Autor Téma: Programové schéma TV nova  (Přečteno 3371 krát)

s.s.rock

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Programové schéma TV nova
« kdy: 24. 08. 2013, 11:39:50 »
Ahoj, teďkom jsem koukal na  program novy na podělí večer a jsem úplně nasr... štvaný. Nejen že zrušili krminalku anděl ale zase tam dali ten stupidní gympl. :-( Co mě ale nejvíc štve že dávají seriál okresní přebor až asi v 22.45. Jako beru že už to po třetí opakujou, ale zrovna tohle je jeden z nejlepších novacich seriálu a oni to dobře vědí. Nechápu proč ho nemůžou dat třeba od 20.00 na cinemu nebo na smíchov a zvedli si tak jako skupina share, proč to cpou na tak pozdní noční hodinu kdy si každý řekne, jó je to bomba serial ale jdu spát protože ráno vstavam brzo do kobenky a tohle už jsem viděl. Já bych třeba daleko radši koukal na přebor na cineme než na gympl na nově a takových lidí je si myslím spousta. Sory, jesli vás tím otravuju ale musel jsem se nekde vykecat a vylejt si svojí frustraci, třeba si to někdo z novy přečte. Jinak jsem hrozně rád za vyvolené na primě, konečně bude mít další kravina kterou je ordinace pořádnou konkurenci už i manželka uznala že kdyz je ve vile Vladko že budem koukat na vyvolene a ruzovku si bude nahrávat. :-D ;-)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jan Z

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 143
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Programové schéma TV nova
« Odpověď #1 kdy: 24. 08. 2013, 11:53:58 »
Opravdu neznám seriál od Novy, který by nebyl stupidní, proto nesleduji žádný. Nechápu jak se může někdo dívat na tu Vaši růžovku jak píšete a nebo Okresní přebor, který už také není vtipný a dívat se na to po třetí je také stupidní( myslím, že to stačí tak jednou ) , proto to dávají tak pozdě, protože to nikdo nesleduje a pomůže jím to leda tak k nočnímu share... 


s.s.rock

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Programové schéma TV nova
« Odpověď #2 kdy: 24. 08. 2013, 13:16:18 »
Taky názor, já vám ho neberu. Každý člověk má rád něco jiného, já se rád u tekly bavím a nebo sport, tohle je obojí dohromady, proto je to pro mě prioritní seriál. ;-) Mimochodem docela by mě zajímalo na co vy v tý bedně koukáte, když už jsem u té stupidity. ;-)


Petr Marecek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 034
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Programové schéma TV nova
« Odpověď #3 kdy: 24. 08. 2013, 13:25:17 »
okresní přebor bude od 22.hodin, ale spíš mě naštvalo, že nové díly Dr. House budou až od 23.10


Jan Z

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 143
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Programové schéma TV nova
« Odpověď #4 kdy: 24. 08. 2013, 15:41:59 »
Co sleduji ? Abych řekl pravdu, tak poslední dobou už skoro nic, možná tak zpravodajství, nějaký ten dokument. Viděl bych to tak tak na 2-3 hodiny TV týdně.  Pokud se chci na něco dívat, tak si to stáhnu a koukám na PC  :-D. 

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


s.s.rock

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Programové schéma TV nova
« Odpověď #5 kdy: 24. 08. 2013, 16:13:26 »
Hmmm, no přesně nějakou podobnou odpověď jsem čekal. Co na to říct, snad jen člověk který nekouká na TV a chodí na digizone... Tady asi není něco v pořádku. :-DDD ;-)


Jan Z

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 143
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Programové schéma TV nova
« Odpověď #6 kdy: 24. 08. 2013, 16:29:01 »
DigiZone není o programovém schéma televize H@vna...  :-D


s.s.rock

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Programové schéma TV nova
« Odpověď #7 kdy: 24. 08. 2013, 19:25:01 »
Né a o čem je digizone, rád se něčemu přiučím. :-D ;-) Mimochodem zajímavé že tady se mnou diskutuješ o něčem co tě vůbec nezajímá. :-DD ;-)


Petr Marecek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 034
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Programové schéma TV nova
« Odpověď #8 kdy: 25. 08. 2013, 19:13:11 »
program dnešního dne. od 11.10 na placeném nova sportu motorky z Brna. Ty samé motorky jdou od 11.10 i na Fandovi a jdou až do 15.25 na obou kanálech a hlavní závod šel od 12.30 i na nově, takže na 3 kanálech šel jeden a ten samý program.


vasek812

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 62
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Programové schéma TV nova
« Odpověď #9 kdy: 25. 08. 2013, 19:47:35 »
nemají co dávat no...  :D :D :D


s.s.rock

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Programové schéma TV nova
« Odpověď #10 kdy: 26. 08. 2013, 07:45:39 »
Tak to že dávají některé sporty jak na fandovi tak nova sportu mi vůbec nevadí, bo fanda vysílá v DVB-T tak má větší záběr a nova sport je pro minoritu s kabelovkou a je v HD. ;-)