Autor Téma: Výzva - zpřísupněte na ukázku týden staré články z placené sekce  (Přečteno 21038 krát)

michal výborný

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 9
    • Zobrazit profil
    • E-mail
přidávám se také k výzvě o zpřístupnění starých článků z placené sekce digizoneu.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jiří Job

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 298
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Taky jsem pro.


Malata1 Jak

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 463
    • Zobrazit profil
To se ovšem bumerangem vrací otázka nakolik jisté články skutečně mají hodnotu 50 Kč a mají skutečně exkluzivní obsah i když jsou měsíc rok, dva staré...
Myslím, že toto by se dalo elegantně vyřešit místo placení za článek, by se platilo jednodenní "členství", které zpřístupní všechny prémiové články aktuální i v archivu.


Aleš Miklík

  • Administrator
  • Nováček
  • *****
  • Příspěvků: 13
    • Zobrazit profil
    • Internet Info
    • E-mail
Myslím, že toto by se dalo elegantně vyřešit místo placení za článek, by se platilo jednodenní "členství", které zpřístupní všechny prémiové články aktuální i v archivu.
Právě takhle funguje předplatné, jenom je zatím na rok. Kratší období ale zřejmě také nabídneme.


Mik Kotanen

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 320
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Já bych nic nezpřístupňoval, než ke zpřístupnění dojde, stejně už to budou všichni vědět. Jak říká inspektor Ledvina: "To vědí, u nás se všecko hned rozkecá". Já bych byl pro placený obsah, ale za lidskou cenu, tím myslím v řádu stokorun, nikoliv tisíců. A nejsem asi daleko od pravdy, kdyby do pětistovky ročně by bylo ochotno dát mnoho čtenářů. Nebo bude redaktory bavit psát kvalitní příspěvky do zdi?
« Poslední změna: 17. 10. 2013, 20:50:13 od Mik Kotanen »

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


blueflash .

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 907
    • ICQ komunikátor - 299934152
    • Zobrazit profil
    • Můj YouTube kanál:
    • E-mail
Abych předešel nedorozumění - myslel jsem to tak, že se zpřístupní jeden, dva články pouze na ukázku, ne že jakýkoliv placený článek bude za týden dostupný zadarmo
« Poslední změna: 17. 10. 2013, 23:38:33 od blueflash . »


Jan Potůček

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 160
    • Zobrazit profil
    • Televizniweb.cz
    • E-mail
Na četné žádosti uvolňujeme ukázku placené denní analýzy sledovanosti. V takové podobě zveřejňujeme data denně od 8. října, včetně sobot a nedělí, vždy okolo 9:30 hod. ráno:

http://www.digizone.cz/clanky/avatar-na-prime-v-sobotu-podlehl-kocourovi-v-botach-na-nove-ct-1-vecer-az-treti/
Televizniweb.cz - vše o DVB-T2 na jednom místě


Pamětník

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 562
  • KLD-40W4000, 32LD550, LE32B450, SyncMaster 2370HD
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Za sebe děkuji. Ano, to je přesně ta informace, co u mne za 50.-Kč nestojí.  ;)
DVB-C = 3 x TechniSat TechniCrypt >>CXV<<
DVB-T/T2 = 2x MMC LG MS450H, MAXIMUM T-1300 FTA, EVOLVE OMEGA T2, USB tuner HDTV DVB-T/DVB-T2+FM/DAB+
DVB-S2 = SKYMASTER 80cm, MOTOR SG-2100A, Comag SL100HD PVR
DAB+ = HAMA DIR3100, SIRD 14 C2, LINGO iJoy, Albrecht DR50, SONY XDR-S56DBP, Dual DAB+3 a 3 další


Katoda

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 19
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Také děkuji. Pro mne to zajímavé je, zejména všechny tabulky. Za tohle bych si, při přijatelné ceně, předplatné pořídil.


Stasi-DDR

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 030
    • Zobrazit profil
@Pamětník: U tebe ne, u druhého třeba ano. Osobně nechápu tu "hysterii" která se rozpoutala po zpoplatnění některých témat na DZ! Kdo chce, ať si zaplatí co chce a kdo ne, ať nic neplatí. To je velmi jednoduché! Kdo chce (nechce platit za zpoplatněný obsah na DZ si tyto informace obstará jinou cestou a kdo nechce (nebo je neschopný), ten bude fňukat v diskusích! Sám si potřebné informace zháním různými způsoby a někdy je to opravdu časově náročné (hlavně baterie MT dostává "záhul" a pak to vysedávání po různých podnicích s lidmi od kterých tyto informace získávám), ale vždy jsem si potřebé informace (pro svou osobu) dokázal sehnat. Tak v čem je problém??
Veďte mě, následujte nebo jděte z cesty!


David Tomek

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 77
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Stasi-DDR: A jak si prosím pěkně přišel na to, že tu ty lidi fňukaj? Máš stejnou potřebu tu zde zviditelnit svou osobu, jako někoho, kdo je tím pádem víc, než ostatní? A použiješ k tomu (stejně jako Pepa Novák) úplně mimověcné argumenty. Asi jsem slepý, ale dle tebe je "pouhý" názor někoho, kdo se vyjádří například k neúměrné ceně za článek či obsahu placené zprávy, jako fňukání? Ty mě s Novákem totiž připomínáš přesně ty politiky, kteří ti do hlavy nabulíkují, že když si automaticky zaplatíš vše, o co tě kdo požádá, budeš u toho držet ještě hubu (radši nemít tedy žádný názor), tak se tím pádem budeš automaticky cítit jako úspěšný. Ano, já osobně jsem si například ze zde placených článků dělal legraci, ale nemám důvod jakkoliv zesměšňovat někoho, kdo tu vyjádří ke konkrétním věcem svou námitku. Připomínáš mi lidi, mezi které jsem kdysi (dnes říkám bohužel) chodil - Samá hypotéka, dvě auta na leasing a také pro ně nebyl problém za cokoliv vyhazovat prachy, bohužel (pro ně) vše na půjčky, ale drželo je nad vodou (to co jim tvrdí i některé politické strany), že jsou tak úspěšní a sebevědomí, že na to maj. Dnes jich jsou dvě třetiny v hajzlu. Já osobně si na vše s chutí vydělám, nejdříve je pro mě prioritní, aby byl spokojen zákazník a o nějákých silných kecech o úspěchu někde na veřejnosti (či na fórech) si myslím své. Měl by si se s Novákem nad sebou zamyslet a hrát si trochu méně na machra. Pamatuj si, ten kdo machr ve skutečnosti je (ať vlastním úspěchem či poctivě nabytým majetkem), to nedává všude najevo. Z vlastní zkušenosti vím, že pokud peníze dokážeš vydělat opravdu poctivě, tak si jich následně o to více vážíš a vím, že rozhazovat za každou píčovinu, jen pro to, abys tím někomu dokazoval, že máš, dělají často jen ti, co si svůj "úspěch" jen malují.   
« Poslední změna: 19. 10. 2013, 11:29:00 od David Tomek »


Stasi-DDR

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 030
    • Zobrazit profil
Je to tvůj názor a máš na něj právo, to ti nikdo nebere. Tak jak jsem vyjádřil svůj názor i já a mám na něj rovněž právo! Posledních čtrnáct dnů je v téměř každé diskusi x fňukanů, kteří donekonečna píší, že DZ zpoplatnilo nějaký obsah! No tak co, zpoplatnilo a co má být? Stojím si za tím, že informace které DZ má v placené sekci se dají sehnat jinak a jinde! Mě je úplně jedno, s kým a kde se stýkáš a co má kdo doma na leasing nebo pořízené jiným způsobem. Obsah tvého příspěvku je poněkud zmatený a nemá s problematikou zavedení placené sekce témeř (ne-li nic) společného. Jasně jsem ve svém původním příspěvku napsal, že pokud někdo chce relavantní informace (o které má eminentní zájem) získat záleží jen na něm, kde a jakým způsobem je získá. Jestli si zaplatí web nebo je získá přes své známé a známé známých. Já volím to co jsem psal a s tím, že DZ zavedlo něco za úplatu, to je mě totálně jedno! Tak nechápu co tady pleteš nějaké "politiky" a nějaké ovčany, kteří jdou těmto "politikům" svou hloupostí na ruku. A pokud jde o zesměšňování, tak si nejsem vědom, že bych se toho ve svém posledním příspěvku dopustil! Pamětník něco napsal a já mu na to dle svého uvážení odpověděl. Naposled, kdo nechce ať neplatí, kdo chce ať platí! To je z mé strany k tomuto tématu vše! Dále se už vyjadřovat nehodlám. Vše co jsem chtěl sdělit jsem už napsal.
Veďte mě, následujte nebo jděte z cesty!


David Tomek

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 77
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Ale umíš zase slušně odpovědět, což si cením.  :)


Pamětník

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 562
  • KLD-40W4000, 32LD550, LE32B450, SyncMaster 2370HD
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Je to tvůj názor a máš na něj právo, to ti nikdo nebere. Tak jak jsem vyjádřil svůj názor i já a mám na něj rovněž právo! ....... Pamětník něco napsal a já mu na to dle svého uvážení odpověděl.
Moje první reakce na zpoplatnění části obsahu DigiZone byla také poněkud podrážděná. V oznámení mi nejvíce vadila ta část, hovořící o :"vybraným recenzím na televizory a audiovizuální techniku, exkluzivním informacím ze světa televize a digitálního vysílání.". O exkluzivitě některých informací ze světa televize a digitálního vysílání mohu částečně pochybovat, ale recenze, i když nejsou, podle mého názoru, dostatečně vyčerpávající, by mi přece jen trochu chyběly. Ne, že bych si podle nich nakupoval vybavení domácnosti, ale pro sledování technologických trendů mi to postačovalo. ;)
DVB-C = 3 x TechniSat TechniCrypt >>CXV<<
DVB-T/T2 = 2x MMC LG MS450H, MAXIMUM T-1300 FTA, EVOLVE OMEGA T2, USB tuner HDTV DVB-T/DVB-T2+FM/DAB+
DVB-S2 = SKYMASTER 80cm, MOTOR SG-2100A, Comag SL100HD PVR
DAB+ = HAMA DIR3100, SIRD 14 C2, LINGO iJoy, Albrecht DR50, SONY XDR-S56DBP, Dual DAB+3 a 3 další