Autor Téma: Harmonie vysílá roky staré reportáže Boom TV  (Přečteno 5469 krát)

Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Harmonie vysílá roky staré reportáže Boom TV
« kdy: 04. 03. 2014, 22:16:07 »
Pánové (případně dámy),

vyhradil jsem si dnešní večer na sledování Harmonie TV, z čistě profesionálních důvodů, a nestačím se divit. Nejen, že ve vysílání stále rotují jedny a tytéž upoutávky a reklama na Dobrého anděla, ale absolutní třešničkou je pak doplnění programu o reportáže internetového portálu Boom TV. Nejsem zrovna zběhlý v celebritách, ale některé reportáže mi přišly jakoby zastaralé (například místo Agáty Prachařové ještě Agáta Hanychová apod.). Zaměřil jsem se na některé indicie, jako byla například Kateřina Průšová, kalendář Krásy Prahy. Když jsem si zadal do Googlu, zjistil jsem, že ona reportáž bude nějaké čtyři roky stará.

Přesvědčte se sami: http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/141959/prusova-utika-s-milencem-do-usa.html

Zmínka o kalendáři "Krásy Prahy" je v samém konci článku.
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jaroslav Novák

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 453
    • ICQ komunikátor - 244743884
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Harmonie vysílá roky staré reportáže Boom TV
« Odpověď #1 kdy: 04. 03. 2014, 22:47:22 »
Lukáši, dávám jim čas tak do švestek.... :-D
Lokalita - Podřipsko (Roudnice nad Labem)
Dvb-s: Skylink, 13.0 - 19.2 - 23.5 Fuba DAA 110, LNB Inverto BlackUltra.
Dvb-t: Ještěd(mux1,2.3), Černá Studnice(mux4), Klínovec(mux1,2,4,7), Buková Hora(mux1,2,3)
IPtv: Místní poskytovatel
OTT: Digi2go, Skylink


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Harmonie vysílá roky staré reportáže Boom TV
« Odpověď #2 kdy: 04. 03. 2014, 23:08:24 »
Sebrali všechny nahrávky, co se jim kde válely, a postavili z toho program :-)


zeze

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 124
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Harmonie vysílá roky staré reportáže Boom TV
« Odpověď #3 kdy: 04. 03. 2014, 23:56:21 »
Chvíli jsem se zvědavosti díval a jenom zíral jak může někdo s takovým plevelem zasvinit éter.


Miroslav Vlasák

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 198
  • Slatina pod Hazmburkem (Ústecký kraj)
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Harmonie vysílá roky staré reportáže Boom TV
« Odpověď #4 kdy: 05. 03. 2014, 01:17:27 »
S Harmonií a Reginou jsme to fakt vyhráli  >:(
Skylink + Digi (HD Box 9105+), Skylink (Ariva 202 E HD), DVB-T: Praha ( kanál 37, 41, 42, 46, 47, 51, 53, 59),

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


BeatJ

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 910
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Harmonie vysílá roky staré reportáže Boom TV
« Odpověď #5 kdy: 05. 03. 2014, 06:55:15 »
A kdyz jsem pod clanky psal, ze i Harmonie bude odpad,podobny Reginam apod, tak dost diskutujcich rikalo Harmonie bude jina..
DISKUZNÍ SKUPINA DAB+   https://www.facebook.com/groups/1296962067091947/
Yamaha T-D500 + Rotel RT-12 pro Síťové přehrávání, FM, DAB+
Kathrein AV12, Emme Esse 15RB3 pro DAB+ III.pásmo
Kathrein ABH01 a XMUX pro FM


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re:Harmonie vysílá roky staré reportáže Boom TV
« Odpověď #6 kdy: 05. 03. 2014, 09:12:39 »
S Harmonií a Reginou jsme to fakt vyhráli  >:(
Myslím, že byste Reginu urazil. Až se rozjede na plno, pro starší diváky to skutečně může být zajímavá televize, byť za malý peníz. To, že není určena vaší cílové skupině, nutně neznamená, že je to odpad...
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/


Petr Marecek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 034
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Harmonie vysílá roky staré reportáže Boom TV
« Odpověď #7 kdy: 05. 03. 2014, 10:10:07 »
Já jen čekám, kdy Harmonie a Regina začnou vysílat v rámci reg.sítě 8.
Jinak mě vždy dokáže naštvat, jak  těm lidem, co tu televizi vlastní, může být jedno, co ta televize vysílá a jak vysílá.
To byl dlouhou dobu i případ Pařízka a oto je dalším důkazem, že ty majitele se zajímají jen o peníze, a jakou pověst jim dělá managament, to je jim jedno, o ni na ten jejich kanál stejně nekoukají.


toodoo

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 13
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Harmonie vysílá roky staré reportáže Boom TV
« Odpověď #8 kdy: 06. 03. 2014, 10:11:33 »
V ČR vzniklo v poslední době mnoho TV, důvodem je především stále klesající cena potřebných technologií, jenže si málo kdo uvědomuje, že hlavní náklady jsou v obsahu. Dlouho jsem také snil o nějakém "vlastním" projektu, ale nepodařilo se mi sehnat investora a obsah. Většina TV v ČR je bohužel založená z úplně jiných důvodů, než sledovanost nebo obsah. V téhle republice si na sebe zřejmě vydělá jen Nova, Prima, Šlágr, Noe a pár malých regionálních zpravodajských kanálů podporovaných městy a obcemi.

Docela mě překvapuje, že se Lukáš nestačil divit. Ale chápu, že je rozdíl psát o TV a fyzicky ji dělat. Dělal jsem vysílání takové TV 2 roky a za tu dobu jsem poznal, jak je těžké udělat program skoro z ničeho - jediným možným řešením je pak brát co je a točit to pořád dokola :-( Dokud si to někdo nezkusí, nepochopí.

Kdyby se našel někdo, kdo by chtěl dělat TV jinak, samozřejmě mu rád pomohu :-)


Čestmír Polák

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 145
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Harmonie vysílá roky staré reportáže Boom TV
« Odpověď #9 kdy: 06. 03. 2014, 12:48:49 »
Jenže ta televize není nová, vysílá už dva roky!!!! A do DVB-T šla až dnes. Takže program by tomu měl odpovídat.
VanTage 7100TS Kombo, Kaon KVR-1000TS PLUS, Strong DVB-T2, GigaBlue HD Quad Plus, Technisat DigitRadio 210,  SkyLink, freeSat, T-REX, Irdeto Cryptoworks, IRDETO, SKY IT, Polsat.


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re:Harmonie vysílá roky staré reportáže Boom TV
« Odpověď #10 kdy: 09. 03. 2014, 22:12:10 »
Na téma televize Harmonie jsem dnes sepsal obsáhlý blog, viz níže:
http://blog.digizone.cz/polak/harmonie-tv-aneb-jak-pejsek-s-kocickou-delali-televizi/
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/