Autor Téma: Skylink zdražuje od 1. 10.  (Přečteno 23404 krát)

večerníček

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 204
  • dobrý večer dobrou noc
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Skylink zdražuje od 1. 10.
« kdy: 02. 09. 2013, 21:26:55 »
Tyto stránky je nejlepší prohlížet při zapnuté televizi!

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jan Z

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 143
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Skylink zdražuje od 1. 10.
« Odpověď #1 kdy: 02. 09. 2013, 21:40:10 »
To jsem rád, že satelit nemusím řešit, před lety jsem ho měl taky doma, platil jsem měsíční poplatek, za KANÁLY, které filmy a seriály opakovali stále dokola a to nemluvím o častém přelaďováním programů, 100 a více nepotřebných dalších kanálů na které se ani nikdo nedíval atd... , takže zbytečně vyhozené peníze. Jinak zdražování u Skylinku je jen začátek, od 1.1.2014 se zvýší určitě i servisní poplatek pro základní nabídku, proto lidi neblbněte a pokud sledujete televizi jen pár hodin denně, kupte si anténu a máte to ZDARMA bez poplatků a za ušetřené peníze kupte třeba něco dětem.... :-D


Martin Hájek

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 489
  • Až umřu, dejte mi na penál samolepku Beatu.
    • Zobrazit profil
Re:Skylink zdražuje od 1. 10.
« Odpověď #2 kdy: 02. 09. 2013, 23:52:50 »
Jen pitomec dokáže dobrovolně odejít od satelitu k DVB-T, jen aby nemusel platit pár korun měsíčně navíc.
Loudness War zabijí hudbu!


Miloslav Soška

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 750
  • QTH Horní Stakory
    • ICQ komunikátor - 228301424
    • Zobrazit profil
    • pureradio.cz
    • E-mail
Re:Skylink zdražuje od 1. 10.
« Odpověď #3 kdy: 02. 09. 2013, 23:57:39 »
Jen pitomec dokáže dobrovolně odejít od satelitu k DVB-T, jen aby nemusel platit pár korun měsíčně navíc.
já to udělal a neublížilo mi to. I když mám jen na nahrávání M7 výměnu...
DVB-S - Ariva 100, Wave Frontier T55 -  23.5°E, 19.2°E, 13°E - FTA
DVB-T - SHARP Aquos LC-40LE630E - k. 6, 25, 29, 30, 35, 38, 40, 60 - ČH, Černá Studnice, Sněžné Jámy
DAB/DAB+/DMB/DRM/SDR/VKV - EzCap USB Dongle, Lingo iJoy Plus, Kenwood KDC-DAB41U, Dual DAB 50, Himalaya DRM 2009
PMR, CB, sdílenky


spyko

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 407
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Skylink zdražuje od 1. 10.
« Odpověď #4 kdy: 03. 09. 2013, 02:31:53 »
Používám oboje k vlastní spokojenosti ! ;D
Samsung 55nu8002. ,,telesystem 6820 twin,dreambox 525 dvb-t2/c,UPC modul,internet,mini pc di way m9.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Záhorák

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 48
    • Zobrazit profil
Re:Skylink zdražuje od 1. 10.
« Odpověď #5 kdy: 03. 09. 2013, 06:41:24 »



Skôr si myslím, že pitomec je človek, ktorý platí za niečo, čo k svojmu životu vôbec nepotrebuje.
« Poslední změna: 03. 09. 2013, 06:43:24 od Záhorák »


K. Vav

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 225
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Skylink zdražuje od 1. 10.
« Odpověď #6 kdy: 03. 09. 2013, 09:16:09 »
Konečně se něco děje s cenami za poskytnuté služby ;D. Stále je to ale velmi levné, dle mého názoru by ceny měly být o 100% vyšší u každého balíčku, aby byla rentabilita u poskytovatele ;), ale s úbytkem klientů, kteří jsou ochotni platit servisní poplatek k tomu asi brzy dojde. Když zákazník na ostravsku zjistí, že mu jde na anténu základní nabídka programů (které jsou v ceně servisního poplatku a o žádnou pay službu nemá zájem) přechází na příjem přes anténu a tř. až do 8 místností v rod.domku. ???


Jan Z

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 143
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Skylink zdražuje od 1. 10.
« Odpověď #7 kdy: 03. 09. 2013, 13:13:53 »
Pane Toth, pitomec jak již bylo zmíněno je ten, kdo cpe své težce vydělané peníze někomu, kdo mu poskytuje něco co pořádně nevyužívá ( placené balíčky jsou tak většinou nastaveny ) .... A nebo jestli sledujete všechny ty placené programy, non-stop denně jste u televize a nebo jestli Vám to platí sociálka, tak OK, podle mě zbytečnost. Já v DVB-T chytím zdarma cca +/- 40 programů a to mi bohatě stačí, nevím proč bych měl platit za něco co nevyužiji.... ( tisíce kanálu na satu )   8)


ksilt

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 137
    • ICQ komunikátor - 2326654
    • Zobrazit profil
    • last.fm
    • E-mail
Re:Skylink zdražuje od 1. 10.
« Odpověď #8 kdy: 03. 09. 2013, 13:57:17 »
Podle Vasi uvahy tedy analogicky jsem tez pitomec, protoze si platim pristup k Internetu a v podstate nemam sanci jej naplno cely vyuzit ci "vysosat". Zkusim teda tu socialku, jestli by mi stim nejak nehelfla ;-)
_ksilt.
| A2 28,2 |Prodelin 1244 | Invacom QDF 031 | Nordix CM-402


Bong

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 7
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Skylink zdražuje od 1. 10.
« Odpověď #9 kdy: 03. 09. 2013, 14:07:21 »
Každý utrací peníze za něco jiného. Někdo je schopen dva tisíce prohulit, někdo prochlastat, někdo naházet do bedny. A někdo si zaplatí za 400,- Skylink, jako já. Není to sice k životu důležité, ale zase se občas rád podívám na kvalitní fotbal, tenis a jiné sporty a občas si pustím nějakou tu muziku. Pro děti je tam několik dětských programů a pro rodiče F&H, příroda a romantika. Za čtyři stovky měsíčně mě to fakt nezabije. Kdybych na tom byl tak blbě, že si to nemůžu dovolit, tak to platit nebudu, ale určitě nebudu brečet, že to zase zdražujou... V DVB-T mám už 50 programů (včetně několik v HD) a další zřejmě ještě budou přibývat, což je také celkem fajn...  ;)


Martin B

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Skylink zdražuje od 1. 10.
« Odpověď #10 kdy: 03. 09. 2013, 14:41:41 »
Jan Z, jaká úspora. Udělání antén na můj rod. domek stojí cca 7000 tis. Nabídky dvou anténářů byly +- 500. Jo hold všichni nebydlí v Praze, aby to chytali na tyč pověšenou z okna.


Michal Kolesa

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 109
    • ICQ komunikátor - 149413489
    • MSN komunikátor - michal_kolesa@msn.com
    • Zobrazit profil
    • Michal Kolesa - oficiciální osobní webová stránka
    • E-mail
Re:Skylink zdražuje od 1. 10.
« Odpověď #11 kdy: 03. 09. 2013, 15:19:53 »
jestli Vám to platí sociálka, tak OK, podle mě zbytečnost.   8)

On existuje příspěvek na televizi ? To slyším prvně  :o

Na telefon existuje, jestli na internet to nevím.
Michal Kolesa 29 let,Invalidní důchodce,Vyučen: elektrikář - silnoproud,Maturita:Strojírenství,Zájmy: Sledování televize se svým ufounkem E.T.


Bong

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 7
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Skylink zdražuje od 1. 10.
« Odpověď #12 kdy: 03. 09. 2013, 15:58:03 »
Osvobození od rozhlasového a televizního poplatku je řešeno v ustanovení § 4, zákona č.348/2005 Sb. o rozhlasových a televizních poplatcích v platném znění. To je tak jediný příspěvek na TV...  ;D ;D


Michal Kolesa

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 109
    • ICQ komunikátor - 149413489
    • MSN komunikátor - michal_kolesa@msn.com
    • Zobrazit profil
    • Michal Kolesa - oficiciální osobní webová stránka
    • E-mail
Re:Skylink zdražuje od 1. 10.
« Odpověď #13 kdy: 03. 09. 2013, 16:03:10 »
Osvobození od rozhlasového a televizního poplatku je řešeno v ustanovení § 4, zákona č.348/2005 Sb. o rozhlasových a televizních poplatcích v platném znění. To je tak jediný příspěvek na TV...  ;D ;D

Toto jsem zrovna nemyslel :)
Michal Kolesa 29 let,Invalidní důchodce,Vyučen: elektrikář - silnoproud,Maturita:Strojírenství,Zájmy: Sledování televize se svým ufounkem E.T.


Jan Z

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 143
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Skylink zdražuje od 1. 10.
« Odpověď #14 kdy: 03. 09. 2013, 17:06:10 »
Podle Vasi uvahy tedy analogicky jsem tez pitomec, protoze si platim pristup k Internetu a v podstate nemam sanci jej naplno cely vyuzit ci "vysosat". Zkusim teda tu socialku, jestli by mi stim nejak nehelfla ;-)

Ale, tak to není - nemůžete srovnávat internet a placené balíčky televizí, to se nedá srovnat. Internet platíte jako celek ( platíte spíš hlavně za rychlost, dostupnost) , kdežto u Skylinku platíte nějaký balíček s programy, které možná ani nechcete ( mají to tak schválně udělané, aby na tom vydělali )  :)  Pokud někdo preferuje satelit, tak mu to neberu, ale já mám na to jiný názor a stačí mi těch 40 programů v DVB-T, které stejně taky nesleduji všechny..., ale je to grátis, tak to neřeším...  :D