Autor Téma: Co nabízí ČT v pátek večer?  (Přečteno 2453 krát)

Robert Zeman

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 325
  • Pravda začíná tam, kde končí signál České televize
    • AOL komunikátor - Roby
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Co nabízí ČT v pátek večer?
« kdy: 20. 09. 2013, 23:11:23 »
Nabízí se jednoduchá odpověď vyjádřená jedním slovem. Po pracovním týdnu jsem si sedl k televizi a podíval se, co mi Česká televize za mé peníze (za dnešek 4,50 Kč, ročně pak 1620 Kč) nabídne. Pátek (!) kolem 22:30. ČT1 Neváhej a toč-speciál, formát 4:3, ČT2 film z roku 1976, ČT art anglický pop-rockový písničkář, ČT sport golfový turnaj z USA, ČT24 Události, komentáře. Nevím, jak vám, ale mně se zdá nabídka velmi ubohá. Za ty peníze, které tomuto nenasytnému chřtánu všichni odvádíme, by přeci měla ČT dát na páteční večer atraktivnější program! Slovenská Plustelka si účtuje zhruba stejnou sumu, ale nabízí např. jeden film za druhým (Film+), zajímavé dokumenty na třech Viasat stanicích, kvalitní muziku na Vh1, 2x Eurosport a kanál pro děcka. A to má Plustelka určitě daleko méně zákazníků, než ČT. Ptám se (pokud někdo zná odpověď): Proč ČT nabízí za tolik peněz takový odvar, navíc v pátek večer?!
Dostupnost DVB-T: celkem 60 různých TV programů (s Plustelkou a bez rakouských multiplexů D, E, F).

CZ: multiplexy 1, 2, 3, 4, RS7, RS8;
SK: multiplexy 1, 2, 3, 4;
AT: multiplexy A, B, D, E, F.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Malata1 Jak

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 463
    • Zobrazit profil
Re:Co nabízí ČT v pátek večer?
« Odpověď #1 kdy: 21. 09. 2013, 00:05:44 »
Protože ČT dělá podporu domácí české tvorby a tu vám žádné plustelka neukáže, jelikož tam jen předprodávají odřezky magalomanských zahraničních produkcí.


Robert Zeman

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 325
  • Pravda začíná tam, kde končí signál České televize
    • AOL komunikátor - Roby
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Co nabízí ČT v pátek večer?
« Odpověď #2 kdy: 21. 09. 2013, 00:16:04 »
Protože ČT dělá podporu domácí české tvorby a tu vám žádné plustelka neukáže, jelikož tam jen předprodávají odřezky magalomanských zahraničních produkcí.
Aha, takže ČT bude v páteční večery vysílat čaje - jen proto, že podporovala natáčení Sanitky 2. Tak to je fajn, hned jsem spokojenější!
Dostupnost DVB-T: celkem 60 různých TV programů (s Plustelkou a bez rakouských multiplexů D, E, F).

CZ: multiplexy 1, 2, 3, 4, RS7, RS8;
SK: multiplexy 1, 2, 3, 4;
AT: multiplexy A, B, D, E, F.