Autor Téma: Protest proti placení 50kč za článek na digizone!!  (Přečteno 74018 krát)

s.s.rock

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Tak jsem dnes zjistil že chcete platit za jeden článek 50kč, slovy PADESÁT KORUN!!! Bože jste vůbec normální??? 50kč nestojí ani tištěný časopis!! Kdyby 2koruny, tak to beru ale 50??? Úplně mě tento článek rozpalil do běla. Žádám tímto o zrušení mé registrace na vydridušsky server chodit nebudu. Nechávám tady svůj poslední odkaz a přál bych si aby se přidali další kdo budou hromadně rušit registrace. Přeju redakci a hlavně panu polakovi ať mu to hodně sype, sbohem.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/


Luboš T.

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 765
    • Zobrazit profil
Re:Protest proti placení 50kč za článek na digizone!!
« Odpověď #2 kdy: 12. 10. 2013, 09:59:31 »
Takže vlastně se bude platit za VIP zprávy které se časem stanou bezcennými.Raději se nebudu vyjadřovat,už jsem k tomu napsal jinde svoje.


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re:Protest proti placení 50kč za článek na digizone!!
« Odpověď #3 kdy: 12. 10. 2013, 10:14:46 »
Takže vlastně se bude platit za VIP zprávy které se časem stanou bezcennými.Raději se nebudu vyjadřovat,už jsem k tomu napsal jinde svoje.

Celkem ani nevidím důvod se k tomu nějak zásadně vyjadřovat. Takže jen 2 body. Samozřejmě, že chápu, že nejsou peníze, které chybí všude a je tedy jasné, že se to tak nějak testuje, co kdyby náhodou. Na druhou stranu si myslím, že už dnes je celkem jasné a dá se s klidem říci, že tento systém se na ,,východě" neosvědčil a lidé pak čtou věci neplacené nebo jdou na jiné servery. Takže celkem je jasné, že třeba cca do roka nebo dvou na to přijdou na DZ, taky. Druhý bod je ten, že do těhle tzv. VIP informací byly zařazené věci, které mne vůbec nezajímají a které vůbec nečtu. Takže spíše, nežli VIP, tak takový Odpadkový koš. Takže se mne to osobně zatím nikterak nedotýká a to ani v nejmenším. Samozřejmě, když by např. zpoplatnili diskuzi, tak pak bych musel jít na jiný sever. To je jasné. Ale zatím je mi to fuk. Takže to momentálně vnímám jako druh humoru nebo vtip a mám z toho legraci. Což už je třetí poznámka. Takže to už přeháním a dále se tomu nesmyslu věnovat nebudu.
« Poslední změna: 12. 10. 2013, 10:19:21 od José »
Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL


Bohumír Džubej

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 382
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Protest proti placení 50kč za článek na digizone!!
« Odpověď #4 kdy: 12. 10. 2013, 10:22:44 »
Inu, pokud nezpoplatní fórum, tak ať si zpoplatňují co chtějí. Ale nechť se chovají seriózně. Nekalými praktikami zavání, že roční předplatné uvádějí bez DPH a hned vedle jednorázové s DPH. Vím, že budou namítat, že roční je cíleno na firmy a jednorázové na ostatní. Ale je to matoucí, neseriózní a nevím, zda to není i v rozporu s nějakými předpisy. Obvykle by měla být cena uvedena včetně DPH a pod ní meneším písmem písmem v závorce bez DPH. Vyzývám redakci, ať toto dají do pořádku. V opačném případě si jich přestanu vážit. Myslím, že jsem to zde napsal již několikrát dost jasně na to, aby si toho všimli.
Planar IT-15T2.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Bohumír Džubej

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 382
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Protest proti placení 50kč za článek na digizone!!
« Odpověď #5 kdy: 12. 10. 2013, 10:27:39 »
A snad ještě jedna poznámka. Když už si necháváte platit za obsah, doufám, že si zaplatíte i korektora. Já už vás na gramatické i věcné chyby upozorňovat zdarma nebudu. Tím diskuzi na toto téma končím.
Planar IT-15T2.


bajerek

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 53
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Protest proti placení 50kč za článek na digizone!!
« Odpověď #6 kdy: 12. 10. 2013, 10:30:14 »
Ahoj.
TZím že si necháte platit za články,ta se můžete spolehnout na odliv čtenářů.


s.s.rock

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Protest proti placení 50kč za článek na digizone!!
« Odpověď #7 kdy: 12. 10. 2013, 10:56:55 »
Ok, nedalo mi to a musel jsem se ještě podívat na reakci, jesli bylo vlákno smazano nebo co, taky už jsem trošku vychladl. Možná budu tedy dal chodit do fóra, na nějaké v uvozovkách VIP zprávy kašlu a co se týče toho hudebního kanálu co skončí tak když se nad tím člověk zamyslí jsou ve hře jen dva možné. Ocko expres, které je stále bez diváků a Ocko Gold, kterému bude končit výhodné ceny v DVB-T. Spíš bych ale tipoval ten Expres. Ostatní bych vyloučil už proto že Šlágr bude mít naopak 2. kanál, Retro, Rebel vysílání u Parizka tedy vlastně v domovském multiplexu a hlavní ocko to taky nepřichází v úvahu. Tak že tak. ;-)


Stasi-DDR

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 030
    • Zobrazit profil
Re:Protest proti placení 50kč za článek na digizone!!
« Odpověď #8 kdy: 12. 10. 2013, 11:10:24 »
Na paralelním webu v diskusi už je to "venku"! Bude to MTV CZ!!
Veďte mě, následujte nebo jděte z cesty!


s.s.rock

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Protest proti placení 50kč za článek na digizone!!
« Odpověď #9 kdy: 12. 10. 2013, 14:18:23 »
Aha, já mysel že to bude jedna z těch co vysílají v DVB-T nenapadlo mě že nova už nemá prachy ani na to aby udržela hudební TV na kabelu. No škoda ji nebude, bez tak už tam je víc lifestylovích magazínu než hudby. ;-)


Leoš E.

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 46
    • ICQ komunikátor - 333413814
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Protest proti placení 50kč za článek na digizone!!
« Odpověď #10 kdy: 12. 10. 2013, 14:44:42 »
taky se připojuji je to sprostý od Digizone !!!!


michal výborný

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 9
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Protest proti placení 50kč za článek na digizone!!
« Odpověď #11 kdy: 12. 10. 2013, 16:03:54 »
taky se přidávám k protestu.


xvideo

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Protest proti placení 50kč za článek na digizone!!
« Odpověď #12 kdy: 12. 10. 2013, 17:09:48 »
v česku nělat placený obsah .... hodně velká odvaha ... hodně velké sebevědomí ... a většinou je to hodně velký pád z výšin na hu.ústa.


s.s.rock

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Protest proti placení 50kč za článek na digizone!!
« Odpověď #13 kdy: 12. 10. 2013, 17:35:53 »
Mě ani tak nevadí placený obsah jako spíš ta cena, říkám 5korun bych za článek klidně dal ale 50, to mi přijde že někomu hodně přeskočilo.


micha

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 147
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Protest proti placení 50kč za článek na digizone!!
« Odpověď #14 kdy: 12. 10. 2013, 17:54:59 »
Ty zpoplatněné informace stejně nejsou určeny vám kverulanti, ale lidem, kteří jsou schopni s nimi dál pracovat...  8) Tak se nerozčilujte a dejte si radši pivko...
LG 32LB580V-ZM * DENON RCD-M39
HTPC (OpenELEC) * NAS