Autor Téma: vysílač Černá hora 21k multiplex 1a ?výpadek?  (Přečteno 5646 krát)

Lukjir

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 9
    • Zobrazit profil
    • E-mail
vysílač Černá hora 21k multiplex 1a ?výpadek?
« kdy: 19. 10. 2013, 12:45:13 »
Ahoj, přibližně před 15 minutami mi přestaly jít HD programy ČT a celý multiplex 1a, přijímám z Černé hory. Na 21k signál mám dostatečný, ale když dám vyhledávání kanálů, tak to nenalezne ani jeden. Můžete mi potvrdit, že problém není u mě? Díky

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Aleš Pipek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 729
  • QTH: Pardubice (není li uvedeno jinak)
    • Zobrazit profil
    • RCD Radiokomunikace spol. a.s.
Re:vysílač Černá hora 21k multiplex 1a ?výpadek?
« Odpověď #1 kdy: 19. 10. 2013, 12:55:35 »
Potvrdím fakt. Dnes nehledejte problém na straně přijímače, ale na straně vysílače.


Jeff_Si

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 106
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:vysílač Černá hora 21k multiplex 1a ?výpadek?
« Odpověď #2 kdy: 19. 10. 2013, 13:13:58 »
Mně to funguje, ale chtěl bych se optat, jestli třeba nesnížili výkon. Já to teda chytám nějakým šíleným odrazem, ale šlo to naplno, a asi posledních 14 dní je docela velká chybovost a úroveň na TV 30%. Čekal jsem na lepší počasí a je to furt stejný.
Jo ale jestli to nechytám ze Svitav. Ovšem když je spustili, tak jsem žádnou změnu nezaregistroval.


Aleš Pipek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 729
  • QTH: Pardubice (není li uvedeno jinak)
    • Zobrazit profil
    • RCD Radiokomunikace spol. a.s.
Re:vysílač Černá hora 21k multiplex 1a ?výpadek?
« Odpověď #3 kdy: 19. 10. 2013, 13:23:09 »
Tak ještě jinak. Dnes nelaborujte s anténami na střeše. Dnes laboruje Pařez. Dochází o vypínání, zapínání....


Aleš Pipek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 729
  • QTH: Pardubice (není li uvedeno jinak)
    • Zobrazit profil
    • RCD Radiokomunikace spol. a.s.
Re:vysílač Černá hora 21k multiplex 1a ?výpadek?
« Odpověď #4 kdy: 19. 10. 2013, 13:25:44 »
Mně to funguje, ale chtěl bych se optat, jestli třeba nesnížili výkon. Já to teda chytám nějakým šíleným odrazem, ale šlo to naplno, a asi posledních 14 dní je docela velká chybovost a úroveň na TV 30%. Čekal jsem na lepší počasí a je to furt stejný.
Jo ale jestli to nechytám ze Svitav. Ovšem když je spustili, tak jsem žádnou změnu nezaregistroval.
Ne. V posledních dnech ale byly nestandardní příjmové podmínky. Vaše místo příjmu?

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jeff_Si

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 106
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:vysílač Černá hora 21k multiplex 1a ?výpadek?
« Odpověď #5 kdy: 19. 10. 2013, 14:30:16 »
Slatiňany jižně za silem. Anténu mám namířenou na polskou Černou horu.


Aleš Pipek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 729
  • QTH: Pardubice (není li uvedeno jinak)
    • Zobrazit profil
    • RCD Radiokomunikace spol. a.s.
Re:vysílač Černá hora 21k multiplex 1a ?výpadek?
« Odpověď #6 kdy: 19. 10. 2013, 14:50:20 »
V tom případě nemůžete čekat sabilní příjem RS7 z Černé hory. Ten jedině s anténou přímo na vysílač. S ohledem na zkušenosti z této lokality doporučuji buď anténu směr Jelenia Góra/Śnieżne Kotły / Cerná hora / Slatiňany silo, popř. sloučit Krásné s Kłodzko/Czarna Góra a k21 z ČH, což je nákladnější varianta, ale Kłodzko/Czarna Góra zde chodí o něco lépe než Jelenia Góra/Śnieżne Kotły. Vše je o výšce antény a o blízké zástavbě.


Jeff_Si

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 106
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:vysílač Černá hora 21k multiplex 1a ?výpadek?
« Odpověď #7 kdy: 19. 10. 2013, 15:09:58 »
Copak já nic takovýho neočekával, jenom že to makalo perfektně a nedávno se to zkazilo. Dřív jsem měl anténu na sever, ale jak Poláci dělali to dvb-t, tak se to najednou zeslabilo, až to přestalo jít úplně. To jenom, že mě to zajímá, jinak to mám jenom kvůli těm Polákům, protože to maj na satu kódovaný. No ale jestli ten Trutnov fakt furt nejde, tak ty Svitavy chytnu, což jsem vůbec nečekal, vzhledem k terénímu profilu a že nevysílaj ještě skrz ten klacek.