reklama

Autor Téma: Signál - Zlín - Tlustá hora  (Přečteno 2168 krát)

ValheruCZ

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
Signál - Zlín - Tlustá hora
« kdy: 20. 12. 2013, 00:03:28 »
Zdravím, v posledních dnech pociťujeme problémy se signálem z multiplexu 1 a 3 (Zlín, Tlustá hora). Zatímco dříve bylo vše ok a signál se pohyboval mezi 50 a 80%, nyní jsme na 15-30 a vysoké úrovni bitové chyby. Zajímalo mně, jestli je problém jen u mně (Staré Město u UH) nebo se v okolí objevuje také nějaký problém. Ostatní multiplexy jedou na úrovni 70-90% signálu naprosto bez problémů. Díky i za jakékoliv rady nebo konstruktivní komentáře.

Reklama

• Stálý člen

reklama

David Kříž

• Profík
    • Zobrazit profil
Re:Signál - Zlín - Tlustá hora
« Odpověď #1 kdy: 20. 12. 2013, 00:42:32 »
Zdravím, v posledních dnech pociťujeme problémy se signálem z multiplexu 1 a 3 (Zlín, Tlustá hora). Zatímco dříve bylo vše ok a signál se pohyboval mezi 50 a 80%, nyní jsme na 15-30 a vysoké úrovni bitové chyby. Zajímalo mně, jestli je problém jen u mně (Staré Město u UH) nebo se v okolí objevuje také nějaký problém. Ostatní multiplexy jedou na úrovni 70-90% signálu naprosto bez problémů. Díky i za jakékoliv rady nebo konstruktivní komentáře.
Vysílání pracuje naprosto bez problémů.
Popište, jak máte provedenu instalaci příjmu.

Pavel Zelinka

• Stálý člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 20. 12. 2013, 10:43:47 »
Je možné, že se jedná o příjem vzdálenějšího vysílača díky inverzi - K33 například Jihlava, K 25 České Budějovice...

David Kříž

• Profík
    • Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 21. 12. 2013, 00:08:37 »
Ozvěte se mi na david.kriz@centrum.cz
jsem z UH, můžu Vám poradit.

reklama