Autor Téma: Zákaznická zóna Skylink  (Přečteno 35874 krát)

BeatJ

• Profík
    • Zobrazit profil
Re:Zákaznická zóna Skylink
« Odpověď #15 kdy: 01. 10. 2013, 20:58:09 »
Skylink hraje mrtveho brouka a k problemum se obraci zady.Podporu ani nekomentuji,primo utrpeni.
Doufam ,ze se jim to jednou vrati ,bordelarum.
DISKUZNÍ SKUPINA DAB+   https://www.facebook.com/groups/1296962067091947/
Yamaha T-D500 + Rotel RT-12 pro Síťové přehrávání, FM, DAB+
Kathrein AV12, Emme Esse 15RB3 pro DAB+ III.pásmo
Kathrein ABH01 a Small Five-Element Yagi pro FM
Emme Esse 40XD pro DVB-T

Reklama

• Stálý člen

S. Benes

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
    • fm radio list
« Odpověď #16 kdy: 02. 10. 2013, 12:22:36 »
Dnes se ozvali e-mailem, po několika prvních neuspokojivých odpovědích to ale přeci jen vyřešili k mé spokojenosti. Netrvalo to ani tak dlouho, jak jsem čekal, takže díky.

Nemám to potvrzené, je to jen moje domněnka, ale myslím, že to tak bude: Někdo slučoval datábaze zákazníků CS link a Skylink a nemyslel na možné důsledky. CS link kdysi nezrušil můj účet, přestože byl o to žádán, proto se po sloučení objevily 2 stejné účty (stejný login) s jinými hesly (nebo možná dokonce i stejnými - staré heslo z CS linku si po tolika letech už nepamatuji). A webová aplikace si při mém přihlášení vybrala špatně a viděl jsem špatné údaje. Díky bohu, v tomto případě oba účty opravdu patří mne, i když jeden už několik let neměl existovat.

« Poslední změna: 02. 10. 2013, 12:38:08 od S. Benes »
Sony ST-SB920QS, Sony ST-S311, Philips FT930, Sangean DPR-45, Sangean ATS-909W, Iskra FM-30,  Iskra FM-50

Stefan Bukovan

• Profík
    • Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 03. 10. 2013, 06:46:42 »
No neviem - ja som u CSlinku nič nežiadal, ale účet mi zanikol automaticky hneď po migrácii karty (meno a heslo k CSlinku prestalo fungovať zhruba mesiac potom, čo som registroval Výmenu). Naopak, do Skylinku som sa musel registrovať nanovo a pri registrácii mi odmietlo prijať pôvodné užívateľské meno z CSlinku (možnosť že už niekto v Skylinku môj nick používa sa mi nezdá).
Skylink CZ, MagioSat (nové)
OpenBox X-810, Ariva 210 HD Combo, ADB 5800SX, KAON CO1300
DG-380