Autor Téma: Cirkus Bukowsky zralý na hvězdičku?  (Přečteno 4489 krát)

blueflash .

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 907
    • ICQ komunikátor - 299934152
    • Zobrazit profil
    • Můj YouTube kanál:
    • E-mail
Cirkus Bukowsky zralý na hvězdičku?
« kdy: 07. 11. 2013, 18:08:21 »
Co myslíte, třeba ta scéna, kde ten dealer fotí nahou zfetovanou šlapku? Skoro bych se nedivil nějaký pokutičce. Možná zrovna tahle scéna byla už po 22h (CB je od 21:35 do 22:25), ale to asi nestačí, když to nebylo řádně označeno.


Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jan Bajger

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 142
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Cirkus Bukowsky zralý na hvězdičku?
« Odpověď #1 kdy: 07. 11. 2013, 22:57:51 »
Pohled na nahé tělo mě nepohoršuje, ať se jedná o modelku nebo šlapku. Pokutička, za co? Mnohem horší je to, jak se s tělem zachází. To ukazovat je však povoleno pro všechny věkové kategorie. Pokutička by patřila spíše zákonodárcům za nesmyslný pořadník tabuizovaných věcí.


ksilt

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 137
    • ICQ komunikátor - 2326654
    • Zobrazit profil
    • last.fm
    • E-mail
Re:Cirkus Bukowsky zralý na hvězdičku?
« Odpověď #2 kdy: 08. 11. 2013, 11:11:04 »
A neni to trochu prehnany? Ta scena byla natocena nahodou perfektne. Rekl bych, ze nahe zenske telo snad videl kazdy. Spis tusim ze byl problem v tom, ze to bylo zfetovane nahe zenske tolo, to samozrejme ma potencial pobourit vic nez to telo samotne.
Hlavne at se toho nechyti nejakej pritroublej "rada".

A kdyz uz by se chtel chytat, necht stahnou z vysilani projekt za 170 Mega korun zvany Sanitka 2. Me osobne tohle poburuje daleko vic, ale to sem nepatri uznavam ;-)

Apropo, co stim na iVysilani.cz? Taky oznacime? A bude to k necemu?

Co myslíte, třeba ta scéna, kde ten dealer fotí nahou zfetovanou šlapku? Skoro bych se nedivil nějaký pokutičce. Možná zrovna tahle scéna byla už po 22h (CB je od 21:35 do 22:25), ale to asi nestačí, když to nebylo řádně označeno.
_ksilt.
| A2 28,2 |Prodelin 1244 | Invacom QDF 031 | Nordix CM-402


blueflash .

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 907
    • ICQ komunikátor - 299934152
    • Zobrazit profil
    • Můj YouTube kanál:
    • E-mail
Re:Cirkus Bukowsky zralý na hvězdičku?
« Odpověď #3 kdy: 14. 11. 2013, 02:26:31 »
No, každopádně náš ústřední hrdina celkem dost názorně ukazuje, jak vypadá typický člověk ze zdejších šířek, co se jednoho dne dozví u lékaře, že je HIV pozitivní. 


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Cirkus Bukowsky zralý na hvězdičku?
« Odpověď #4 kdy: 14. 11. 2013, 10:10:07 »
No, každopádně náš ústřední hrdina celkem dost názorně ukazuje, jak vypadá typický člověk ze zdejších šířek, co se jednoho dne dozví u lékaře, že je HIV pozitivní.
Zjevně používají klasické pravidlo - když nevíš jak dál, strč tam aspoň kozy :-)
Co mi ovšem na tomto seriálu vadí mnohem víc, jsou přehnané barevné korekce. Přijde mi už trapné, jak se tady každá detektivka stylizuje do ponura tím, že se potlačí zelená a červená a zbyde jen modro-šedý film. Používala to občas Nova v Expozituře, ČT v Kriminálce Staré město, ale tady je to extrém. Přitom na ČT2 nedávno běžel Sherlock, Millenium, kde je vidět, že se lze bez takovýchto přehnaných efektů obejít nebo je používat s mírou.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


micha

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 147
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Cirkus Bukowsky zralý na hvězdičku?
« Odpověď #5 kdy: 14. 11. 2013, 19:51:36 »
Citace
Zjevně používají klasické pravidlo - když nevíš jak dál, strč tam aspoň kozy :-)
Co mi ovšem na tomto seriálu vadí mnohem víc, jsou přehnané barevné korekce. Přijde mi už trapné, jak se tady každá detektivka stylizuje do ponura tím, že se potlačí zelená a červená a zbyde jen modro-šedý film. Používala to občas Nova v Expozituře, ČT v Kriminálce Staré město, ale tady je to extrém. Přitom na ČT2 nedávno běžel Sherlock, Millenium, kde je vidět, že se lze bez takovýchto přehnaných efektů obejít nebo je používat s mírou.

Tak si kupte obrázek jelena v říji, určitě to bude hezky barevné a věrné...
LG 32LB580V-ZM * DENON RCD-M39
HTPC (OpenELEC) * NAS


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Cirkus Bukowsky zralý na hvězdičku?
« Odpověď #6 kdy: 14. 11. 2013, 20:06:26 »
Tak si kupte obrázek jelena v říji, určitě to bude hezky barevné a věrné...
Proč bych to dělal? Jen upozorňuji na to, jak to u nás funguje. Někdo s efektem přijde a další to po něm kopírují až do zblbnutí. Asi se čeká, až zas někdo vymyslí něco "úžasného".


micha

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 147
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Cirkus Bukowsky zralý na hvězdičku?
« Odpověď #7 kdy: 14. 11. 2013, 21:32:44 »
Citace
Proč bych to dělal? Jen upozorňuji na to, jak to u nás funguje. Někdo s efektem přijde a další to po něm kopírují až do zblbnutí. Asi se čeká, až zas někdo vymyslí něco "úžasného".
Jasnozřivý kverulantský postřeh...  8)
LG 32LB580V-ZM * DENON RCD-M39
HTPC (OpenELEC) * NAS