Autor Téma: Protest proti placení 50kč za článek na digizone!!  (Přečteno 74029 krát)

pepa novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Protest proti placení 50kč za článek na digizone!!
« Odpověď #60 kdy: 14. 10. 2013, 13:20:13 »
pepa novák: Ty soudruhu bývalý komunisto prospěcháři máš nějaký problém sám se sebou ... Každý má právo podat podnět ČOI, když vidí u prodejce klamavé jednání.

P.S.: Bude žádoucí, aby komunisté upravili podmínky příjmu nových členů tak, aby ses ty a tobě podobný (Klaus, Topolánek, Nečas, Kalousek, ...) nemohli znovu dostat mezi ty poctivější soudruhy :)
místo stížností na ČOI a nadávek, se sám dej do dělání webu, který bude  konkurovat Digizone a nabídni ty "placené" informace "zadarmo". Mimochodem, ty sám chodíš do práce a nechceš, aby tě platili ?  8)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re:Protest proti placení 50kč za článek na digizone!!
« Odpověď #61 kdy: 14. 10. 2013, 13:28:57 »
Klídek, p. Nikdo
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/


Honza Novák

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 448
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Protest proti placení 50kč za článek na digizone!!
« Odpověď #62 kdy: 14. 10. 2013, 13:29:43 »
To je úplně jednoduché. Je to zákon nabídky a poptávky. Digizone chce za článek 50 kaček. Mým právem je si ten článek koupit, anebo se rozhodnout, že ten článek je drahý, nebo ho nepotřebuji,  a nekoupit ho. Proč někomu nadávat, že chce za zboží peníze, to nepochopím. Ps. Zapomněl jsi mezi ty komunisty i členy stran, kde je těch komunistů nejvíce. Např. ČSSD  ;)


Niente Nobody

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 124
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Protest proti placení 50kč za článek na digizone!!
« Odpověď #63 kdy: 14. 10. 2013, 13:38:30 »
pepa novák: na tu stížnost, kterou jsem na ČOI podal mám právo a stejně tak ostatní, kterým se klamavé jednání tohoto webu nelíbí. O nadávkách nevím, u tebe popisuji přesný stav, jak na tom budeš, jde to vycítit z tvých odpovědí.

Každý den poskytuji na Netu zcela zdarma články s informacemi z různorodých oblastí, ale takový lidi jako jsi ty, je neumí vyhledat, či aspoň netuší, že je píšu já, protože neumí pracovat s informacemi, či si je přiřadit k sobě.

Rozlišuji poctivou práci za přiměřenou mzdu a nehorázné okrádání jako například pokus u DigiZone.cz, s nedořešením zobrazováním (nerozlišení premium obsahu od free) a s klamavým jednáním. Evidentně někdo pospíchal, aby se napakoval, ale poctivá práce s vyřešením všeho, co by měl mu nevoní, navíc klame.

Lukáš Polák: ke mně se vůbec nevyjadřuj, nedůvěřuji žádnému, když si za avatara zobrazí ženu a je to chlap. Až budeš hledat na našem fóru zase informace, asi bys za to měl zaplatit, a taky tak nehorázně  :)
« Poslední změna: 14. 10. 2013, 13:46:16 od Niente Nobody »


pepa novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Protest proti placení 50kč za článek na digizone!!
« Odpověď #64 kdy: 14. 10. 2013, 13:43:40 »
Na tu stížnost, kterou jsem na ČOI podal mám právo a stejně tak ostatní, kterým se klamavé jednání tohoto webu nelíbí. O nadávkách nevím, u tebe popisuji přesný stav, jak na tom budeš, jde to vycítit z tvých odpovědí.

Každý den poskytuji na Netu zcela zdarma články s informacemi z různorodých oblastí, ale takový lidi jako jsi ty, je neumí vyhledat, či aspoň netuší, že je píšu já, protože neumí pracovat s informacemi, či si je přiřadit k sobě.

Rozlišuji poctivou práci za přiměřenou mzdu a nehorázné okrádání jako například pokus u DigiZone.cz, s nedořešením zobrazováním (nerozlišení premium obsahu od free) a s klamavým jednáním. Evidentně někdo pospíchal, aby se napakoval, ale poctivá práce s vyřešením všeho, co by měl mu nevoní, navíc klame.
tak co tady ještě děláš ? sbírej informace na těch jiných webech zdarma... Docela by mi zajímalo, v čem je jednání Digizone klamavé ? Placené noviny/media se obecně platí předem a dopředu nevím, jak se mi bude to sdělované líbit. Jo a neodpověděl jsi , zda sám makáš, aniž bys požadoval zaplatit  ;) Jo a o tom, zda je tvoje práce poctivá a přiměřená/kolik má stát nerozhoduješ ty, ale ti, kdo jsou ochotni si jí za ty peníze koupit.
« Poslední změna: 14. 10. 2013, 13:48:40 od pepa novák »

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


micha

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 147
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Protest proti placení 50kč za článek na digizone!!
« Odpověď #65 kdy: 14. 10. 2013, 13:47:25 »
Niente Nobody: Dle vašeho jména je jasné, že obsahová hodnota vašich sdělení se limitně blíží k nule. A váš údajný podnět u ČOI? Ten skončí rozložený na molekuly v čističce odpadních vod.  8)
LG 32LB580V-ZM * DENON RCD-M39
HTPC (OpenELEC) * NAS


Niente Nobody

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 124
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Protest proti placení 50kč za článek na digizone!!
« Odpověď #66 kdy: 14. 10. 2013, 13:50:28 »
pepa novák + Honza Novák: Jen klid pane Potůčku, zjistíte to až si vás bude ČOIka proklepávat. Na všechno jsem odpověděl, ale někdo nechápe psaný text ...


klapaciuss

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 150
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Protest proti placení 50kč za článek na digizone!!
« Odpověď #67 kdy: 14. 10. 2013, 13:55:38 »
Nicméně, každý prodávající má právo si stanovit cenu a je na kupujících, zda koupí, není tady monopol.

Vždyť to tady nikdo nezpochybňuje.


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re:Protest proti placení 50kč za článek na digizone!!
« Odpověď #68 kdy: 14. 10. 2013, 14:02:02 »
S člověkem, co si dá jako jméno Nikdo Nikdo, se asi kloudná diskuse vést nedá. A já vám netykám, takže bych byl rád, kybyste v rámci slušnost zachoval to stejné. I když, jak se koukám na vaše vystupování, slovo slušnost jste asi nikdy neslyšel...
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re:Protest proti placení 50kč za článek na digizone!!
« Odpověď #69 kdy: 14. 10. 2013, 14:03:17 »
A ještě mě opravdu pobavila jedna věc, a to, jak tvrdíte, že to diskusní fórum je vaše. To je opravdu pecka!!! ;D
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/


pepa novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Protest proti placení 50kč za článek na digizone!!
« Odpověď #70 kdy: 14. 10. 2013, 14:06:22 »
pepa novák + Honza Novák: Jen klid pane Potůčku, zjistíte to až si vás bude ČOIka proklepávat. Na všechno jsem odpověděl, ale někdo nechápe psaný text ...

to vyhrožování je opravdu soudružská klasika, ale já s DZ sám nemám nic společného, tedy jsem čtenářem. Nicméně jste neodpověděl z čeho žijete, když děláte zadarmo. Vy platíte vše z dědictví, nebo vás někdo jiný živí ?  8)
« Poslední změna: 14. 10. 2013, 14:07:53 od pepa novák »


Daniel Kulhánek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 609
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Protest proti placení 50kč za článek na digizone!!
« Odpověď #71 kdy: 14. 10. 2013, 14:16:15 »
:) to plati pro všechny weby by internet info tak jak se na jiných webech uchytilo to placeného přístupu tedy prémiový pay placený info.jak si vedou jine weby pod hlavičkou internet info?
Ještě jednou a česky, prosím.
LCD LG 65´ + SONY STR-GX315
STRONG SRT 8541 + LCD LG 42´
DVB-T2 (STA) Ještěd, Černá studnice, Špičák(Česká Lípa)


Niente Nobody

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 124
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Protest proti placení 50kč za článek na digizone!!
« Odpověď #72 kdy: 14. 10. 2013, 14:25:13 »
Lukáš Polák: nepsal jsem, že ono (ne vaše) fórum je moje, ale psal jsem familiérně naše.

A pak platí, že něco napíšu, ale dotyčný ani nechápe čtený text. Proto radím, když něco nepochopíte, čtěte víckrát. Možná ani to nepomůže ...

Je to jak u mé práce, tak třeba s tím, že oznámím, že jsem vaše klamavé praktiky nahlásil ČOIce. Kde je vyhrožování? Měli jste dost času na opravu, ale evidentně na to kašlete a klamete dál!

Dále tu evidentně používáte neanonymní jména, ale zároveň jde poznat (podle stylu příspěvku, obsahu, obdobného jména a času příspěvku), že využíváte i anonymních nicků. To je jen manipulace, nic víc.

Dále jste nám nevysvětlil tu lež s označováním premium příspěvků z hlavní strany.  Evidentně se nemá cenu s vámi o tom bavit, protože spoléháte na klam, lež a manipulaci!
« Poslední změna: 14. 10. 2013, 14:26:56 od Niente Nobody »


Babace

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 7
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Protest proti placení 50kč za článek na digizone!!
« Odpověď #73 kdy: 14. 10. 2013, 14:47:52 »
Jediná obrana je přestat na digizone chodit, ne ? LOL
Tak sem lidi prostě nechoďte.


pepa novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Protest proti placení 50kč za článek na digizone!!
« Odpověď #74 kdy: 14. 10. 2013, 14:58:19 »
Jediná obrana je přestat na digizone chodit, ne ? LOL
Tak sem lidi prostě nechoďte.

ano, tohle je inteligentní úvaha. Digizone si prostě zkalkuluje, jak zavedení plateb 50 Kč ovlivní návštěvnost a příjem z reklamy/kliknutí na reklamy. Vyhrožovat ČOI či jinak je to zastydlé myšlení soudruha.