reklama

reklama

Autor Téma: DAB Jižní Morava  (Přečteno 82407 krát)

AndrejH

• Profík
    • Zobrazit profil
Re:DAB Jižní Morava
« Odpověď #195 kdy: 31. 01. 2018, 21:41:00 »
tidle věci neřeším, pokládám to za přesmyčku dynamické tvořivé myšlenky kdy "blýská se na lepší časy (s DAB)" bylo v půlce myšlenky změněno, ale nedotaženo na "blízká setkání (s DAB)".

Spíše mně znepokojuje, že Teleko mluví až o 20 stanicích v multiplexu, nyní se mi nechce dohledávat datová kapacita muxu a možné alokace dat mezi stanice i s ohledem např. na slideshow ap., ale na druhou stranu pokud v muxu budou taky "kecací" stanice kultura, sport, zprávy ap. s malým nárokem na bitrate tak třeba i tu dvacku by to dalo. Musím oprášit ty DAB podklady že jako to tam je; není nad to kdy člověka ze zápecnictví vytrhne nějaký podnět.
Přenosné rádio DAB+ Tesco DR1403G a Pure Elan E3 oba s teleskopem, "tuner" DUAL DAB 2A, externí anténa Iskra (Slovinsko), 9 prvků, K5-12, zisk 9,25 dBi, místo příjmu Brno

Reklama

• Stálý člen

reklama

omar3

• Profík
    • Zobrazit profil
« Odpověď #196 kdy: 02. 02. 2018, 10:00:42 »
Andreji, nějak nám po 1.2. zkomplikovali fórum. Zkusil jsem ti poslat soukromou zprávu, abychom měli i jiný kontakt pro vrácení toho DAB přijímače. Kdyby nedorazila, tak to zkus ty.
DVB-T: CZ, SK, AT
DVB-S: 120-západ, 95-jih, 85-východ, 85-libero
DVB-C: Moravianet
FM:  CZ, SK, AT Horizontal 5 prvek, Vertikal 3 prvek
DAB: CZ, AT, SK LP345
IPTV: Albis

AndrejH

• Profík
    • Zobrazit profil
« Odpověď #197 kdy: 02. 02. 2018, 20:48:03 »
jawohl :) klid, alespoň získaš čas na hrátky s Pure a i kdybych o něj přišel je v dobrých rukách :)

jsem se zasmál, že ta Lupa (nebo Brychta) nebyla schopna napsat zprávu, že ať fóraři z Digizone mají trpělivost, že to softvérově nestíhají nebo tak něco a až Roman Bárta ztratil asertivitu a zeptal se co to je za kočkopes a pak anonym kápl božskou a dal odkaz; prča

I kdyby to chcíplo, koukal jsem po serverech které nečtu, že jestli o tom sloučení něco nepíšou a všiml jsem si, že jsi aktivní i na parabola, tak kdyby něco, to téma DAB+ může být konspirační místo pro předání zpráv :) jinak tam nemíním psát

jo a zpráva nedorazila :)
Přenosné rádio DAB+ Tesco DR1403G a Pure Elan E3 oba s teleskopem, "tuner" DUAL DAB 2A, externí anténa Iskra (Slovinsko), 9 prvků, K5-12, zisk 9,25 dBi, místo příjmu Brno

omar3

• Profík
    • Zobrazit profil
« Odpověď #198 kdy: 02. 02. 2018, 22:13:32 »
To jsem si oddech, že alespoň něco funguje. Fórum na Parabole není ideální. Tam po dvou dnech zmizí téma v propadlišti dějin. Lepší se mi zdá digitalnitelevize, tam se aktuální příspěvek objeví v headlinu, jako to bylo tady dříve. Nerad bych, aby mi tvoje rádio zůstalo, jako pozůstatek nepovedeného upgrade zdejšího serveru.

Udělám pokus o soukromou zprávu č.2. Třeba se už ajťáci DZ pochlapili.     
DVB-T: CZ, SK, AT
DVB-S: 120-západ, 95-jih, 85-východ, 85-libero
DVB-C: Moravianet
FM:  CZ, SK, AT Horizontal 5 prvek, Vertikal 3 prvek
DAB: CZ, AT, SK LP345
IPTV: Albis

AndrejH

• Profík
    • Zobrazit profil
« Odpověď #199 kdy: 10. 02. 2018, 13:59:00 »
Provedl jsem místní šetření na přímý dohled od vysilače Hády...V příloze scan kanálů 11 a 12.

Zajímalo mně srovnání a tak jsem ti vlezl do revíru Hraničky, až u toho plotu u vodárny.

Kamzík I=13, Vídeň 10; chybovost oba 0 při Hádech zastíněných tělem. Když jsem ruku vystrčil mimo tělo chybovost kolísala až k 20 a intenzita Kamzíku spadla na 6 tj. o polovinu.

O hodinu později na "mém" místě na "poli za obcí" výsledky stejné (byť se to nezdá toto místo je o  20 m n.v. výše).

Jo zapomněl jsem: Tesco dělo

Reklama

• Stálý člen

reklama