Autor Téma: Stbx mpex4 + nahrávání s časovačem  (Přečteno 6020 krát)

Fidoluky

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 40
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Stbx mpex4 + nahrávání s časovačem
« kdy: 16. 02. 2014, 07:36:06 »
Dobrý den, prosím doporučte mi stbx s mpeg4, s funkcí nahrávání na flash disk s časovačem, aby byl i citlivější a přečetl i slabší kanály. A hlavně aby si pamatoval jak si sestavím programy a svévolně mi je nepřehazoval. Koupil jsem si Sencor a ten si dělá co chce, přehazuje mi v noci programy, nebo zmáčknu 2 a ukáže mi program co je na 6.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


antenak

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 25
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Stbx mpex4 + nahrávání s časovačem
« Odpověď #1 kdy: 16. 02. 2014, 12:17:26 »
Já osobně mám právě kvůli nahrávání na flešku BEN sat, naprosto skvělý stb,není drahý a je naprosto skvělý.


Petr Š.

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 158
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Stbx mpex4 + nahrávání s časovačem
« Odpověď #2 kdy: 16. 02. 2014, 13:20:57 »
Doporučuju zkontrolovat v nastavení, jestli není zapnuto LCN, či něco podobného. Ono je jinak těžko dneska nají v PVR to, co člověk potřebuje a nedělal hovadiny, které jenom otravují.


spyko

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 407
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Stbx mpex4 + nahrávání s časovačem
« Odpověď #3 kdy: 16. 02. 2014, 15:42:06 »
Bensat120hd,tuner je v pohodě,pozice kanálů -vypnout LCN,pak drží,pvr-v pohodě,dobrý obraz,jediná výtka -zbytečně složité ukládání přednostních pozic jedn.kanálů ! 8)
Samsung 55nu8002. ,,telesystem 6820 twin,dreambox 525 dvb-t2/c,UPC modul,internet,mini pc di way m9.


Miloslav Soška

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 750
  • QTH Horní Stakory
    • ICQ komunikátor - 228301424
    • Zobrazit profil
    • pureradio.cz
    • E-mail
Re:Stbx mpex4 + nahrávání s časovačem
« Odpověď #4 kdy: 16. 02. 2014, 17:40:33 »
Dobrý den, prosím doporučte mi stbx s mpeg4, s funkcí nahrávání na flash disk s časovačem, aby byl i citlivější a přečetl i slabší kanály. A hlavně aby si pamatoval jak si sestavím programy a svévolně mi je nepřehazoval. Koupil jsem si Sencor a ten si dělá co chce, přehazuje mi v noci programy, nebo zmáčknu 2 a ukáže mi program co je na 6.
Dá se vypnout automatická aktualizace programů v menu? Pokud se aktualizují v noci, je to normální stav, při zapnuté aktualizaci. Jinak, asi by to chtělo pozvat odborníka, aby vám proměřil parametry polských programů. Já sice bydlím kousek od vás, ale mám téměř ideální příjmové místo pro polské MUXy. Okolí Sobotky je dost široký pojem, chtělo by to být konkrétnější....
DVB-S - Ariva 100, Wave Frontier T55 -  23.5°E, 19.2°E, 13°E - FTA
DVB-T - SHARP Aquos LC-40LE630E - k. 6, 25, 29, 30, 35, 38, 40, 60 - ČH, Černá Studnice, Sněžné Jámy
DAB/DAB+/DMB/DRM/SDR/VKV - EzCap USB Dongle, Lingo iJoy Plus, Kenwood KDC-DAB41U, Dual DAB 50, Himalaya DRM 2009
PMR, CB, sdílenky

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Fidoluky

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 40
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Stbx mpex4 + nahrávání s časovačem
« Odpověď #5 kdy: 16. 02. 2014, 19:54:24 »
Mám tam funkce: třídění podle 1) LCN, 2) podle ONID, 3) podle jména služby, 4) podle ID služby. a dále lze nastavit LCN vypnuto / zapnuto. Bydlím v Obrubcích - volný výhled na východ - přes prostor mezi Malobratřicemi a Obrubami vidím ze střechy Krkonoše. Vzdušnou čarou jsou Sniežné Kotli 57 km. Mux1 mi jede na půdě, na Mux 2 musím dát anténu na střechu, ale ještě musím koupit držák.


Miloslav Soška

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 750
  • QTH Horní Stakory
    • ICQ komunikátor - 228301424
    • Zobrazit profil
    • pureradio.cz
    • E-mail
Re:Stbx mpex4 + nahrávání s časovačem
« Odpověď #6 kdy: 16. 02. 2014, 21:34:55 »
Nejprve je potřeba si vyzkoušet, která možnost třídění mi vyhovuje, ale je lepší, si volbu LCN vypnout. Každopádně, umí settopbox přesouvat programy a vytvářet seznamy oblíbených položek? Až když vyhodnotím tyhle věci, pak teprv si můžu říct, jestli je to krám, anebo, že to není vůbec špatný :)

A příjmové místo Obrubce zcela mění situaci. Kolem je placka, přímý výhled na Krkonoše, vzdálenost od Sněžných Jam cca. 50 km. Takže téměř ideální příjmové podmínky, jen toho pořádně využít a vycucnout z toho minima, které v JZ směru od SJ jde, maximum. Jen to bude chtít ziskovější anténu a dát ji na střeše co nejvýš. Pak bude i důležitá signálová rezerva, aby se s tím dobře popraly i méně kvalitní přístroje. Toť můj odhad situace, samozřejmě, bez záruky...
DVB-S - Ariva 100, Wave Frontier T55 -  23.5°E, 19.2°E, 13°E - FTA
DVB-T - SHARP Aquos LC-40LE630E - k. 6, 25, 29, 30, 35, 38, 40, 60 - ČH, Černá Studnice, Sněžné Jámy
DAB/DAB+/DMB/DRM/SDR/VKV - EzCap USB Dongle, Lingo iJoy Plus, Kenwood KDC-DAB41U, Dual DAB 50, Himalaya DRM 2009
PMR, CB, sdílenky