Autor Téma: TV silvestr - dělají si srandu????????  (Přečteno 13311 krát)

Vladimír Kabátník

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 22
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:TV silvestr - dělají si srandu????????
« Odpověď #15 kdy: 01. 01. 2014, 11:00:18 »
  O solidní programy je všeobecná nouze,Nova a Prima žijí z opakování starých a mnohdy i dobrých kromě amerického braku plného násilí a stříleček.Už J.Werich sdělil svou zkušenost z Ameriky:"Padesát programů a všechny blbý".Na své si snad přicházejí pouze sportovní fanatici (nebo fandové?).Souvisí to s celkovou kulturní úrovní národa.Asi si nic lepšího nezasloužíme.Ještě že máme staré dobré pohádky.                     Pžeji úspěšný nový rok.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Karel Cibulka

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 627
  • Fanda bezdrátové komunikace
    • ICQ komunikátor - 405782218
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:TV silvestr - dělají si srandu????????
« Odpověď #16 kdy: 01. 01. 2014, 11:29:09 »
Pamatuji toho už dost, pamatuji dokonce začátky televizního vysílání v Československu v roce 1953, ale nepamatuji se, že by někdy někdo byl spokojený s televizním Silvestrem.......... :) Tak ať se Vám všem daří.........!

Tak jako který pořad či jedinec se zavděčí všem...asi nikdo  :D

Takže těm co se to líbilo nechť se jím to líbilo a ostatní to co zaujmulo  a nemusí to být vědšinový vkus komerčních televizí nebo televarieté československé a nástupnické české televize i tento žánr se všem nemusí líbit a tak je to super...normálka...výběr jiný nebo jiná aktivita super  ;)
Jsem rád že věci fungují tak jak mají =)


Fretky

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 37
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:TV silvestr - dělají si srandu????????
« Odpověď #17 kdy: 01. 01. 2014, 12:05:11 »
3Sat,no parada,diky za tip  ;)
Kdybyste se podíval na titulku DigiZony, celou dobu to tam visí jako jeden z poutáků. Tak fakt nevím, pro koho to děláme...

Nějak jsem se tam o koncertu nedočetl nebo nepročetl - takže to asi děláte špatně..


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re:TV silvestr - dělají si srandu????????
« Odpověď #18 kdy: 01. 01. 2014, 12:50:51 »
Nějak jsem se tam o koncertu nedočetl nebo nepročetl - takže to asi děláte špatně..

Asi spíše blbě čteš. Psali o tom letos

http://www.digizone.cz/clanky/silvestr-na-nekodovanem-3satu-opet-ve-znameni-atraktivnich-koncertu-vetsina-bude-v-hd/#ic=gallery-slide&icc=backlink

psali o tom loni

http://www.digizone.cz/clanky/hudebni-fanousci-se-maji-na-co-tesit-3sat-nabidne-na-silvestra-opet-atraktivni-koncerty/

píší o této události, každý rok

oprava-vlastně ono už je 2014, tak psali o tom loni, psali o tom předloni, psali o tom předpředloni etc.
« Poslední změna: 01. 01. 2014, 14:29:08 od José »
Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL


blueflash .

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 907
    • ICQ komunikátor - 299934152
    • Zobrazit profil
    • Můj YouTube kanál:
    • E-mail
Re:TV silvestr - dělají si srandu????????
« Odpověď #19 kdy: 01. 01. 2014, 14:45:06 »
Všimli jste si vcelku revoluční půlnoci na Jedničce? Kam až moje paměť sahá, tak tam byly záběry na hodinový stroj (tuším) Staroměstské věže, letos byla půlnoc součástí estrády - takhle se to dělávalo na Nově v době jejich velkých Silvestrovských estrád na přelomu milénia. Osobně se mi to tedy vůbec nelíbilo. Ta závěrečná minuta(/ty) se záběrem na klidně běžící starodávný stroj dávných hodinářských mistrů jakoby člověku umožnily na chvíli zvolnit v bujarém veselí a třeba i trochu ještě popřemýšlet nad vším, co nás v potkalo v roce končícím a co by nás mohlo čekat v roce následujícím. To při estrádě, kor ještě s "úžasným fórkem" zaseklých hodin, skutečně příliš nejde.  :(

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re:TV silvestr - dělají si srandu????????
« Odpověď #20 kdy: 01. 01. 2014, 16:47:08 »
3Sat,no parada,diky za tip  ;)
Kdybyste se podíval na titulku DigiZony, celou dobu to tam visí jako jeden z poutáků. Tak fakt nevím, pro koho to děláme...

Nějak jsem se tam o koncertu nedočetl nebo nepročetl - takže to asi děláte špatně..
Samozřejmě, že den poté, kdy už to není aktuální, jsme ten tip z rubriky "Doporučujeme" stáhli. Nebo se umíte vracet v čase? celkem jste mě pobavil... ;D
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:TV silvestr - dělají si srandu????????
« Odpověď #21 kdy: 01. 01. 2014, 16:57:47 »
Všimli jste si vcelku revoluční půlnoci na Jedničce? Kam až moje paměť sahá, tak tam byly záběry na hodinový stroj (tuším) Staroměstské věže, letos byla půlnoc součástí estrády - takhle se to dělávalo na Nově v době jejich velkých Silvestrovských estrád na přelomu milénia. Osobně se mi to tedy vůbec nelíbilo. Ta závěrečná minuta(/ty) se záběrem na klidně běžící starodávný stroj dávných hodinářských mistrů jakoby člověku umožnily na chvíli zvolnit v bujarém veselí a třeba i trochu ještě popřemýšlet nad vším, co nás v potkalo v roce končícím a co by nás mohlo čekat v roce následujícím. To při estrádě, kor ještě s "úžasným fórkem" zaseklých hodin, skutečně příliš nejde.  :(
Celá ta estráda byla takovou kombinací Novy a ČST (jen zasloužilí umělci už nám přes všechnu údržbu zestárli :-) ). Jediným pozitivem byl slušný HD obraz. Ačkoliv se jednalo o společný program ČT a ST, točil to přenosák ČT, tak produkci dělala nějaká s.r.o. Asi bylo potřeba něco odklonit...


Horal

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 691
    • Zobrazit profil
Re:TV silvestr - dělají si srandu????????
« Odpověď #22 kdy: 01. 01. 2014, 16:58:29 »
Všimli jste si vcelku revoluční půlnoci na Jedničce? Kam až moje paměť sahá, tak tam byly záběry na hodinový stroj (tuším) Staroměstské věže, letos byla půlnoc součástí estrády - takhle se to dělávalo na Nově v době jejich velkých Silvestrovských estrád na přelomu milénia. Osobně se mi to tedy vůbec nelíbilo. Ta závěrečná minuta(/ty) se záběrem na klidně běžící starodávný stroj dávných hodinářských mistrů jakoby člověku umožnily na chvíli zvolnit v bujarém veselí a třeba i trochu ještě popřemýšlet nad vším, co nás v potkalo v roce končícím a co by nás mohlo čekat v roce následujícím. To při estrádě, kor ještě s "úžasným fórkem" zaseklých hodin, skutečně příliš nejde.  :(
100%souhlas, taky se mi to nelíbilo, přepnul jsem kvůli tomu na teletext


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re:TV silvestr - dělají si srandu????????
« Odpověď #23 kdy: 01. 01. 2014, 17:39:59 »
Já osobně jsem si z 3sat nahrál v HD koncerty Elthona Johna, P!nk, Muse, Erica Claptona a Emeli Sande. Večer bude, na co koukat. :)
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re:TV silvestr - dělají si srandu????????
« Odpověď #24 kdy: 01. 01. 2014, 19:43:39 »
Já osobně jsem si z 3sat nahrál v HD koncerty Elthona Johna, P!nk, Muse, Erica Claptona a Emeli Sande. Večer bude, na co koukat. :)

Já vynechal Peter Gabriel, Sting, & Bruce Springsteen a Pink Floyd. To jsem ještě spal. Ale od Joe Bonamassa,přes Peter Framptona, Michael McDonald,Pur,Philipp Poise,Marius Müller-Westernhagen,Udo Lindenberg,The Beach Boys,Eric Clapton,The Eagles až po Supertramp. Jsem to sledoval. No a po Supertrampu jsme šli ke známým.Takže Paul McCartneyho a další už jsem nesledoval.A tam jsme televizi vůbec nepustili / mimo ČT přípitku / a asi do 02 dvou hodin, jak jsem předpověděl jsme opravdu poslouchali radio DAB/DAB+ a u toho kecali a popíjeli. Nejvíce jsme tam měli GAMA RADIO, které se všeobecně líbilo,
ale i chvili RADIO WAVE, chvíli dokonce, jen tak pro legraci i Radio SeeJay a i chvilku radio RTL Groove. Ale Hodně dlouho také RTL Classic. V podstatě jsme točili RADIO GAMA a RTL CLASSIC.
« Poslední změna: 01. 01. 2014, 23:04:55 od José »
Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL


Daniel Neumann

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 89
    • ICQ komunikátor - 336558387
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:TV silvestr - dělají si srandu????????
« Odpověď #25 kdy: 01. 01. 2014, 22:48:08 »
Všimli jste si vcelku revoluční půlnoci na Jedničce? Kam až moje paměť sahá, tak tam byly záběry na hodinový stroj (tuším) Staroměstské věže, letos byla půlnoc součástí estrády - takhle se to dělávalo na Nově v době jejich velkých Silvestrovských estrád na přelomu milénia. Osobně se mi to tedy vůbec nelíbilo. Ta závěrečná minuta(/ty) se záběrem na klidně běžící starodávný stroj dávných hodinářských mistrů jakoby člověku umožnily na chvíli zvolnit v bujarém veselí a třeba i trochu ještě popřemýšlet nad vším, co nás v potkalo v roce končícím a co by nás mohlo čekat v roce následujícím. To při estrádě, kor ještě s "úžasným fórkem" zaseklých hodin, skutečně příliš nejde.  :(

Líp bych to nenapsal ! +1
DVB-T - Votice - Mezivrata, Sušice - Svatobor, Domažlice - Vraní vrch, Plzeň - Krašov, Příbram - vrch Praha, Hoher Bogen, Hohe Linie, ...
DVB-S - Skylink


BeatJ

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 910
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:TV silvestr - dělají si srandu????????
« Odpověď #26 kdy: 01. 01. 2014, 22:50:30 »
Také souhlasím,pěkně sepsáno a bohužel pravda..také mě to překvalilo/zklamalo.
DISKUZNÍ SKUPINA DAB+   https://www.facebook.com/groups/1296962067091947/
Yamaha T-D500 + Rotel RT-12 pro Síťové přehrávání, FM, DAB+
Kathrein AV12, Emme Esse 15RB3 pro DAB+ III.pásmo
Kathrein ABH01 a XMUX pro FM


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re:TV silvestr - dělají si srandu????????
« Odpověď #27 kdy: 01. 01. 2014, 22:59:53 »
Také souhlasím,pěkně sepsáno a bohužel pravda..také mě to překvalilo/zklamalo.

Jo, taky mě to vytočilo, protože na ten přípitek jsme tu ČT pustili taky.
No, nic, novacizace ČT pokračuje a příště už to neudělám, ať si s ní soudruh Dvořák dělá, co chce...
Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL


BeatJ

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 910
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:TV silvestr - dělají si srandu????????
« Odpověď #28 kdy: 01. 01. 2014, 23:03:24 »
Jj,je to Dvorakova skola a jeho modernosti z novy..
DISKUZNÍ SKUPINA DAB+   https://www.facebook.com/groups/1296962067091947/
Yamaha T-D500 + Rotel RT-12 pro Síťové přehrávání, FM, DAB+
Kathrein AV12, Emme Esse 15RB3 pro DAB+ III.pásmo
Kathrein ABH01 a XMUX pro FM


blueflash .

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 907
    • ICQ komunikátor - 299934152
    • Zobrazit profil
    • Můj YouTube kanál:
    • E-mail
Re:TV silvestr - dělají si srandu????????
« Odpověď #29 kdy: 02. 01. 2014, 06:06:53 »
Tak první velká estráda byla už na Silvestra 1998, čili ještě ve zlatých časech "otce zakladatele"....