Autor Téma: Prodejci DAB rádií  (Přečteno 143393 krát)

BeatJ

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 910
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Prodejci DAB rádií
« Odpověď #45 kdy: 28. 12. 2013, 08:29:57 »
Citace
Proboha to nemá ani USB vstup nebo co, ta RT-12 ?

A na co,kdyz ten logicky obsahuje rotelacky zesilovac k tomuto tuneru,ktery musis k tuneru mit.Zase hledas problem,tam kde neni.

Citace
To nevím čím ? prostě jsme se o tom pod stromečkem bavili a on říkal, že více stejně neslyší a přijde mu to pak už všechno stejné a já mu na to řekl

Jasne,jenom ze protoze on je jako bubenik hluchy a neslysi to,tak je to zbytecne,prober se,jakou hovadinu jsi napsal.

Citace
o to víc je ovšem paradox, že DAB+ 40 že je nedostačují, neslyšíš...

Na mluvene slovo je dostacujici,to nemuzes porovnavat s hudbou ty troubeline. ;)

Citace
Hm... nenašel jsem RT-12

Ten se aktualizuje pravidelne pres wifi. ;)

Citace
Nevěřím tomu, že by nějaká firma Rotel, co prodá pár kusů dělala firmware, co týden...

Ale dela,staci kdyz se vyskytne nejaky problem ci format s kterym je problem,napise se email a firma hbyte do tydne reaguje a veci doplni.Zajed nebo napis si do eurostar,tam ti to potvrdi.Nikde jsem se s tak perfektnim pristupem k zakaznikovi nesetkal u zadne firmy.Yamaha ta je schopna novy fw resit rok a jeste clovek musi pomalu vyhrozovat.

Citace
To si ta Pure Evoke neporadí. Naladí 3x Teleko, ale uloží jen to jedno s nejlepším signálem.

Jj,to je nemila vlastnost,tady Rotel naladi uplne vse.

Citace
Samozřejmě přeji každému, aby za mnohonásobek ceny byl přesvědčen, že tento násobek je adekvátní i násobku kvality zvuku, pokud se jedná o kauzu "příruční" versus "stolní" DAB přijímače

Samozrejme,prirucni prijimac nikdy nemuze uspokojit narocneho posluchace ani naznakem.Navic cena dnes take neni problem,vzdyt ten Rotel RT-12 je jen pulka vyplaty.



« Poslední změna: 28. 12. 2013, 08:35:05 od BeatJ »
DISKUZNÍ SKUPINA DAB+   https://www.facebook.com/groups/1296962067091947/
Yamaha T-D500 + Rotel RT-12 pro Síťové přehrávání, FM, DAB+
Kathrein AV12, Emme Esse 15RB3 pro DAB+ III.pásmo
Kathrein ABH01 a XMUX pro FM

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re:Prodejci DAB rádií
« Odpověď #46 kdy: 28. 12. 2013, 08:45:38 »
A na co,kdyz ten logicky obsahuje rotelacky zesilovac k tomuto tuneru,ktery musis k tuneru mit.Zase hledas problem,tam kde neni.
To mne napadlo, že by to mohl mít zesilovač, ale nevím proč zrovna rotelacky, prostě jakýkoli solidní zesik...
Citace
Jasne,jenom ze protoze on je jako bubenik hluchy a neslysi to,tak je to zbytecne,prober se,jakou hovadinu jsi napsal.
Jo a já jsem hluchý, že jsem hrál za mlada v 4 rockových kapelách na baskytaru...Jdi se vycpat, tak hluchý samozřejmě jsem jako každý nad 50, ale to ještě neznamená, že se na nějaké nesmyslné datové toky xxx nemůžu vykašlat jako každý....
Citace
Na mluvene slovo je dostacujici,to nemuzes porovnavat s hudbou ty troubeline. ;)
To právě není, tvrdím, že je to málo. 48 nebo 56 snad, ale 40 je málo a to zase slyším...

Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL


BeatJ

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 910
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Prodejci DAB rádií
« Odpověď #47 kdy: 28. 12. 2013, 08:51:48 »
Ala datovy tok,spise me do budoucna desi to,jelikoz je to o penezich,tak velci hraci a odpad stanice jako je Impuls,Evropa 2 apod shity si zaplati za vyssi datovy tok a nejaky novacek,ktery by se treba mohl dostat do DAB,bude nabizet zajimavou hudbu a program,ale nebude na tom financne tak dobre,bude setrit a sahne po nizsim datovem toku.V tom vidim budouci uraz DAB.
DISKUZNÍ SKUPINA DAB+   https://www.facebook.com/groups/1296962067091947/
Yamaha T-D500 + Rotel RT-12 pro Síťové přehrávání, FM, DAB+
Kathrein AV12, Emme Esse 15RB3 pro DAB+ III.pásmo
Kathrein ABH01 a XMUX pro FM


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re:Prodejci DAB rádií
« Odpověď #48 kdy: 28. 12. 2013, 09:06:41 »
Ala datovy tok,spise me do budoucna desi to,jelikoz je to o penezich,tak velci hraci a odpad stanice jako je Impuls,Evropa 2 apod shity si zaplati za vyssi datovy tok a nejaky novacek,ktery by se treba mohl dostat do DAB,bude nabizet zajimavou hudbu a program,ale nebude na tom financne tak dobre,bude setrit a sahne po nizsim datovem toku.V tom vidim budouci uraz DAB.

Toho bych se nebál. Když se podíváme do DVB-T tak on takový Fanda a Telka a Smíchov to také s datovým tokem nijak nepřehání i když to patří pod Novu. Takže si myslím, že to bude podobné. Tedy E2 a F1 tam vyhodí nějaké své klony a s bitráte to rozhodně nijak přehánět nebudou. Na víc stejně jako Nova ztratila monopol a je docela v riti, tak jim se stane totéž. To se jim to předvádí poslechovost, když jsou to celoplošky. Ale teď si představ, že takových celoplošek bude 20 nebo 40. Takže půjdou tam, kam roky patří, tedy do riti za Novou. Proto se tak klepou strachy a brzdí to, co se dá. Jako to DVB-T je docela dobrá ukázka toho, jak to dopadne. Ovšem je tu jiný problém. A to ten, že už teď si začínají počínat jako s FM. Tedy zaruší Němce, zaruší třeba dobrý DAB z Prahy a tady bude místní s klony E2 a F1 atd. Toho se bojím daleko víc. Všude pojede Teleko a RTI cz DAB s Wave a Radiem 1 apod. A nás tu třeba budou mučit ČRa s klony E2 a F1. To je také důvod, proč zatím nevidím důvod pořizovat tuner. Víš jaké rádio mě nadchlo nejvíce v poslední době ? Tohle http://listen.play.cz/player.html?shortcut=underground&format=&v=20131220 spustil ho František ,,Čuňas" Stárek, kdysi před revolucí provozoval magazin Vokno, později byly i Videomagazíny Vokno. Tak jako to je dobrá muzika. Ovšem to bitráte je příšerný.

By jsem mu poradil aby šel do DAB, ale obávám se, že na to by neměl. Tak uvidíme. Teď jsem zvědavý zda se Radio 1 pokusí vstoupit do TELEKO DAB nebo zda zůstanou pouze u RTI cz DAB. A zda tedy ZLATKA vstoupí i do RTI cz DAB i do TELEKO DAB. To jsou tam nyní dvě věci na pořadu dne. Nic dalšího se snad neděje.

Vlastně ještě před tím by mělo TIP Radio vstoupit do RTI cz DAB, tam ještě zatím nejsou, ne ? Jsou zatím jen u TELEKO DAB mám ten dojem... No a mělo by se odpojit ČRo RETRO VÁNOCE z TELEKO DAB....
« Poslední změna: 28. 12. 2013, 10:02:17 od José »
Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL


Pamětník

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 562
  • KLD-40W4000, 32LD550, LE32B450, SyncMaster 2370HD
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Prodejci DAB rádií
« Odpověď #49 kdy: 28. 12. 2013, 10:58:25 »
Citace
Samozřejmě přeji každému, aby za mnohonásobek ceny byl přesvědčen, že tento násobek je adekvátní i násobku kvality zvuku, pokud se jedná o kauzu "příruční" versus "stolní" DAB přijímače

Samozrejme,prirucni prijimac nikdy nemuze uspokojit narocneho posluchace ani naznakem.Navic cena dnes take neni problem,vzdyt ten Rotel RT-12 je jen pulka vyplaty.
Já si pod dojmem "náročného" posluchače představuji někoho, kdo má v bytě/domě k dispozici "audioroom", což pro mne znamená speciálně akusticky upravenou místnost a zde v centru mnohakanálové soustavy je pohodlné křeslo pro jediného posluchače. Takové podmínky si ale asi dokáže vytvořit jen někdo, pro koho je cena 21 a půl tisíce za Rotel RT-12 jen polovinou výplaty, zbytek jeho rodiny/domácnosti je jeho zálibě zcela podřízen a respektuje jí.  ;)
DVB-C = 3 x TechniSat TechniCrypt >>CXV<<
DVB-T/T2 = 2x MMC LG MS450H, MAXIMUM T-1300 FTA, EVOLVE OMEGA T2, USB tuner HDTV DVB-T/DVB-T2+FM/DAB+
DVB-S2 = SKYMASTER 80cm, MOTOR SG-2100A, Comag SL100HD PVR
DAB+ = HAMA DIR3100, SIRD 14 C2, LINGO iJoy, Albrecht DR50, SONY XDR-S56DBP, Dual DAB+3 a 3 další

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Tech7

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 419
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Prodejci DAB rádií
« Odpověď #50 kdy: 28. 12. 2013, 11:00:24 »
Tohle http://listen.play.cz/player.html?shortcut=underground&format=&v=20131220 spustil ho František ,,Čuňas" Stárek, kdysi před revolucí provozoval magazin Vokno, později byly i Videomagazíny Vokno. Tak jako to je dobrá muzika. Ovšem to bitráte je příšerný.

Schválně jsem si to pustil, můj styl to zdaleka není a tak kvalitu nemohu úplně zodpovědně posoudit, ale je to mp3 128 kbps stereo 44100 Hz a poslouchat se to dalo a nevšim jsem si výraznějších artefaktů komprese. Problém ale byl u další písničky, která zjevně byla extrémně zkomprimovaná už na straně vysílatele (spíš než komprese to byl v tomto případě ořez do 22000 Hz), takže stěžujte spíše u něho.

Co se týče komprese mluveného slova, mě vadí i snížení vzorkovací frekvence, už takových 22 kHz je příšerných, natož aby se přidala ztrátová komprese s artefakty. Osobně mi ale dost vadí "telefonní kvalita" u mobilů, tam mám často problém i rozumět, natož řešit barvu hlasu například. Takže za mě i hlas v 44 kHz a minimálně 96 kbps mp3 (mono), lépe stereo 128 kbps.
« Poslední změna: 28. 12. 2013, 11:03:11 od Tech7 »
DVB-T: Intel Core i3-530, TechniSat AirStar2, AVerTV Volar HD Pro
DAB: Iriver B20, Iriver B20, Pure One Mini Series II, Tesco DR1403R-CE


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re:Prodejci DAB rádií
« Odpověď #51 kdy: 28. 12. 2013, 11:16:09 »
Podle mne 128 mp3 poslouchatelné není. Chce to minimálně 160 mp3.
128 mp3 by tak odpovídalo DAB+ 64 a to je to o čem se bavíme, že je na hudbu málo...
DAB+ 72 už stačí. Což by odpovídalo nějakým těm 144 mp3 asi nějak přibližně...

Pokud podle Tebe chce mluvené slovo alespoń 128 mp3 tak to je to o co se tady už druhý den dohadujeme to je těch 64 DAB+.
Jistě naprosto souhlasím 64 DAB+ pro mluvené slove je naprosto v pohodě a v pohodě to pro něj stačí.
Ale 40 DAB+ je málo.
Říkáš pro mluvené slovo minimálně 96 mp3 mono.
To by bylo těch 48 DAB+ co to mělo, nežli to zkrouhli na 40 DAB+
tedy pod tu poslouchatelnou hranici u ČRo PLUS o čemž je celá tato diskuze.
I když to má všelijaké odbočky.
« Poslední změna: 28. 12. 2013, 11:18:40 od José »
Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL


DxSi

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 142
    • Zobrazit profil
Re:Prodejci DAB rádií
« Odpověď #52 kdy: 28. 12. 2013, 11:59:03 »
citujem:
ONKYO NEBRAT!!!
Ma vyrazne horsi DAB cast nez Yamaha, vubec neumoznuje manualni ladeni ani nejakou kontrolu sily signalu, a prijem FM je doslova desivy. Rozdil mezi T-4030 a T-4070 v tunerove casti neni zadny, mel jsem v ruce oba tunery.
[/quote]

Noo páni !? pekne sa mi to zamotáva.existuje teda idealný stolový tuner alebo receiver pre použitie DX prijmu?
samozrejme že streamovanie radii a air play je vítaný.
DAB/receiver: Yamaha RX-V500D Anténa 15RB3 Emme Esse
DAB/autoradio:Dension DAB+U 3gen., Dension vnitřní aktivní anténa
SONY XDR-P1DBP, silvercrest sird 14 c3, DAB/Imperial Dabman 20
sat:Vu+Solo4K, Dreambox DM 8000 HD PVR ,Gibertiny 105cm
FM/: SONY ST-SE 700 antena UKS14 (čestne miesto v pivnici)


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re:Prodejci DAB rádií
« Odpověď #53 kdy: 28. 12. 2013, 14:26:18 »
Noo páni !? pekne sa mi to zamotáva.existuje teda idealný stolový tuner alebo receiver pre použitie DX prijmu?
samozrejme že streamovanie radii a air play je vítaný.

Tak ten Rotel RT-12 nevypadá špatně.
Ten přístup k tomu upadate se mi hodně líbí.
Ale neumí to L-Band.

Takže pokud potřebuješ i L-Band je tu stále ta
Yamaha T-D500

Jinak přehlídku všemožných tunerů máš zde

http://www.digicomparison.com/hifiplus.html

Díval jsem se na ten Rotel, protože mi to dost zaujalo a na německých forech ho srovnávali
hodně s Pioneerem a výrobky fa Marantz.
Já osobně pro FM používal Görler to se dnes jmenuje Kathrein.
Pro DAB+ jsem si zatím nic nevybral. Zatím nechci.
Uvidíme jak moc českými multiplexy zablokují Němce atd.
Takže já si koupil jen PURE v kategorii kuchyńský / přenosný
a tak mi to zatím vyhovuje. Špičkové tunery pro FM dělával třeba Denon.
« Poslední změna: 28. 12. 2013, 14:44:00 od José »
Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL


BeatJ

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 910
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Prodejci DAB rádií
« Odpověď #54 kdy: 28. 12. 2013, 14:52:30 »
Citace
Ale neumí to L-Band.

Takže pokud potřebuješ i L-Band je tu stále ta
Yamaha T-D500

Tak tak,do budoucna nastesti L-Band nevyhodou neni,nastesti i RTI chce pomalu preklapet behem pristiho roku na III.pasmo jako teleko,takze L-Band uz nebude vubec potreba.
Takto to melo byt jiz od zacatku.

Citace
Uvidíme jak moc českými multiplexy zablokují Němce atd.

Zatim je to raj jako kdysi "nezasrane" FM.Tato vyhoda loveni dalek u DAB ale take casem skonci.Jak znam CTU doprasi co pujde.

Citace
Víš jaké rádio mě nadchlo nejvíce v poslední době ? Tohle http://listen.play.cz/player.html?shortcut=underground&format=&v=20131220 spustil ho František ,,Čuňas" Stárek, kdysi před revolucí provozoval magazin Vokno, později byly i Videomagazíny Vokno. Tak jako to je dobrá muzika. Ovšem to bitráte je příšerný.

Kez by spise takove stanice byly naplni DAB,nesplnitelne prani..a se slusnym bitrate samozrejme.Aspon tech 72kbits/s v DAB+ by byl zaklad,nize uz ne.
« Poslední změna: 28. 12. 2013, 15:03:23 od BeatJ »
DISKUZNÍ SKUPINA DAB+   https://www.facebook.com/groups/1296962067091947/
Yamaha T-D500 + Rotel RT-12 pro Síťové přehrávání, FM, DAB+
Kathrein AV12, Emme Esse 15RB3 pro DAB+ III.pásmo
Kathrein ABH01 a XMUX pro FM


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re:Prodejci DAB rádií
« Odpověď #55 kdy: 28. 12. 2013, 15:07:48 »
do budoucna nastesti L-Band nevyhodou neni,nastesti i RTI chce pomalu preklapet behem pristiho roku na III.pasmo jako teleko,takze L-Band uz nebude vubec potreba.

No, zatím bych moc nejásal.
RTI má zatím přiklepnutý III.Band jenom jeden a to 10A v Plzni.
No a u nás v Liberci tu jede TELEKO na LL z Proseče a kdy to i u nás hodí do III.Bandu, to ví jen pán bůh.
Ale jeden III.Band už tu přidělený je.
A to 5D.
Původně jsem zajásal.
Hurá Teleko tu bude na 5D.
A pak jsem zjistil, že jsou to České radiokomunikace.
Takže aby byla super sranda, tak když si pořídíš solidní tuner a solidní anténu a chytíš si 5D Teleko z Černé hory.
Tak ti ho v Liberci vypnou ČRa se svým 5D.
Citace
Jak znam CTU doprasi co pujde.

Já bych řekl, že už s tím tento rok začali.

Citace
Aspon tech 72kbits/s v DAB+ by byl zaklad,nize uz ne.

Přesně tak.
« Poslední změna: 28. 12. 2013, 15:12:31 od José »
Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL


DxSi

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 142
    • Zobrazit profil
dobre autoradio
« Odpověď #56 kdy: 22. 03. 2014, 17:50:46 »
Viete niekto odporucit dobre autoradio s DAB.Z analogovych Fm  som mal dobre skusenosti zo znackou Pionier.U dab tunerov netusim
DAB/receiver: Yamaha RX-V500D Anténa 15RB3 Emme Esse
DAB/autoradio:Dension DAB+U 3gen., Dension vnitřní aktivní anténa
SONY XDR-P1DBP, silvercrest sird 14 c3, DAB/Imperial Dabman 20
sat:Vu+Solo4K, Dreambox DM 8000 HD PVR ,Gibertiny 105cm
FM/: SONY ST-SE 700 antena UKS14 (čestne miesto v pivnici)


BeatJ

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 910
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Prodejci DAB rádií
« Odpověď #57 kdy: 22. 03. 2014, 18:53:29 »
Mam zkušenost s Pioneer DEH-X6500DAB,nemohu si na nej stěžovat.Citlivost velmi dobra a s anténou na strese lepsi citlivost nez koncernova radia, která mají DAB jiz z vyroby.
DISKUZNÍ SKUPINA DAB+   https://www.facebook.com/groups/1296962067091947/
Yamaha T-D500 + Rotel RT-12 pro Síťové přehrávání, FM, DAB+
Kathrein AV12, Emme Esse 15RB3 pro DAB+ III.pásmo
Kathrein ABH01 a XMUX pro FM


Miloslav Soška

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 750
  • QTH Horní Stakory
    • ICQ komunikátor - 228301424
    • Zobrazit profil
    • pureradio.cz
    • E-mail
Re:Prodejci DAB rádií
« Odpověď #58 kdy: 22. 03. 2014, 20:04:04 »
mám v autě Kenwood KDC-DAB41U, citlivost i přes aktivní okenní anténu velmi slušná, samozřejmě, s venkovní anténou ještě lepší :), ale trošku krkolomné ovládání...
DVB-S - Ariva 100, Wave Frontier T55 -  23.5°E, 19.2°E, 13°E - FTA
DVB-T - SHARP Aquos LC-40LE630E - k. 6, 25, 29, 30, 35, 38, 40, 60 - ČH, Černá Studnice, Sněžné Jámy
DAB/DAB+/DMB/DRM/SDR/VKV - EzCap USB Dongle, Lingo iJoy Plus, Kenwood KDC-DAB41U, Dual DAB 50, Himalaya DRM 2009
PMR, CB, sdílenky


DxSi

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 142
    • Zobrazit profil
Pioneer DEH-XxxxxDAB
« Odpověď #59 kdy: 24. 03. 2014, 17:10:45 »
Mam zkušenost s Pioneer DEH-X6500DAB,nemohu si na nej stěžovat.Citlivost velmi dobra a s anténou na strese lepsi citlivost nez koncernova radia, která mají DAB jiz z vyroby.

Pozeral som konkrétne modele ktoré sú aktuálne v predaji DEH-X6600DAB a DEH-X8500DAB .
Aku je riešený antený výstup? Podla manualu DAB a FM oddelene.
Ako toto riesit v aute ? Dvoma antenmi? Trochu zvlastne , nemyslite?
« Poslední změna: 24. 03. 2014, 19:47:12 od dxsi »
DAB/receiver: Yamaha RX-V500D Anténa 15RB3 Emme Esse
DAB/autoradio:Dension DAB+U 3gen., Dension vnitřní aktivní anténa
SONY XDR-P1DBP, silvercrest sird 14 c3, DAB/Imperial Dabman 20
sat:Vu+Solo4K, Dreambox DM 8000 HD PVR ,Gibertiny 105cm
FM/: SONY ST-SE 700 antena UKS14 (čestne miesto v pivnici)