš v SZ
3.7-4.2 linear ... 230cm PF mesh
3.4-4.2 + 10.7-12.75 circular ... 180cm PF
10.7-12.75 linear ... 130cm offset
18.3-18.8 + 19.7-20.2 circular ... 130cm ofset
(a to všetko pekne v garáži)


Daniel Kulhánek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 609
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:VLASTNÍ VYSÍLÁNÍ?
« Odpověď #9 kdy: 13. 04. 2014, 18:42:35 »
... Nejsem před-dospělého věku je mi 23 a již 2 roky ...

Zane221

Fórum: Trénink   
Zaslal: 7. leden 2013 22:19   
Předmět: Nadváha-rada s tréninkem
Zdravim je mi 17 let a vážim 110 Kg . A chtěl bych začít cvičit. Někdo nějakou radu jaký trénink zvolit? A ještě bych se chtěl zeptat na různé přípravky je nutné něco používat k pomoci růstu svalů? N ...


 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
LCD LG 65´ + SONY STR-GX315
STRONG SRT 8541 + LCD LG 42´
DVB-T2 (STA) Ještěd, Černá studnice, Špičák(Česká Lípa)


Mik Kotanen

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 320
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:VLASTNÍ VYSÍLÁNÍ?
« Odpověď #10 kdy: 13. 04. 2014, 19:01:03 »
Zane221

Fórum: Trénink   
Zaslal: 7. leden 2013 22:19   
Předmět: Nadváha-rada s tréninkem
Zdravim je mi 17 let a vážim 110 Kg . A chtěl bych začít cvičit. Někdo nějakou radu jaký trénink zvolit? A ještě bych se chtěl zeptat na různé přípravky je nutné něco používat k pomoci růstu svalů? N ...
 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Jako proč by osmnáctiletej kluk nemohl vlastnit pekárnu republikovýho významu a provozovat vlastní televizi, když už si dokázal vydělat na VW Golf IV r.v.1998 1.9 TDI, 66kW, nebuďme přízemní...  ;D ;D ;D ;D ;D ;D 
« Poslední změna: 13. 04. 2014, 19:37:30 od Mik Kotanen »


BeatJ

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 910
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:VLASTNÍ VYSÍLÁNÍ?
« Odpověď #11 kdy: 13. 04. 2014, 19:04:53 »
Hlavně když se prsí, že je mu už 23.Nejaký nedoceněný tlučhuba.. ::)
DISKUZNÍ SKUPINA DAB+   https://www.facebook.com/groups/1296962067091947/
Yamaha T-D500 + Rotel RT-12 pro Síťové přehrávání, FM, DAB+
Kathrein AV12, Emme Esse 15RB3 pro DAB+ III.pásmo
Kathrein ABH01 a XMUX pro FM


pjotrcz

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 19
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:VLASTNÍ VYSÍLÁNÍ?
« Odpověď #12 kdy: 15. 04. 2014, 16:26:03 »
jste jednodušší nebo se děláte??to vás ve svém slepičím mozku nenapadlo že to třeba může bejt jen shoda jmen??? ale hned ho tady všichni odsoudíte hlavně že většina z vás mu napsala úplné kraviny místo toho co chtěl vědět


Luboš T.

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 765
    • Zobrazit profil
Re:VLASTNÍ VYSÍLÁNÍ?
« Odpověď #13 kdy: 15. 04. 2014, 17:24:19 »
To víte,ona to je taková zavedená česká specialita odsoudit tazatele ihned při prvním infu a z bonusem v podobě čmuchání po netu v domění že se jedná o stejnýho pána.Přitom o tom člověku neví nic.Nevědí že když nemají nic co by odpovědělo jeho otázku že mají držet kušňu.To se zde nevede.  :(


tako50

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 534
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:VLASTNÍ VYSÍLÁNÍ?
« Odpověď #14 kdy: 15. 04. 2014, 22:47:49 »
Přesně,spoustu plácalů si tu připadá důležitě,když předvede vlastní debilitu a zesměšní druhého.