Autor Téma: "nekostkující" stb pro RS 7 a Mux4 (otázka hlavně pro StasiDDR)  (Přečteno 27024 krát)

Horal

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 691
    • Zobrazit profil
Re:"nekostkující" stb pro RS 7 a Mux4 (otázka hlavně pro StasiDDR)
« Odpověď #30 kdy: 29. 12. 2013, 17:14:30 »
Pak je to celé ptákovina na entou jak jsem tvrdil od začátku.  Nemůže něco fungovat normálně a něco bl.ě.
No ono se to někdy chová tak,že třeba půl pořadu nedělá nic a druhá polovina sebou škube jako blázen.Toho jsem se už také všimnul několikrát a to na pařeza moc nekoukám a je to prostě tak,některé pořady jsou tím postiženy více,jiné méně.
jj je to tak nějak odkud jste tako50?

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


tako50

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 534
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:"nekostkující" stb pro RS 7 a Mux4 (otázka hlavně pro StasiDDR)
« Odpověď #31 kdy: 29. 12. 2013, 17:18:46 »
Pak je to celé ptákovina na entou jak jsem tvrdil od začátku.  Nemůže něco fungovat normálně a něco bl.ě.
No ono se to někdy chová tak,že třeba půl pořadu nedělá nic a druhá polovina sebou škube jako blázen.Toho jsem se už také všimnul několikrát a to na pařeza moc nekoukám a je to prostě tak,některé pořady jsou tím postiženy více,jiné méně.
jj je to tak nějak odkud jste tako50?
Louny a příjem z klínovce ,jablonce a rakovníku.


Horal

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 691
    • Zobrazit profil
Re:"nekostkující" stb pro RS 7 a Mux4 (otázka hlavně pro StasiDDR)
« Odpověď #32 kdy: 29. 12. 2013, 17:27:45 »
Pak je to celé ptákovina na entou jak jsem tvrdil od začátku.  Nemůže něco fungovat normálně a něco bl.ě.
No ono se to někdy chová tak,že třeba půl pořadu nedělá nic a druhá polovina sebou škube jako blázen.Toho jsem se už také všimnul několikrát a to na pařeza moc nekoukám a je to prostě tak,některé pořady jsou tím postiženy více,jiné méně.
jj je to tak nějak odkud jste tako50?
Louny a příjem z klínovce ,jablonce a rakovníku.
:) znám tamější kraj, brácha bydlí v Hrušovanech u Žatce, chytá ale Krašov a Klínovec, problém nemá.
Nevím jestli ten problém u některých tunerů nezpůsobuje pre-echo, já to tady v okolí Ostravy pozoruji podobně


tako50

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 534
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:"nekostkující" stb pro RS 7 a Mux4 (otázka hlavně pro StasiDDR)
« Odpověď #33 kdy: 29. 12. 2013, 17:44:42 »
Pak je to celé ptákovina na entou jak jsem tvrdil od začátku.  Nemůže něco fungovat normálně a něco bl.ě.
No ono se to někdy chová tak,že třeba půl pořadu nedělá nic a druhá polovina sebou škube jako blázen.Toho jsem se už také všimnul několikrát a to na pařeza moc nekoukám a je to prostě tak,některé pořady jsou tím postiženy více,jiné méně.
jj je to tak nějak odkud jste tako50?
Louny a příjem z klínovce ,jablonce a rakovníku.
:) znám tamější kraj, brácha bydlí v Hrušovanech u Žatce, chytá ale Krašov a Klínovec, problém nemá.
Nevím jestli ten problém u některých tunerů nezpůsobuje pre-echo, já to tady v okolí Ostravy pozoruji podobně
no do května to chodilo normálně jak z jablonce,tak později z rakovníku,poté,co pařízek provedl začátkem května,ted si nevzpomenu už co,to začalo zlobit a zlobí to stále.zkoušel jsem i prahu a stejný problém,prostě v tom má pařez bordel,ze začátku si vzpomínám,zrovna jsem to sledoval a docházelo k nějakému testování,přeladování a v jednom okamžiku to hrálo asi 5 mim tak,jako dřív,i formát obrazu bez chyby,to mi i potvrdili,že v tu dobu dělali pokusy s nastavením,ovšem výsledek je od května stále stejný
 jinak já vyzkoušel asi 50-60 přijímačů a všude je vidět nedostatek s pařízkem,někde hodně,jinde málo,ale prostě je
« Poslední změna: 29. 12. 2013, 17:51:44 od tako50 »


Dan Rozsíval

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 838
    • Zobrazit profil
Re:"nekostkující" stb pro RS 7 a Mux4 (otázka hlavně pro StasiDDR)
« Odpověď #34 kdy: 30. 12. 2013, 10:13:59 »
Tak pánové,včera jsem tedy dal na Vás a doslova vytrpěl jeden díl toho zmíněného Kolotoče. Oči mi přitom málem lezli z důlků aby mi nic neuteklo. Výsledek? Nic. Neviděl jsem tam jeden jediný problém. A i pokud by tam opravdu nějaký byl tak nemá absolutně žádný vliv na funkci rostlináře tzn. na sledování, rozhodně žádná kostkovaná jak uváděl zakladatel tohoto vlákna.
Jan Novák: tou bl.ostí na entou jsem měl na mysli to že se to projevuje naprosto na všem což bl.ost opravdu je.
DVB-S: 2x GM 9080 a GI Voyager II:  Toroidal T-90: 28.2E,23.5E,19.2E,16E,13E,9E,7E,5E,1W,4/5W,12.5W,15W + 39E,42E,46E,52E.
DVB-T: Dibox T-22,T-30: MUX1,2,3,4,RS7,RS8.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


tako50

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 534
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:"nekostkující" stb pro RS 7 a Mux4 (otázka hlavně pro StasiDDR)
« Odpověď #35 kdy: 30. 12. 2013, 11:45:25 »
Tak pánové,včera jsem tedy dal na Vás a doslova vytrpěl jeden díl toho zmíněného Kolotoče. Oči mi přitom málem lezli z důlků aby mi nic neuteklo. Výsledek? Nic. Neviděl jsem tam jeden jediný problém. A i pokud by tam opravdu nějaký byl tak nemá absolutně žádný vliv na funkci rostlináře tzn. na sledování, rozhodně žádná kostkovaná jak uváděl zakladatel tohoto vlákna.
Jan Novák: tou bl.ostí na entou jsem měl na mysli to že se to projevuje naprosto na všem což bl.ost opravdu je.
Kameru nemám,ale snad si ji kvůli tomu i koupím,abych zaznamenal celý pořad a vystřihl zmiňované neduhy.Na některých přijímačích jsou málo,relativně neruší,ale prostě tam jsou.Když  jsem to začal v květnu sledovat,tak si vzpomínám,snad strong to byl,že jeden den se nedělo nic asi během 2 hodin a druhý den se ten stb doslova zasekával a stačilo na to pouhých 5 min provozu.Některý příjímač se automaticky zaseknul,jakmile se vlezlo do TXT na pařízkovi,to si taky vzpomínám.


Dan Rozsíval

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 838
    • Zobrazit profil
Re:"nekostkující" stb pro RS 7 a Mux4 (otázka hlavně pro StasiDDR)
« Odpověď #36 kdy: 30. 12. 2013, 11:52:46 »
Já už to dál neřeším, nemám důvod.  :)
DVB-S: 2x GM 9080 a GI Voyager II:  Toroidal T-90: 28.2E,23.5E,19.2E,16E,13E,9E,7E,5E,1W,4/5W,12.5W,15W + 39E,42E,46E,52E.
DVB-T: Dibox T-22,T-30: MUX1,2,3,4,RS7,RS8.


Horal

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 691
    • Zobrazit profil
Re:"nekostkující" stb pro RS 7 a Mux4 (otázka hlavně pro StasiDDR)
« Odpověď #37 kdy: 30. 12. 2013, 12:52:53 »
Tak pánové,včera jsem tedy dal na Vás a doslova vytrpěl jeden díl toho zmíněného Kolotoče. Oči mi přitom málem lezli z důlků aby mi nic neuteklo. Výsledek? Nic. Neviděl jsem tam jeden jediný problém. A i pokud by tam opravdu nějaký byl tak nemá absolutně žádný vliv na funkci rostlináře tzn. na sledování, rozhodně žádná kostkovaná jak uváděl zakladatel tohoto vlákna.
Jan Novák: tou bl.ostí na entou jsem měl na mysli to že se to projevuje naprosto na všem což bl.ost opravdu je.
To že nic nevidíte je způsobenou tím, že máte asi více odolný tuner v tv proti chybám ve vysílání nebo pre-echu. Takže sem nemusíte přispívat, netýká se Vás to, pokud nevěříte tak si udělejte výlet. Tak asi tak. Jinak prosím admina o zamčení vlákna.


Petr PetrK

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 884
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:"nekostkující" stb pro RS 7 a Mux4 (otázka hlavně pro StasiDDR)
« Odpověď #38 kdy: 30. 12. 2013, 17:11:17 »
Já už to dál neřeším, nemám důvod.  :)

Dane, i když to neřešíte, neznamená, že problém nepřetrvává. Úplmě stačí občasné skákající EPG ze zdola nahoru (taky od května 2013; shodný program u ČRa má totožné EPG zcela v pořádku; TV Panasonic), že nic nelze přečíst, a chyby v TXT. Že si v obraze ničeho nevšimnete, neznamená, že "bordel" v něm není. Ostatně moje žena taky nevidí nic, tedy kromě hopsajícího EPG, co by ji ve sledování programů rušilo. Ale stačilo jí upozornit, když se v něm např. shluk kostek mžikově objevil, a pak už ty seky viděla i jindy. Tož tak...


tako50

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 534
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:"nekostkující" stb pro RS 7 a Mux4 (otázka hlavně pro StasiDDR)
« Odpověď #39 kdy: 30. 12. 2013, 17:47:14 »
Já už to dál neřeším, nemám důvod.  :)

Dane, i když to neřešíte, neznamená, že problém nepřetrvává. Úplmě stačí občasné skákající EPG ze zdola nahoru (taky od května 2013; shodný program u ČRa má totožné EPG zcela v pořádku; TV Panasonic), že nic nelze přečíst, a chyby v TXT. Že si v obraze ničeho nevšimnete, neznamená, že "bordel" v něm není. Ostatně moje žena taky nevidí nic, tedy kromě hopsajícího EPG, co by ji ve sledování programů rušilo. Ale stačilo jí upozornit, když se v něm např. shluk kostek mžikově objevil, a pak už ty seky viděla i jindy. Tož tak...
Přesně tak to je,ovšem smutné je,co za odborníky tu máme v tom státě a nedokáží s tím nic udělat za takovou dobu a navíc tvrdí,že je to v pořádku,i když chybu původně přiznali.A pravděpodobně neexistuje žádný dohledový orgán,jenž by se tím měl zabývat.
« Poslední změna: 30. 12. 2013, 17:49:15 od tako50 »


Dan Rozsíval

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 838
    • Zobrazit profil
Re:"nekostkující" stb pro RS 7 a Mux4 (otázka hlavně pro StasiDDR)
« Odpověď #40 kdy: 31. 12. 2013, 15:26:49 »
Karlos66: nejednalo se v tomto případě o tuner v TV ale o DIBOX T-30. EPG moc nepoužívám takže nevím, ale můžu dnes v noci testnout.  Tunery ve Philipsech odzkouším zase až začne třeba Milionář poněvadž to je to jediné na co se na té Telce dá dívat, další Kolotočáře, Casura Show nebo Suchánky s Genzerem už bych fakt nevydržel.
DVB-S: 2x GM 9080 a GI Voyager II:  Toroidal T-90: 28.2E,23.5E,19.2E,16E,13E,9E,7E,5E,1W,4/5W,12.5W,15W + 39E,42E,46E,52E.
DVB-T: Dibox T-22,T-30: MUX1,2,3,4,RS7,RS8.