Autor Téma: Šlágr 2  (Přečteno 17155 krát)

Jan Z

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 143
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Šlágr 2
« Odpověď #15 kdy: 09. 01. 2014, 18:36:53 »
teleshopping běží 24let na našich televizích, tak proč najednou jsou to šmejdi? Beru Active. U inzertu bych taky věřil, že to, co lidi koupí dostanou.
Stejně jako u šlágru.
To by byly šmejdi i na Očku, protože jejich laskomaty, nebo jak se ty audiotextové blbiny jmenují, stojí 20-30kč.

Aby to nevypadalo, že jsem zaujatý proti Šlágru, tak máte pravdu s tím Óčkem, to se mi taky nelíbí. Jenže tam do těch láskomatů jak píšete vráží většinou náctiletí, takže tam musí hlídat finance většinou rodiče (kredit mobil). Jenže důchodci žijí jen ze svého důchodu a tady ty blbosti objednávají ze svých celoživotních úspor a nemá je kdo krotit. Ale asi nemá smysl se tady o tom rozepisovat, je to na dlouho a dnes už se jen stejně každý stará o sebe a nepomáhá druhým. Taková je prostě doba. kdybych byl hajzl, tak by mi to bylo jedno tak jako většině a říkal si tak aspoň se točí ekonomika, důchodci rozhazují své celoživotní úspory. Když půjdete někdy Prahou, Brnem, všimněte si kolik je důchodců bezdomovců, ale za to pochopitelně nemůže jen televize. Nástrahy na ně čekají i jinde. Např. důchodce-bílý kůň atd. je toho spoustu. Jak jsem psal televize je jen špička ledovce, a mělo by se začít u základů, ale i tak proč tu špičku ledovce podporovat...

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re:Šlágr 2
« Odpověď #16 kdy: 09. 01. 2014, 21:22:19 »
Aby to nevypadalo, že jsem zaujatý proti Šlágru, tak máte pravdu s tím Óčkem, to se mi taky nelíbí. Jenže tam do těch láskomatů jak píšete vráží většinou náctiletí, takže tam musí hlídat finance většinou rodiče (kredit mobil). Jenže důchodci žijí jen ze svého důchodu a tady ty blbosti objednávají ze svých celoživotních úspor a nemá je kdo krotit. Ale asi nemá smysl se tady o tom rozepisovat, je to na dlouho a dnes už se jen stejně každý stará o sebe a nepomáhá druhým. Taková je prostě doba. kdybych byl hajzl, tak by mi to bylo jedno tak jako většině a říkal si tak aspoň se točí ekonomika, důchodci rozhazují své celoživotní úspory. Když půjdete někdy Prahou, Brnem, všimněte si kolik je důchodců bezdomovců, ale za to pochopitelně nemůže jen televize. Nástrahy na ně čekají i jinde. Např. důchodce-bílý kůň atd. je toho spoustu. Jak jsem psal televize je jen špička ledovce, a mělo by se začít u základů, ale i tak proč tu špičku ledovce podporovat...

Dovolím si do toho vstoupit se svým názorem. Melodie u Šlágru je známá. Text je pravda, občas prapodivný, neboť ho známe jinak. Provedení, pak je na hranici trapnosti, tedy nějaké ty elektronické automatické kvičítka, se poněkud do toho více než nehodí. Obleky a jakési pashow rovněž. Nic méně určitý punc lidovosti a duch je zachován a to je to gró a to je důležité. Čili plní to svoji funkci a našlo to díru. Toprý business. A přes veškeré výhrady, tomu musím fandit. Tedy pro někoho je obtížné zajímat se o mp3 a mpeg2 a mpeg4 a spol. A je jednodušší si z dobrého důchodu koupit CD či DVD. Takže proč ne ? Nic špatného na tom neshledávám. Já shledávám, to špatné, na pleadě různých  rudých poskoků reprezentovaných třeba Gott-Vondráčková a nic než nás, by lidi nechtěli, ale nikoli na tomto lumpenproletariátu.  A ono jim to 20 let po revoluci vycházelo. Ale dnes už ne. Evropa 2 přišla s tím, že nehrajeme blbé české písničky. Pak přišel Beat, prý rock by u nás nikdo neposlouchal a tak dnes kvete Beat, Gama radio, Rock Max. Haná Olomoucko Sky rock, Čas Rock, Rock Radio, Rock Zone. Pak zase, že country prý nikdo nechce mimo Prahu. A tak nám jede Country rádio a Samson a Radio R a Čas Brněnsko. A Country rádio pak přechází na vysílače Hey a dostává se po 20 letech konečně i na venkov. A prý, že v tomhle státě nikdo nechce Dance. A tak nám sice Dance rádio odchází z DAB, ale získává 2 frekvence na FM v Praze. A v DAB ho hbitě plně nahrazuje SeeJaay radio. Nova plácá cosi o tom, že nikdo v ČR neposlouchá Dechovku. A tak vzniká odnož rádia Impuls a na SV začíná vysílat Radio Dechovka. Prý v ČR by nikdo, nikdy, nechtěl JAZZ. A tak pod vededením p.Duhana ředitele ČRo vznika skvělá stanice ČRo Jazz. No, tak, že já si myslím, že ta rudá hovada typu Gott, Vondráčková, David a spol jsopu konečně totálně odvařený a když už nesedí v kriminále, kam jednoznačně patří, tak alespoň nemají takové šance, prudit se svými nestvůrostmi. Takže Šlágr 1 a 2 proč ne ? Že se to chytí bylo jasné od samého začátku. Šlágr 1 i 2 se uživí. Zda se uživí Óčko Hit, Óčko Gold, Óčko Expres. Nebo Rebel a Retro. To je fakt otázka. Ale Šlágr 1 a 2 se uživí určitě. A bez problémů. 
« Poslední změna: 09. 01. 2014, 21:35:49 od José »
Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL


Alter

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 5
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Šlágr 2
« Odpověď #17 kdy: 09. 01. 2014, 22:14:09 »
Budiž... Nemám nic proti tomu aby měli i senioři "svou TV" - a klidně i dvě, tři a kdo ví kolik. Pokud jsou ochotní za vesměs samohrajkáře (kterým primárně nejde o hudbu, ale pouze o snadné prachy vydělané na důchodcích, kteří už postrádají vkus a stačí jim, že to má cca rytmus jako to co poslouchali kdysi na zábavách) platit přemrštěné sumy tak ať. Já coby člověk který za chvíli vstoupí do čtvrté dekády svého života tyhle "šlágry" nechápu a mám na tuhle TV svůj názor, ale konec konců mě na to nikdo koukat nenutí. Ale co se mi zrovna nepozdává v souvislosti s touto TV je třeba tohle...

http://www.stream.cz/hudebni-masakry/10001137-marcel-zmozek

Záměrné uvádění diváků v omyl, kterému p. Peterka zdatně sekunduje...


spyko

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 407
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Šlágr 2
« Odpověď #18 kdy: 09. 01. 2014, 22:52:34 »
Lidi já s vámi souhlasím,už jen proto,že natáhli i moji matku,stejně to jede pořád dokola,aspoň to dělá kulisu v domácnosti,jediná pomoc-zařadit je mezi ŠMEJDY a trochu je prohnat mediema,jinak jim po těch prstech nikdo nepraští ! >:(
Samsung 55nu8002. ,,telesystem 6820 twin,dreambox 525 dvb-t2/c,UPC modul,internet,mini pc di way m9.


Jan Z

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 143
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Šlágr 2
« Odpověď #19 kdy: 09. 01. 2014, 23:26:39 »
Já abych to z mojí strany ukončil, tak to shrnu tak, že to je levné ( výroba) a blbé, ale dá se na tom vydělat spoustu peněz a to je hlavní ( pro výrobce- majitele ). Je to podnikání, je to byznys... To že se to uchytí, jak psal kolega výše bylo opravdu jasné, když Eva a Stašek na tom před šlágrem také díky důchodcům vydělali milióny a žijí si v luxusu dodnes a ještě z toho dlouho žít budou a nejen oni. Takže sledujte, objednávejte a klidně fanděte ( ironie) , nazdar.  :)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Dan Rozsíval

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 838
    • Zobrazit profil
Re:Šlágr 2
« Odpověď #20 kdy: 10. 01. 2014, 12:53:57 »
Jan Z: Šmejdy jsem viděl ale na to jaká na to byla přímo bombastická reklama jsem byl naprosto zklamán a i trochu znechucen. Namísto, jak jsem očekával, podvedených lidí kteří se jednou pořádně spálili a už se poučili, jsem tam viděl /až na jednu výjimku/ sortu důchodců která se spálila už několikrát ale která dle svých slov "pojede příště zase" poněvadž by bez toho už nemohla být, čili to mají jako výlety. K tomu myslím není co dodávat, snad jen to známé "kdo chce kam..." , tudíž přirovnání se Šlágrem je naprosto mimo mísu.
DVB-S: 2x GM 9080 a GI Voyager II:  Toroidal T-90: 28.2E,23.5E,19.2E,16E,13E,9E,7E,5E,1W,4/5W,12.5W,15W + 39E,42E,46E,52E.
DVB-T: Dibox T-22,T-30: MUX1,2,3,4,RS7,RS8.


spyko

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 407
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Šlágr 2
« Odpověď #21 kdy: 10. 01. 2014, 16:29:42 »
Dane,až tak jednoduché to není,matce jsem zakázal nejen cestovat za šmejdy/1x/,ale i jim volat -případně psát,ale neuhlídáš to,realita je u starých lidí jiná,oni jsou prostě zvyklí celý život-v TV říkají pravdu,to že zaplatí za takovou službu 5x tolik/když mají štěstí/je nepřesvědčí,vysvětlení mi trvalo 2h,a to nevím ,jestli jsem 100% uspěl ! >:(
Samsung 55nu8002. ,,telesystem 6820 twin,dreambox 525 dvb-t2/c,UPC modul,internet,mini pc di way m9.


tomtelini

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Šlágr 2
« Odpověď #22 kdy: 10. 01. 2014, 17:56:01 »
Důchodci a děti jsou nejsnadnějším terčem manipulace různých šmejdů.
Slyšíme to každý den a známe to i z okolí blízkých. Pojišťovny, elektrárenské společnosti atd.
Jinak k TV Šlágru a Evě z Vaškem. Peníze si vydělávají poctivě. A i když to není to, co bych poslouchal, tak když to srovnám s "internetovým umělcem" Řezníkem, který je mi věkově bližší, tak raději budu tolerovat Šlágr nebo Evu a Vaška. Nikoho neurážejí
nepodněcují k nenávisti a neblijí na všechny a na všechno.


Horal

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 691
    • Zobrazit profil
Re:Šlágr 2
« Odpověď #23 kdy: 10. 01. 2014, 18:08:04 »
Osobně znám jednu starší paní, která si objednává.

Ty důchodci jsou fakt vygumovaní, můžou na to čumět celý den od rána do večera v TV zdarma a ještě si to objednávají na CD či DVD, když většina ani nemá přehravač a nebo to s ním neumí...   ;D
To je vskutku inteligentní názor, má matka má 75let, je to čilá paní co má šlágr ráda, jelikož tam hají písničky co zná z mládí a třeba je dlouhou dobu neslyšela. Nevím proč soudíte ostatní na základě svého úsudku.