Autor Téma: Československé a ostatní filmy v hd rozlišení o Vánocích a Novém roce  (Přečteno 29843 krát)

jirkazdevitky

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 444
    • Zobrazit profil
    • E-mail
nahraval, nahravam z DVB-T na nejakom STB na USB kluc :), nahravka je v TS, rozdelena po 1 GB. Spajat, strihat to budem niekedy neskor, teraz som na Vianoce venoval synovy CPU, tak nemam slusny pocitac na "pracu". ceske programy som nahvala do Stedreho dna na PC-cku, po stedrom dni na dm800se na HDD.

To je dobře, že z STV nahráváš. Teď akorát sleduju Majstera Kata, film je kompletně digitálně zremasterovaný a v 16:9, kvalita filmu je bez jediné vady filmového pásu, taková kvalita u slovenského starého filmu je málo vidět! Připomíná mi francouzskou Angeliku´, která běžela nedávno na čt1, také v 16:9

Máš možnost jinak nahrávat markízu z jiného zdroje než dvb-s? na kabelu má větší bitrate. Ve 1.1 2:20 mají dávat Nevěru po slovensky, nejsem si ale jistý jestli i ta bude v hd
« Poslední změna: 31. 12. 2013, 18:34:13 od jirkazdevitky »

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Právě teď na ČT1 doběhl Trhák, v programu i TTX označovaný jako HD. Ale podle barevných efektů na hranách i celkové neostrosti to musel být ještě analogový PAL, ani ne digibeta.


blueflash .

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 907
    • ICQ komunikátor - 299934152
    • Zobrazit profil
    • Můj YouTube kanál:
    • E-mail
Už jsem napsal....


pepa novak

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 35
    • Zobrazit profil
    • E-mail
majstra kata som zabudol, manzelka bola aj dnes v praci, ja ledva stojim na nohach, celkom som na to zabudol :(


jirkazdevitky

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 444
    • Zobrazit profil
    • E-mail
majstra kata som zabudol, manzelka bola aj dnes v praci, ja ledva stojim na nohach, celkom som na to zabudol :(
To nevadí, neřeš..určitě se tu někdo najde, kdo to má

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


jirkazdevitky

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 444
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Právě teď na ČT1 doběhl Trhák, v programu i TTX označovaný jako HD. Ale podle barevných efektů na hranách i celkové neostrosti to musel být ještě analogový PAL, ani ne digibeta.
Všiml jsem si toho také, bylo to zklamání, už se mě na to ptal známý a mám ten názor, že buď pravděpodobně zapomněli přepnout na nový přepis a omylem zařadili starý nebo opět jako i u dalších nezařazených filmů informovali chybně. Je to škoda, hodně lidí se na ten film těšilo.

Zítra ráno poběží v hd na zdf slovenská Perinbaba (nakonec v 4:3) , jsem zvědavý na kvalitu
« Poslední změna: 31. 12. 2013, 19:58:43 od jirkazdevitky »


jirkazdevitky

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 444
    • Zobrazit profil
    • E-mail
majstra kata som zabudol, manzelka bola aj dnes v praci, ja ledva stojim na nohach, celkom som na to zabudol :(
Ted sleduju z markizy slovensky film Pásla koně na betóně a kvalita  obrazu velmi slušná, podobně jako u jak vytrhnout velrybě stoličku


blueflash .

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 907
    • ICQ komunikátor - 299934152
    • Zobrazit profil
    • Můj YouTube kanál:
    • E-mail
Dobře na Jedničce to zmákli s Brzobohatym a Bohdalkou  ;) Ještě mohlo bejt pak Ucho...  :)


jirkazdevitky

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 444
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Dobře na Jedničce to zmákli s Brzobohatym a Bohdalkou  ;) Ještě mohlo bejt pak Ucho...  :)

No teď běží s Bohdalkou a Brzobohatým Pěnička a Paraplíčko z r.1970 v 16:9 a v nativu, obraz ostrý a barevný, ještě že jsem si všiml ukázkách, jinak na webu čt tento první díl není v hd vůbec označený a ani 4 díl, který poběží v sobotu - Smrt černého krále, ten bude taky v nativu. Jinak přestali upozorňovat na hd pořad i před začátkem vysílání, takže budeme muset si více všímat ukázek :)
« Poslední změna: 01. 01. 2014, 21:59:48 od jirkazdevitky »


blueflash .

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 907
    • ICQ komunikátor - 299934152
    • Zobrazit profil
    • Můj YouTube kanál:
    • E-mail
Dobře na Jedničce to zmákli s Brzobohatym a Bohdalkou  ;) Ještě mohlo bejt pak Ucho...  :)

No a i na něj se moc dlouho nečekalo... ;)