Autor Téma: Radio Čas v DVB-T  (Přečteno 19395 krát)

Petr Marecek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 034
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Radio Čas v DVB-T
« Odpověď #15 kdy: 14. 01. 2014, 17:00:24 »
myslím si,že to tak i zůstane. Pařízek je línej udělat special zprávy pro Čechy nebo aspoň pouštět do regionů na Moravě, kde Čas vysílá, jejich  regionální mutaci.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Zdenek S.

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 181
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Radio Čas v DVB-T
« Odpověď #16 kdy: 14. 01. 2014, 17:57:57 »
nejsem v přímu reg.sítě 7, mají tam také zprávy z Moravy a Slezska nebo udělali special zprávy pro celou republiku?
Pochybuju, že Pražáky bude zajímat, co se děje někde na Moravě nebo dokonce ve Slezsku.


Když Moraváci a Slezané z Moravy a Slezska musíme furt poslouchat co se děje v Praze a Čechách, tak ať včil Pražáci a Češi poslouchají co se děje na Moravě a ve Slezsku. Nikdo je nenutí to poslouchat a možná si už konečně uvědomí, že na východě České republiky existuje nějaká Morava a Slezsko včetně moravské a slezské národnosti. Češi se taky roztahují na Moravě s českým Blaníkem a to tak, že zruší na Moravě místní regionální stanici a nahradí je právě tím Blaníkem.


Petr Marecek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 034
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Radio Čas v DVB-T
« Odpověď #17 kdy: 14. 01. 2014, 20:55:55 »
jenže ten blaník má prý regionální zprávy, prý místo Valašska je Blaník Valašsko, takže vysílání je stejné, ale zprávy jsou regionální.
Stejně tak má fungovat Beat.
Ale neposlouchám ani jedno z těch rádií. :)


BeatJ

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 910
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Radio Čas v DVB-T
« Odpověď #18 kdy: 14. 01. 2014, 21:36:25 »
Jak jinak,posloucháš totiž odpadkový Impuls..Ty nemůžeš posoudit kvality takového rádia Beat.
DISKUZNÍ SKUPINA DAB+   https://www.facebook.com/groups/1296962067091947/
Yamaha T-D500 + Rotel RT-12 pro Síťové přehrávání, FM, DAB+
Kathrein AV12, Emme Esse 15RB3 pro DAB+ III.pásmo
Kathrein ABH01 a XMUX pro FM


Petr Marecek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 034
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Radio Čas v DVB-T
« Odpověď #19 kdy: 14. 01. 2014, 22:19:11 »
já poslouchám spoustu rádií, mimo jiné i impuls. No Beat je moc ukecané rádio a písničky, které tam hrají opravdu pro mě jsou výplachy  a jsem tam tam dají vypalovačku,ať už známou či méně známou od skvělých kapel.
Pro mě nejlepší rockové rádio bylo Az rádio, ještě než se přejmenovalo na Rockmax. Tam hráli úplně všechno, nikdy se moc nekecalo a dalo se to poslouchat pořád.
Teď Rockmax je o hodně horší, ale pořád je asi nejlepším rádiem, co u nás vysílá. V Hulíně jsem skoro pořád poslouchal jen Rockmax, v Opavě zase Hey, ale co z toho udělali Country, tak už to není můj šálek kávy.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Josef Zavřel

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 323
  • Místní i dálkový příjem DVB-T/T2 CZ,SK a FTA SAT
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Radio Čas v DVB-T
« Odpověď #20 kdy: 15. 01. 2014, 13:53:47 »
Hezký den všem.
Na Brněnsku hraje s dobrým pokrytím Radio Čas Jižní Morava (95,5 MHz).Vysílá country a folk pro Moraváky (tak zní logo).Hudba je pravidelně prokládána jenom regionálními zprávami a aktualitami z Brna a Jižní Moravy.Tak že je to OK.V DVB-T na RS 7 hraje jiný program.J.Z.
DVB-T2 Kojál mux21,22,23, Brno-Barvičova (V) mux 24,
SK mux 1,2,3,4,Vel.Jav. Ant.1x Emme Esse 45 UC. Zes.26/1,2
TV 43FUB8061-4K Finlux.
DAB+ČRo K12D Kojál,Teleko K8A Brno,W-K 5D,př. Albrecht DR 52 BA a DUAL DAB 4 C, ant.FUBA DAB 307,    
SAT.Emme Esse 80cm Fe+4xLNB Megasat
Družice 13-19,2-23,5-28,2


Karel Cibulka

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 627
  • Fanda bezdrátové komunikace
    • ICQ komunikátor - 405782218
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Radio Čas v DVB-T
« Odpověď #21 kdy: 15. 01. 2014, 14:07:58 »
Hezký den všem.
Na Brněnsku hraje s dobrým pokrytím Radio Čas Jižní Morava (95,5 MHz).Vysílá country a folk pro Moraváky (tak zní logo).Hudba je pravidelně prokládána jenom regionálními zprávami a aktualitami z Brna a Jižní Moravy.Tak že je to OK.V DVB-T na RS 7 hraje jiný program.J.Z.

Ano Brno má tuto country verzi rádia ČAS a v síti RS7 je Ostravská verze radio ČAS asi tak  ;)
Jsem rád že věci fungují tak jak mají =)


Rex

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 15
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Radio Čas v DVB-T
« Odpověď #22 kdy: 09. 02. 2014, 18:03:21 »
Pozorujete taky poslední dobou výpadky Rádia Čas v DVB-T? Někdy na pár sekund, jindy na celé minuty. Přijímám z Černé Hory.


Aleš Pipek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 729
  • QTH: Pardubice (není li uvedeno jinak)
    • Zobrazit profil
    • RCD Radiokomunikace spol. a.s.
Re:Radio Čas v DVB-T
« Odpověď #23 kdy: 09. 02. 2014, 19:00:34 »
Problém může být v tom, že na vysílači RS7 na Černé hoře dochází k výpadkům vf nosné. Zcela nepravidelně, vždy na pár vteřin a to zhruba 1x za 2hodiny. Proč tomu tak je netuším, ale hlavně ať se tu nestrhne diskuse o nekvalitním příjmu, nebo přijímači. Vycházím z dlouhodobého pozorování na profesionálním přístroji.
« Poslední změna: 09. 02. 2014, 19:02:05 od Aleš Pipek »