Autor Téma: Seká se obraz v iVysílání  (Přečteno 9185 krát)

David Medvídek

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 17
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Seká se obraz v iVysílání
« kdy: 08. 11. 2013, 00:32:04 »
Protoze neumim na digizone forum zalozit nove vlakno a nize co pisi nelze nikde zaradit, ROVNOU s ODPUSTENIM to vrazim zde, dekuji za pochopeni redakce ( treba to nekde zaskatulkujte dekuji)

Zdravim = problem - jedna se o iVysilani ČT (internetove vysilani ceske televize přes internet)

1. Nenasel jsem tema, kam to pridruzit,  vlakno ivysilani, omlouvam se

OK

Ceska televize, ivysilani, koncese, stream

1.1. CELE jejich STREAMy se v poslednich mesicich v jejich technologiich zadrhávají tak, že to není možné - pustitm viz ted například: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10175540660-mate-slovo/213411030520027-mate-slovo-s-m-jilkovou/

1.1. OK = jsem za spickovym pocitacem a pripojeni mam pres velice nadstadnardne rychlou optiku. Jak je mozne, ze se to zadrhava, porad a porad.

1.1.1. Dale: kdyz si pustim nekdy nejake zpravy i cersve po  streamovacim robotu streamu z ivysilani, ten samy problem, hlavne pak v seklych castech sekvencí čase = to je ta lista v browseru dole | | | | = zadrhne, posune se v case zpet (opakuje a dopredu jiz ok nez narazi na prelom | = strasne)

2. heh, pustim si jine treba BBC a to nedela, pustim si cokoli a bezproblemu, tak kua proc to dela u ivysilani.

\\\ Ja za to nechci platit koncese, vystridal jsem vicero pocitacu a dela to vsude = CO JESTE ??? televizi nemam, razim co potrebuji pres PC, kabel velice rychla optika, PC rychly kraken slouzici k praci.
= = =
Prosim muzete se nekdo pres PC kouknout, jestli se Vam to take (stream zpozduje) ? nemyslim kostecky, ale video trhane a nesounalezite ke zvukove stope. / ivysilani only viz bod 1.1. = zkousel jsem to pres různé browsery a ruzne pocitace, problem = jinak bych to tu nepsal (neotravoval)

Dekuji, vsak hezky den, D.M.
moje poloha je cesko - morava
« Poslední změna: 08. 11. 2013, 00:41:38 od David Medvídek »
DVB-S2 - HD-BOX IRD-8000HD, Skylink. Parabola 85cm, LNB: 13°E, 19,2°E, 23,5°E, 28,2°E
DVB-T - Zlin

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Tech7

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 419
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Seká se obraz v iVysílání
« Odpověď #1 kdy: 08. 11. 2013, 01:25:46 »
V odkazované videu se seká videostopa, A/V synchronizace je v pořádku. Dlouho jsem se na iVysilani už nedíval, ale někdy o prázdninách už to u některých záznamů dělalo.
DVB-T: Intel Core i3-530, TechniSat AirStar2, AVerTV Volar HD Pro
DAB: Iriver B20, Iriver B20, Pure One Mini Series II, Tesco DR1403R-CE


David Medvídek

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 17
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Seká se obraz v iVysílání
« Odpověď #2 kdy: 08. 11. 2013, 05:41:21 »
Ano, sekani obrazu anebo škub o kousek zpět a podobne. pouze ivysilani přes net. Sinchro maji OK - to vždy v celku tam \ myšleno jakoby zpět \ . Posledni dobou je to ale čím dál horší. Mam pocit, že nemaji dobře seřízeného streamovacího robota či software a to dlouhodobě. Hlavně, že tam nemají sekanou reklamu. Shit, ja už jsem to zde kdesi kdysi psal = nevadi, ale vadi mě, že problém i po roce přetrvává a čt vesele žije dál  :( Kéž by si toho příspěvku všiml nějaký technik z ČT. | Diky za podporu. D.M.  :)
« Poslední změna: 08. 11. 2013, 05:52:07 od David Medvídek »
DVB-S2 - HD-BOX IRD-8000HD, Skylink. Parabola 85cm, LNB: 13°E, 19,2°E, 23,5°E, 28,2°E
DVB-T - Zlin