Autor Téma: Představení seriálu Sanitka 2 - zklamání ze způsobu organizace akce  (Přečteno 5096 krát)

blueflash .

• Profík
    • ICQ komunikátor - 299934152
    • Zobrazit profil
    • Můj YouTube kanál:
Tak jsem se byl na Kavkách podívat na představení Sanitky 2 a musím říct, že jsem byl zklamán z přílišné seperace novináři X veřejnost. Bláhově jsem si myslel, že to bude něco jako nějaká beseda, kde tvůrci promluví nejen k médiím, ale i veřejnosti, resp. divákum, resp. koncesionářům + potom třeba bude i prostor i na dotazy od lidí. Nějaká pak následná autogramiáda mne skutečně moc nezajímala. Nejsem sběrač podpisů. Pokud ČT pořádá akci, na kterou zve "veřejnost" přes banner na své homepage, tak by se tomu měla i více způsobit...

Lukáš Polák tam byl? Neviděl jsem ho tam...  :)

No, tak alespoň něco málo..

http://blueflash.rajce.idnes.cz/Predstaveni_serialu_Sanitka_II_-_16.7.2013,_Praha,_Kavci_Hory

https://www.youtube.com/watch?v=Gc0wmGOejdc

"Taneční" kreace při natáčení stand-upu...
https://www.youtube.com/watch?v=d5rjtnuuRhY

Reklama

• Stálý člen

večerníček

• Stálý člen
  • dobrý večer dobrou noc
    • Zobrazit profil
bude to stejné fiasko jako pokračování Nemocnice na kraji města, nejsledovanější bude první díl a pak tvrdý sešup
Tyto stránky je nejlepší prohlížet při zapnuté televizi!

Lukáš Polák

• Profík
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
Já jsem na místě pochopitelně byl. Nemohli jsme chybět. :)
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/

blueflash .

• Profík
    • Zobrazit profil
    • Můj YouTube kanál:
Já jsem na místě pochopitelně byl. Nemohli jsme chybět. :)

Já tě tam neviděl. :o

Lukáš Polák

• Profík
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
Se mnou tam byl i kolega Čestmír Polák
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/

Reklama

• Stálý člen

blueflash .

• Profík
    • Zobrazit profil
    • Můj YouTube kanál:
Se mnou tam byl i kolega Čestmír Polák

Nevim, no. Tebe + Jana Potůčka bych "podle ksichtu" snad poznal. Asi jsme se spíš minuli...

moonword

• Stálý člen
  • Haunted Happenings
    • Zobrazit profil
Raději se ani neptejte, kolik tento výron tvůrčí energie vlastně stál. Představila se celá plejáda stárnoucích předrevolučních hvězd a rozpočet se pohyboval kolem 10 miliónů / jeden díl. To znamená, že za stejné peníze by se natočilo i několik dílů německé akční "Kobry 11", ve které se zlikvidují tuny cenného materiálu.
ESTANT assis de nuict secret estude,. Seul reposé sur la selle d'ærain: Flambe exigue sortant de solitude,. Fait prosperer qui n'est à croire vain.

večerníček

• Stálý člen
  • dobrý večer dobrou noc
    • Zobrazit profil
Renč a Hubač dostali Zlatý citrón za Sanitku 2, „symbol profesního úpadku“
Tyto stránky je nejlepší prohlížet při zapnuté televizi!

ksilt

• Stálý člen
    • ICQ komunikátor - 2326654
    • Zobrazit profil
    • last.fm
Citron je malo, nechal bych je navratit i honorare za tenhle neuveritelnej paskvil. O vikendu jsem si poslechl ten rozhlasovy zaznam a neveril jsem vlastnim usim. Jak muze byt nekdo tak xenofobne cechackovsky maly, argumentujici logikou skolaka prvniho stupne, kdy se "pan" reziser neustale alibisticky vymlouval a dokonce se neubranil pokuseni, sveho oponenta z odbornych kruhu, politicky zaskatulkovat. Proste a jednoduse byl k smichu :-/

Tetsuo rulez!
_ksilt.
| A2 28,2 |Prodelin 1244 | Invacom QDF 031 | Nordix CM-402

Dan Rozsíval

• Profík
    • Zobrazit profil
Citrón? To se ani nedivím.  ;D
DVB-S: 2x GM 9080 a GI Voyager II:  Toroidal T-90: 28.2E,23.5E,19.2E,16E,13E,9E,7E,5E,1W,4/5W,12.5W,15W + 39E,42E,46E,52E.
DVB-T: Dibox T-22,T-30: MUX1,2,3,4,RS7,RS8.

Fanda Bukovjan

• Stálý člen
    • Zobrazit profil
Mně se ten seriál s manželkou líbil.Znám osobně jednoho z doktorů co byl kdysi ředitelem a ten mi vyprávěl,že některé příběhy jsou skutečné...Hlavně ten na vysilačí Liblice...

Petr PetrK

• Profík
    • Zobrazit profil
Většina zásahů byla motivována skutečností.

Jinak kritizovat dovede každý vůl, na něhož si ale časem nevzpomene vůbec nikdo. Ani onen pověstný pes po něm neštěkne. Na rozdíl od toho kterého díla, které klidně přetrvává věky. Totiž nejvíce keců, jak je to či ono "děsný", mají obecně ti, co nikdy nic nenapsali, nikdy nic nenatočili, nikdy nic nesložili, nenamalovali... Sanitka 2 vůbec nebyla tak špatná, aby byla hodna pohrdání...  ;)

ksilt

• Stálý člen
    • ICQ komunikátor - 2326654
    • Zobrazit profil
    • last.fm
Pravdepodobne jsme se kazdy divali na uplne jiny porad, a zrejme i jinyma ocima. Ja priznavam, ze jsem tohle veledilo po nejakem ctvrtem, patem dile ci tak nejak vzdal. Dal ztracet cas nemelo cenu.

Inspirovana, neinspirovano, nemuze nic zmenit na skutecnosti, ze po scenaristicke strance (priserne dialogy vsouvane hercum do ust / ti chudaci to ani nemohli zahrat lepe, protoze nebylo co (napr. Zdenek Srstka, az mi bylo lito jeho staticke postavy odrikavajic dialogy jak z poradu Chcete me - scena s hledanim kontaktu na nekoho pres kynology ci jak, ted uz si moc nevzpominam), strance technicke (nefungujici kontinuita zaberu do oci bijici - napr. auto jedouci ve stejnem useku vozovky celkem 4x -5x kde se na pozadi cca 3-4 minutoveho zaberu mijeji stale ty stejne budovy, reklamni poutace na strechach tech budov, stejni chodci???!! atd.), parodie na realitu (ve druhem dile jsem se smal nahlas pri zasahu v lese, to mel byt realisticky zasah zachranky?? opravdu). Jestli ano tak se modlim, aby pro me nikdy zadna jet nemusela, minimalne ne tahle serialova :D
Dale si vybavuji nasledujici dialog, zemre Veskrna (nepamatuju si jmeno serialove postavy), Kaderka jde orodovat za nemocnou matku, Veskrnova s Kaderkou chvili toka a najednou srdceryvne hlesne "Bojovali jsme celou noc, pak se nam zhoupnul" - Dialog s nadechem lekarskeho zargonu, vyletne pani doktorce z ust tak nejak jako zbloudila strela - odnikud, Veskrnova se rozplace a zmizi za rohem, scena konci.

Jestli tohle dilo ma pretrvat roky tak to klidne zustanu tim volem :-)
_ksilt.
| A2 28,2 |Prodelin 1244 | Invacom QDF 031 | Nordix CM-402

blueflash .

• Profík
    • Zobrazit profil
    • Můj YouTube kanál:
Bylo to špatný, bohužel. Ivana Hubače-Hejnu už k ničemu nepouštět. Poslední sezónu (Hokejovej seriál s Dejdarem z roku 2006) taky dělal on a bylo to šílený. Jen ta píseň byla pěkná. http://youtu.be/mWKi8tZWsUc?t=50m46s

No a ještě to, že v celé Sanitce 2 byly postavy omlazeny o 20 let.