Autor Téma: Vysílají televizní stanice na Ukrajině?  (Přečteno 8075 krát)

Stefan Bukovan

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 916
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Vysílají televizní stanice na Ukrajině?
« Odpověď #15 kdy: 20. 02. 2014, 20:21:34 »
Za dnešek se odhaduje výsledek na 70 mrtvých. Zde je jasně vidět, na co potřebuje Evropa vlastně Česko a Slovensko. Slouží jako nárazníková zóna před nevypočitatelným východem.

Len aby to neboli takí mŕtvi, ako počas konfliktu v Gruzínsku (po nafotení sa obeť zdvihla a presunula inde - a dokonca po svojich), alebo na Palestínskych územiach a v Libanone.... A aj my máme skúsenosti s obeťami demonštrácií - taký študent Šmíd, alias agent ŠtB Ludvík Zifčák....
Skylink CZ, MagioSat (nové)
OpenBox X-810, Ariva 210 HD Combo, ADB 5800SX, KAON CO1300
DG-380

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


namenick

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 20
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Vysílají televizní stanice na Ukrajině?
« Odpověď #16 kdy: 20. 02. 2014, 20:55:36 »
Co jsem včera koukal tak přerušily visílání 5 Kanal Ukraine   tak že jsem sledoval živě na ATR nebo UTR - 04,8°E Astra 4A (Sirius 4)


Jan H

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 159
  • Není nad výhled s dálkovým příjmem:-)
    • Zobrazit profil
Re:Vysílají televizní stanice na Ukrajině?
« Odpověď #17 kdy: 20. 02. 2014, 21:34:56 »
Co jsem včera koukal tak přerušily visílání 5 Kanal Ukraine   tak že jsem sledoval živě na ATR nebo UTR - 04,8°E Astra 4A (Sirius 4)

Kanal 5 Ukraine normálně vysílá!Ten hlášený výpadek byl už jednou-začátkem roku.Příčiny mohou být různé.Konspiracím nevěřím, neboť kanálů s podobným obsahem je mnohem více a ty vysílají bez přerušení od prosince...
DVB S:30W-75E,Skylink, DVB T:CZ,AU,SK,HU,analog uhf HU,(BiH), DVB C:UPC.
FM:CZ,SK,AU,HU,HR.


Fanda Bukovjan

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 151
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Vysílají televizní stanice na Ukrajině?
« Odpověď #18 kdy: 22. 02. 2014, 11:28:26 »
Annonyms hakli kličkovy maily-je to radostné počteníčko....a nebo časopis týden ,kde se diskutující diví proč to vůbec dovolili uveřejnit..http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/byvaly-ukrajinsky-vojak-kdyby-policie-chtela-za-dve-hodiny-je-po-majdanu_298869.html#.Uwh75c6aLrT   na václaváku byl můj kolega a tam měli ukrajinci sebou nacistické vlajky.Udělat to čech tak je hned v base...
« Poslední změna: 22. 02. 2014, 11:33:48 od Fanda Bukovjan »