Autor Téma: Šlágr 2  (Přečteno 17158 krát)


Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Petr Š.

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 158
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Šlágr 2
« Odpověď #1 kdy: 08. 01. 2014, 13:45:34 »
Prémiový článek jsem číst nemohl, v článku na E15 mě zaujalo
Citace
"Tady si do té doby nikdo nevšiml, že existuje ještě druhý život, že se svět netočí jen kolem pop-music," říká Peterka
No podle mě tam hrajou jen a pouze pop-music, ale zkopírovanou do úděsné techno-lidové prezentace.
Samozřejmě, že tu existuje jiný hudební život, neprezentovaný prakticky žádnou televizí, mě osobně teď při psaní tohohle komentáře hraje Deicide :)


Jeff_Si

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 106
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Šlágr 2
« Odpověď #2 kdy: 08. 01. 2014, 13:55:27 »
Tak ten článek mi připomíná jinej z Rudýho práva. Jmenovalo se to Matuška v Americe aneb Co všechno odnes čas.  :D


Jan Z

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 143
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Šlágr 2
« Odpověď #3 kdy: 08. 01. 2014, 14:01:51 »
Vůbec nechápu, že to někdo sleduje a objednává si ty šlágruté ,, zpěváky,,  co tam vystupují ( tedy jejich CD,DVD) , to mi fakt hlava nebere. Njn. DUCHNA BYZNYS... ::)


Miroslav Vlasák

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 198
  • Slatina pod Hazmburkem (Ústecký kraj)
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Šlágr 2
« Odpověď #4 kdy: 08. 01. 2014, 15:26:32 »
Osobně znám jednu starší paní, která si objednává.
Skylink + Digi (HD Box 9105+), Skylink (Ariva 202 E HD), DVB-T: Praha ( kanál 37, 41, 42, 46, 47, 51, 53, 59),

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jan Z

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 143
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Šlágr 2
« Odpověď #5 kdy: 08. 01. 2014, 21:41:32 »
Osobně znám jednu starší paní, která si objednává.

Ty důchodci jsou fakt vygumovaní, můžou na to čumět celý den od rána do večera v TV zdarma a ještě si to objednávají na CD či DVD, když většina ani nemá přehravač a nebo to s ním neumí...   ;D


Josef Zavřel

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 323
  • Místní i dálkový příjem DVB-T/T2 CZ,SK a FTA SAT
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Šlágr 2
« Odpověď #6 kdy: 09. 01. 2014, 12:06:26 »
Hezký den všem.
Vážený pane Jane Z.a ostatní.Docela mě mrzí,že zneužíváte těchto jinak solidních stránek k ponižování starší generace.Kdyby jste četli info na DZ,tak by jste viděli,jaká je u nás sledovanost této televize.Prodané DVD a CD jdou do statisíců.Dnes má téměř každé rádio CD přehrávač a důchodci si to určitě umějí pustit.Vidím kolem sebe spoustu lidí co to sledují.Jednou budete také důchodce a Vaše vnoučata se budou vyjadřovat podobně.Třeba Vás to bude také trochu mrzet.Bude lépe se zde věnovat raději tomu,co nás bez rozdílu věku spojuje a to je aktuální dění v éteru.Na Šlágr 2 se těším.Doufám,že se dohodnou s p.Pařízkem na muxu 4.Zdraví J.Z.
DVB-T2 Kojál mux21,22,23, Brno-Barvičova (V) mux 24,
SK mux 1,2,3,4,Vel.Jav. Ant.1x Emme Esse 45 UC. Zes.26/1,2
TV 43FUB8061-4K Finlux.
DAB+ČRo K12D Kojál,Teleko K8A Brno,W-K 5D,př. Albrecht DR 52 BA a DUAL DAB 4 C, ant.FUBA DAB 307,    
SAT.Emme Esse 80cm Fe+4xLNB Megasat
Družice 13-19,2-23,5-28,2


Petr Marecek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 034
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Šlágr 2
« Odpověď #7 kdy: 09. 01. 2014, 12:46:45 »
Pokud Peterka jde na jistotu,tak mux 4je jasna volba,zalezi co jim nabidne reg.sit8,ktera,ale nebude mit zdaleka takove pokryti.me by se libil slagr 2misto Active tv.Radsi tv pro duchodce nez vedmy a teleshopping.


Geofyzik

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 142
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Šlágr 2
« Odpověď #8 kdy: 09. 01. 2014, 13:37:17 »
Pokud bude Š2 orientovaný na country a folkovou hudbu, tak osloví dle mě poměrně dosti lidí a chtělo by to plošnější pokrytí než jen pro pár velkých měst, které pokryje RS 8. Takže určitě do MUXu 4.


Jan Z

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 143
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Šlágr 2
« Odpověď #9 kdy: 09. 01. 2014, 14:30:31 »
Hezký den všem.
Vážený pane Jane Z.a ostatní.Docela mě mrzí,že zneužíváte těchto jinak solidních stránek k ponižování starší generace.Kdyby jste četli info na DZ,tak by jste viděli,jaká je u nás sledovanost této televize.Prodané DVD a CD jdou do statisíců.Dnes má téměř každé rádio CD přehrávač a důchodci si to určitě umějí pustit.Vidím kolem sebe spoustu lidí co to sledují.Jednou budete také důchodce a Vaše vnoučata se budou vyjadřovat podobně.Třeba Vás to bude také trochu mrzet.Bude lépe se zde věnovat raději tomu,co nás bez rozdílu věku spojuje a to je aktuální dění v éteru.Na Šlágr 2 se těším.Doufám,že se dohodnou s p.Pařízkem na muxu 4.Zdraví J.Z.

Vážený pane Zavřel, jednou sice budu starý, ale doufám, že ne taková ovce, která se lehce nachytá. Šlágr je pro mě teleshopingová televize stejně jako Inzert a Active Tv a jiné podobné s cílem nachytat asi nejen starší lidi k nákupu věcí, které nepotřebují, proto nejen tady na to upozorňuji a snažím se proti tomu bojovat a chránit tyto lidi, právě tím, že jím, říkám , že jsou hloupí, aby to pochopili sami... Každá taková televize je firma a ta musí generovat zisk a bohužel se to těmto televizím stále daří a zisky mají pěkné a dokonce se ještě rozrůstají jak rakovina viz. Šlágr2....   >:(


Dan Rozsíval

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 838
    • Zobrazit profil
Re:Šlágr 2
« Odpověď #10 kdy: 09. 01. 2014, 15:12:58 »
Jenom nevím proti čemu vlastně "bojujete", u nás na to hledí důchodci také skoro všichni ale každý se bez jakýchkoli objednávek obejde. Ale tím výhledem do budoucna jste mě pobavil, to jste asi jediný ve střední Evropě který přesně ví jak bude za stara vypadat. Raději namísto takového "boje" dělejte něco rozumnějšího.  ;D
DVB-S: 2x GM 9080 a GI Voyager II:  Toroidal T-90: 28.2E,23.5E,19.2E,16E,13E,9E,7E,5E,1W,4/5W,12.5W,15W + 39E,42E,46E,52E.
DVB-T: Dibox T-22,T-30: MUX1,2,3,4,RS7,RS8.


Jan Z

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 143
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Šlágr 2
« Odpověď #11 kdy: 09. 01. 2014, 16:45:23 »
Jenom nevím proti čemu vlastně "bojujete", u nás na to hledí důchodci také skoro všichni ale každý se bez jakýchkoli objednávek obejde. Ale tím výhledem do budoucna jste mě pobavil, to jste asi jediný ve střední Evropě který přesně ví jak bude za stara vypadat. Raději namísto takového "boje" dělejte něco rozumnějšího.  ;D

Pane Dane, já pochopitelně nevím jak budu za stara vypadat, já si tu můžu jen myslet a doufat, takže snad ovce nebudu.  :D  Jinak k tomu ,, boji,, , možná jste viděl dokument Šmejdi, ale Vám to přijde normální i v TV, tak OK. Jinak mi nejde o to aby se důchodci nemohli dívat na ty šlágry, activy, cenokaty a já nevím co ještě, jde mi o to, aby nevolali na ty většinou předražené linky a neobjednávali si zbytečně, to co nepotřebují. Jako klidně ať se na to dívají celý den, každý den, ale stejně na ně budou na obrazovce blikat telefonní čísla, výhodné ceny, kup teď atd. a o  tom to je. Stejně po čase většinou podlehnou a zavolají. Na tom je postavený, ale ten byznys, bohužel... 


ivovi

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 540
    • Zobrazit profil
Re:Šlágr 2
« Odpověď #12 kdy: 09. 01. 2014, 17:53:20 »
Slagr taky nemusim. Ale nedaval bych Slagr do jednoho pytle s Active a podobnymi smejdy. Active je zalozeno na podvodu - tvari se, ze nikdo nevola a ze kdyz zavolate hned jste "turboprepojovanim" ve studiu, ale ve skutecnosti musite jeste zodpovidat jakesi otazky s operatorkou atd. U Slagru predpokladam, ze lidi co si CD kupuji jej opravdu dostanou a je na nem to co z vysilani znaji.


Petr Marecek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 034
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Šlágr 2
« Odpověď #13 kdy: 09. 01. 2014, 18:12:09 »
teleshopping běží 24let na našich televizích, tak proč najednou jsou to šmejdi? Beru Active. U inzertu bych taky věřil, že to, co lidi koupí dostanou.
Stejně jako u šlágru.
To by byly šmejdi i na Očku, protože jejich laskomaty, nebo jak se ty audiotextové blbiny jmenují, stojí 20-30kč.


Jan Z

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 143
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Šlágr 2
« Odpověď #14 kdy: 09. 01. 2014, 18:13:12 »
Slagr taky nemusim. Ale nedaval bych Slagr do jednoho pytle s Active a podobnymi smejdy. Active je zalozeno na podvodu - tvari se, ze nikdo nevola a ze kdyz zavolate hned jste "turboprepojovanim" ve studiu, ale ve skutecnosti musite jeste zodpovidat jakesi otazky s operatorkou atd. U Slagru predpokladam, ze lidi co si CD kupuji jej opravdu dostanou a je na nem to co z vysilani znaji.

Ano, šlágr je menší zlo než Active a jiné , ikdyž pracuje na podobném principu, ale trochu lidštějším. Jestli důchodci dostanou nějaké CD,DVD co si objednají, to netuším. Někteří si možná ani nepamatují, že si něco objednávali, tak třeba když jím to přijde zaplatí místo 1 CD rovnou 10 CD, kdoví... důchodci se tím radši nechlubí, že naletěli...  ::)