Autor Téma: Zkušenosti s O2TV  (Přečteno 17924 krát)

Mira97

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 80
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Zkušenosti s O2TV
« kdy: 02. 09. 2013, 00:14:02 »
Dobrý den,
přemýšlím o pořízení O2TV, zajímali by mě Vaše zkušenosti s touto službou, ať už pozitivní či negativní.

Jak často jsou výpadky? Jaká je kvalita obrazu? apod.

Děkuji
DVB-T:
CZ - MUX 1, 2, 3, 4, 7
SK - MUX 1, 2, 3, 4

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Kuboslav Kuboslavič

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 59
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zkušenosti s O2TV
« Odpověď #1 kdy: 02. 09. 2013, 08:03:38 »
O2 TV používám od uvedení na trh a vynecháme-li počáteční potíže, tak v současné době mohu říct, že dostupnost služby je 99,99%. Nová O2TV znamená obrovský posun jak v kvalitě, ovládání, tak nabízených služeb (30 hodin přehrávání zpětně v rámci předplatného, archiv zdarma, nahrávání pořadů a to i těch, které už běželi, atd.)

Hodně záleží na kvalitě vedení, já mám štěstí, že jsem do jednoho kilometru od ústředny s technologií VDSL, čili 20Mbits + 2 O2TV i v HD není problém a ani to neovlivní rychlost internetu. O2 slibuje na podzim razantní rozšíření nabídky HD programů, která je v současné době tristní. Jelikož mám i Skylink, lze říct, že obrazová kvalita je stejná (LCD SONY 117cm z cca 3,5m).

Já jsem tedy maximálně spokojený a mohu jen doporučit. Určitě se tu najde spoustu žvatlalů co Vám to budou rozmlouvat jen z principu, protože "O2", ale sami službu nikdy neměli a možná se najde i pár uživatelů, kteří službu měli/mají a spokojeni nejsou, protože mají nekvalitní linku. Není nic jednoduššího než si ověřit dostupnost, zeptat se přímo na vzdálenost a nabízenou technologii, osobně doporučuji O2TV do 1,5 km od ústředny na technologii VDSL.
Sony Bravia KDL-46EX505 + Smith CA-Modul IRDETO
Maximum E85 Multifocus Fe (1W - 13E - 19E - 23E)
Skylink (MULTI HD) - již nepoužíváno
O2TV via VDSL 80Mbit
DVB-T: Krašov + Košutka, Mux 1-4, 7, 8 + Hogen Bogen (ARD, ZDF, BR MUX)
MediaCentre: Evolve Blade MINI HD


Jan Pavlis

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 515
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zkušenosti s O2TV
« Odpověď #2 kdy: 02. 09. 2013, 08:43:49 »
O2 TV používám od uvedení na trh a vynecháme-li počáteční potíže, tak v současné době mohu říct, že dostupnost služby je 99,99%. Nová O2TV znamená obrovský posun jak v kvalitě, ovládání, tak nabízených služeb (30 hodin přehrávání zpětně v rámci předplatného, archiv zdarma, nahrávání pořadů a to i těch, které už běželi, atd.)

Hodně záleží na kvalitě vedení, já mám štěstí, že jsem do jednoho kilometru od ústředny s technologií VDSL, čili 20Mbits + 2 O2TV i v HD není problém a ani to neovlivní rychlost internetu. O2 slibuje na podzim razantní rozšíření nabídky HD programů, která je v současné době tristní. Jelikož mám i Skylink, lze říct, že obrazová kvalita je stejná (LCD SONY 117cm z cca 3,5m).

Já jsem tedy maximálně spokojený a mohu jen doporučit. Určitě se tu najde spoustu žvatlalů co Vám to budou rozmlouvat jen z principu, protože "O2", ale sami službu nikdy neměli a možná se najde i pár uživatelů, kteří službu měli/mají a spokojeni nejsou, protože mají nekvalitní linku. Není nic jednoduššího než si ověřit dostupnost, zeptat se přímo na vzdálenost a nabízenou technologii, osobně doporučuji O2TV do 1,5 km od ústředny na technologii VDSL.
Souhlasím,a ktomu ještěkanály od O2 se dají na setoboxu smíchat s vlastními z antény/i MPEG 4/, setoboxy se dají koupit po bazarech a můžete si udělat s pomocí Wifi reutrů rozvod po celém baráku do všech místností a všude koukat na něco jiného.


Mira97

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 80
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zkušenosti s O2TV
« Odpověď #3 kdy: 02. 09. 2013, 15:20:10 »
Bydlím na vesnici a netuším co je VDSL, tak se obávám, že 1,5 km ode mě nesjpíš nebude  ;D
DVB-T:
CZ - MUX 1, 2, 3, 4, 7
SK - MUX 1, 2, 3, 4


Grifin

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 468
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zkušenosti s O2TV
« Odpověď #4 kdy: 02. 09. 2013, 15:36:59 »
Souhlasím,a ktomu ještěkanály od O2 se dají na setoboxu smíchat s vlastními z antény/i MPEG 4/, setoboxy se dají koupit po bazarech a můžete si udělat s pomocí Wifi reutrů rozvod po celém baráku do všech místností a všude koukat na něco jiného.

A ráno jste se probudil a ruku v nočníku. Kam na ty rozumy chodíte.
MUX 1+2+3, MUX 4 (k42), REGIO 4 (k46), REGIO 7 (k37), REGIO 12 (k47)
O2TV (Sport)
Panasonic TX-P50ST50E
LG MS400H + 1TB HDD
LG BH7520T
Rikomagic MK802 III + Airmouse Measy RC11
Philips 43PUS6551

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Petr Peřina

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zkušenosti s O2TV
« Odpověď #5 kdy: 02. 09. 2013, 15:58:38 »
O2TV, zajímali by mě Vaše zkušenosti s touto službou, ať už pozitivní či negativní.
Vyjadřuji se k původní službě, na tzv. novou O2TV jsme zatím nemigrovali. Máme to více než 5 let. Poznatky jsou spíše pozitivní.

Jak často jsou výpadky? Jaká je kvalita obrazu? apod.
Výpadek služby na síti - ne vícekrát než 2krát do roka (jen jednou to bylo na delší dobu - cca 15 hodin). Byla-li nutná oprava zařízení v bytě, technik se dostavil druhý den po nahlášení (Praha). Kvalita obrazu sice není špičková, ale pro "běžného" diváka přijatelná (při uhlopříčce TV, která příliš nepřesahuje 100 cm).
Sledujeme hlavně filmové kanály a HBO OD. Vždy se najde alespoň jeden film, který jsme neviděli a stojí za to ho shlédnout.
Příjemná (ale bohužel jen asi na 85% spolehlivá) je služba nahrávání.
« Poslední změna: 02. 09. 2013, 16:03:24 od Petr Peřina »


Jan Pavlis

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 515
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zkušenosti s O2TV
« Odpověď #6 kdy: 02. 09. 2013, 19:40:31 »
Souhlasím,a ktomu ještěkanály od O2 se dají na setoboxu smíchat s vlastními z antény/i MPEG 4/, setoboxy se dají koupit po bazarech a můžete si udělat s pomocí Wifi reutrů rozvod po celém baráku do všech místností a všude koukat na něco jiného.

A ráno jste se probudil a ruku v nočníku. Kam na ty rozumy chodíte.
Nerozumím,to je otázka?Bez otazníku?


večerníček

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 204
  • dobrý večer dobrou noc
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zkušenosti s O2TV
« Odpověď #7 kdy: 02. 09. 2013, 21:02:48 »
s dalším napíchnutým STB by se to snad dalo.
Tyto stránky je nejlepší prohlížet při zapnuté televizi!


muf muf

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 44
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zkušenosti s O2TV
« Odpověď #8 kdy: 28. 09. 2013, 11:48:21 »

[/quote]Souhlasím,a ktomu ještěkanály od O2 se dají na setoboxu smíchat s vlastními z antény/i MPEG 4/, setoboxy se dají koupit po bazarech a můžete si udělat s pomocí Wifi reutrů rozvod po celém baráku do všech místností a všude koukat na něco jiného.
[/quote]
Bohužel s novou O2TV a novým set top boxem už nelze smíchat kanály od O2 s vlastními z antény. Ale nevím zda po migraci na novou O2TV se starým set top boxem to půjde nebo ne.