Autor Téma: Zpoždování zvuku u HD UPC setoboxu  (Přečteno 13763 krát)

Jan Pavlis

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 515
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Zpoždování zvuku u HD UPC setoboxu
« kdy: 14. 11. 2013, 13:01:56 »
D.d. Dcera měla dosud sd setobox UPC a tam šel zvuk synchronně.Ted dostala HD setobox a od začátku používání se postupně od zapnutí setoboxu zpožduje zvuk až o 1 sekundu.Zítra přijde technik.Nemáte s tím někdo zkušenost?Děkuji.Setobox je Kaon KCF.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


omar3

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 488
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zpoždování zvuku u HD UPC setoboxu
« Odpověď #1 kdy: 14. 11. 2013, 22:15:26 »
To je celkem běžná záležitost. Zajímalo by mne, co ji technik poradí. Já ho většinou resetnu, když to nepomůže, počkám den, dva a ono se to srovná.
DVB-T: CZ, SK, AT
DVB-S: 120-západ, 95-jih, 120-východ, 85-libero
DVB-C: Moravianet
FM:  CZ, SK, AT Horizontal 5 prvek, Vertikal 3 prvek
DAB: CZ, AT, SK LP345, Xmux
IPTV: SML


amatér Tondach

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 356
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zpoždování zvuku u HD UPC setoboxu
« Odpověď #2 kdy: 15. 11. 2013, 13:38:18 »
Některé přístroje mají na řešení tohoto problému regulaci. Ale ono to bývá zpožděné mnohdy už ve vysílání, takový tenis na Eurosportu docela často......


Jan Pavlis

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 515
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zpoždování zvuku u HD UPC setoboxu
« Odpověď #3 kdy: 16. 11. 2013, 16:16:08 »
Technik vyměnil setobox a dělá to pořád.Tak ted příjdou na řadu vyzkoušet různé kabely ,zapojení SD a HD  a pak samotnou televizi


Jan Pavlis

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 515
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zpoždování zvuku u HD UPC setoboxu
« Odpověď #4 kdy: 25. 11. 2013, 22:03:41 »
Nakonec jsem zjistil,že to nedělá setobox,ale televize.Zkusil jsem satelit do Hdmi vstupu a taky se zvuk asi po půl hodině začal zpoždovat tak o půl sekundy.Když to shrnu .Co se zapojí do HDMI vstupů se od první chvíle rozsynchronizuje. V prvním momentu to není znát.Musí se propojit druhý výstup zvuku/třeba scart/ a přes počítačové repráčky je znát zvuk ze scartky/satelitu nebo UPC setoboxu/ dřív než zvuk z televize.Asi po půl hodině se rozdíl znatelně zvětší.Televize je úplně nová Sharp LC-50LE752V.Není nějaká jiná možnost než reklamovat?Není nějaký fígl někde v nastavení.Děkuji.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zpoždování zvuku u HD UPC setoboxu
« Odpověď #5 kdy: 25. 11. 2013, 23:10:52 »
Televize je úplně nová Sharp LC-50LE752V.Není nějaká jiná možnost než reklamovat?Není nějaký fígl někde v nastavení.Děkuji.
Zkuste, zda neexistuje update firmware pro váš typ, ideálně i s popisem řešených změn. Pokud ne, tak reklamujte.