Autor Téma: Dobrá zpráva pro diváky DVB-T, neplatíte zbytečně, protože neplatíte vůbec ! :-)  (Přečteno 7022 krát)

Jan Z

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 143
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Vážení zastánci pozemního vysílání u nás, mám pro Vás dobrou zprávu, Skylink zdražuje opět svou ZÁKLADNÍ nabídku ( co my máme úplně zdarma a dalo se tak čekat, že se tak stane a bude určitě dále zdražovat ) z 29 kč na 33 kč. Řeknete si možná no 4 kč, co to je, ale u jednorázové roční platby to je z 348 kč na 396 kč Takže proč platit ještě víc za něco, co můžu mít zdarma ? Asi nás tu příznivců DVB-T a DVB-T2 bude časem víc...  ;D  , viz. http://www.radiotv.cz/p_tv/skylink-opet-skadli-sve-zakazniky-a-zveda-servisni-poplatek/
« Poslední změna: 06. 01. 2014, 18:58:18 od Jan Z »

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


pajas2

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 724
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Super postřeh. ::)
DVB-S: tuner 3x DVB-S2; motor (cca 45°E-cca 10°W); solo 23,5°E/19,2°E
DVB-T: tuner 1x DVB-T; od Krašova přes Ještěd, Krásné po Javořici,  Cukrák + celá Praha
FM: tuner; 5prvková anténa; rotátor
DAB+: Yamaha T-D500
DreamBox 7080 HD s 2 TB HDD (4 tunery)


Luboš T.

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 765
    • Zobrazit profil
To že to nezůstane na 29kč jsem psal při zavedení poplatku,nejen tady.Tím rychleji budou přecházet na pozemní příjem.Otázka jen je na které cifře se to zastaví,pokud to dříve nekrachne.


Jan Z

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 143
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Super postřeh. ::)

Nevšiml jsem si, že by se tu o tom psalo...  ::)  Ikdyž na radiotv píšou, že roční poplatek ze zvedá z 348kč na 498kč, což je rozdíl 150 kč za rok. Což bude asi překlep a bude to správně, jak to mám já navrchu, nebo kdoví, třeba ten kdo si zaplatí na rok a nepřejde na placený balíček, tak zaplatí víc...   :D


BeatJ

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 910
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Nevšiml?Pan Lukáš Polák o tom již zde psal..pozorně si ho přečtěte.Najdete tam i ty nejasnosti s cenou za rok.

http://www.digizone.cz/clanky/satelitni-sluzby-skylink-a-cs-link-zvysi-od-unora-o-nekolik-korun-servisni-poplatek/
« Poslední změna: 06. 01. 2014, 19:52:49 od BeatJ »
DISKUZNÍ SKUPINA DAB+   https://www.facebook.com/groups/1296962067091947/
Yamaha T-D500 + Rotel RT-12 pro Síťové přehrávání, FM, DAB+
Kathrein AV12, Emme Esse 15RB3 pro DAB+ III.pásmo
Kathrein ABH01 a XMUX pro FM

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


spyko

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 407
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Kdyby jste to pořádně četli tak víte,že těch 150 je od února platných,proto jedna ICE už cestuje na aukro,pokud se mi podaří domluvit slušné podmínky s UPC internet,telefon,freesat-pocestuje i ta druhá,a tak tu žijeme ! ;D
Samsung 55nu8002. ,,telesystem 6820 twin,dreambox 525 dvb-t2/c,UPC modul,internet,mini pc di way m9.


pevy

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 495
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Přesně tak, vyčerpám nějak kredit, který mám u účtu a s Šizuňklinkem končím.
DVB-T/T2: Černá hora (K26,28,31,45), Krásné (K26,28,34), Kojál, Praděd, Klodsko (K22,25,33,46,47), Andrlův chlum (K21), Sněžné jámy (K22,24,30,37,47), RS5 Litomyšl (K35).
DAB: Teleko Černá hora 5D, ČRo 12C+12D, Polskie radio Klodsko 5B


Jan Z

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 143
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Nevšiml?Pan Lukáš Polák o tom již zde psal..pozorně si ho přečtěte.Najdete tam i ty nejasnosti s cenou za rok.

http://www.digizone.cz/clanky/satelitni-sluzby-skylink-a-cs-link-zvysi-od-unora-o-nekolik-korun-servisni-poplatek/

Tu cenu jaksi nechápu, je to klamání zákazníka. Dříve bylo 12*29= 348kč, nyní bude 12*33= 396kč, V ceně servisního poplatku jsou také zohledněny výdaje související s nezaplacením servisního poplatku. 498/12= 41,50kč. Neměli by tedy psát správně reálných 41,50 kč/ měsíc a ne jen 33kč???  :o


Petr PetrK

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 884
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Zřejmě měli. No, je to pěkná vyčůranina. Takže vlastně slavný servisní poplatek se vším všudy, pokud nebude hrazen pravidelně každý měsíc prostřednictvím SIPA, nebo inkasem z účtu, od 1. 2. 2014 stojí 498 Kč ročně!!!


Stefan Bukovan

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 916
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Alebo sa zaviažete na 24 mesiacov. Tam je cena počítaná bežnou matematikou (mesačná platba x 24).

Majiteľ Skylinku si spočítal 2 veci - pri platbe cez SIPO/INKASO je potrebné pre zrušenie platby aktivita účastníka. A platba prebehne aj bez toho, aby na to zákazník myslel (pri platbe priamo z účtu).... A pri platbe na 24 mesiacov vie, že v prípade odstúpenia od zmluvy mu zostane viac peňazí (zaplatené poplatky a predplatné sa v zmysle ich VOP nevracajú). Preto zvýhodnil SIPO/INKASO a 24 mesačnú platbu pred 12 mesačnou platbou.

Osobne som proti akýmkoľvek viazaniam typu SIPO/INKASO (mimo platieb nutných pre život - elektrina, resp. plyn) a preto som doteraz využil vždy platbu z účtu. Teraz mi to trochu sťažili. Možno ešte do začiatku nového cenníka uhradím jeden ročný SP (tak by som mal uhradené minimálne do januára 2016) a potom sa uvidí, čo prinesie budúcnosť.
Skylink CZ, MagioSat (nové)
OpenBox X-810, Ariva 210 HD Combo, ADB 5800SX, KAON CO1300
DG-380


Jan Z

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 143
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Zřejmě měli. No, je to pěkná vyčůranina. Takže vlastně slavný servisní poplatek se vším všudy, pokud nebude hrazen pravidelně každý měsíc prostřednictvím SIPA, nebo inkasem z účtu, od 1. 2. 2014 stojí 498 Kč ročně!!!

No dobrý, ty Lucemburkové jdou na to chytře, ale teď záleží jestli jím na to průměrný Čech skočí. Docela by mě zajímalo složení v % zákazníků Skylinku ( určitě si dělají průzkumy) , co se týče vzdělání. Jestli třeba 50% má základní vzdělání, 5% vysokoškoláci 25% střední a 20% střední s maturitou.... A další procentuální kategorie by mohla být ještě podle věku, takový důchodci ze strachu zaplatí radši všechno, aby neměli nějaký problém...  :o


Karel Cibulka

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 627
  • Fanda bezdrátové komunikace
    • ICQ komunikátor - 405782218
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Zřejmě měli. No, je to pěkná vyčůranina. Takže vlastně slavný servisní poplatek se vším všudy, pokud nebude hrazen pravidelně každý měsíc prostřednictvím SIPA, nebo inkasem z účtu, od 1. 2. 2014 stojí 498 Kč ročně!!!

No dobrý, ty Lucemburkové jdou na to chytře, ale teď záleží jestli jím na to průměrný Čech skočí. Docela by mě zajímalo složení v % zákazníků Skylinku ( určitě si dělají průzkumy) , co se týče vzdělání. Jestli třeba 50% má základní vzdělání, 5% vysokoškoláci 25% střední a 20% střední s maturitou.... A další procentuální kategorie by mohla být ještě podle věku, takový důchodci ze strachu zaplatí radši všechno, aby neměli nějaký problém...  :o

Pokud jste v zásahu pozemního DVB-T signálu tak jistě nepotřebujete SKYLINK,ostatně je to služba placená a tudíž není k životu potřebná je to navíc,to záměrně obchodníci neřeknou aby nepřišli o abonenty takže klamání spotřebitele ne  ;)
Jsem rád že věci fungují tak jak mají =)


pedro120

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Zadarmo DVB-T? Nebude dlouho trvat,prý v Paze testují placenou DVB-T!!


Karel Cibulka

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 627
  • Fanda bezdrátové komunikace
    • ICQ komunikátor - 405782218
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Zadarmo DVB-T? Nebude dlouho trvat,prý v Paze
testují placenou DVB-T!!

Celoplošný DVB-T bude free a v DVB-T2 to bude min. Veřejná TV a soukromé TV to bude na nich jestli pojedou free nebo placeně
Jsem rád že věci fungují tak jak mají =)


Stefan Bukovan

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 916
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Zadarmo DVB-T? Nebude dlouho trvat,prý v Paze testují placenou DVB-T!!

No a? Aj v SR je jeden DVB-T mux platený a nikto z toho nerobí vedu (podobne existuje platená DVB-T aj v Maďarsku). A rovnako aj na satelitoch už roky vedľa seba fungujú platené a FTA kanály... Tak nechápem kde vidíte problém. Konečne pochopte, že zadarmo ani kura nehrabe.
Skylink CZ, MagioSat (nové)
OpenBox X-810, Ariva 210 HD Combo, ADB 5800SX, KAON CO1300
DG-380