Autor Téma: Barrandov: Příjem 9 MUXů na USB Tuner AverTv Volar s anténkou TechniSat TT1  (Přečteno 3151 krát)

blueflash .

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 907
    • ICQ komunikátor - 299934152
    • Zobrazit profil
    • Můj YouTube kanál:
    • E-mail


No, jsem příjemně překvapen. Na tuto jednoduchou anténu naladim celkem devět multiplexů. Zvlášť mne překvapuje MUX 1 ze 40. kanálu (Černá Hora?) a MUX 2 z 38. kanálu. Na něm prý vysílá dokrývač v Ledči nad Sázavou. Jak dosáhne pouhý dokrývač tak daleko?  :o

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


David Kříž

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 775
    • Zobrazit profil


No, jsem příjemně překvapen. Na tuto jednoduchou anténu naladim celkem devět multiplexů. Zvlášť mne překvapuje MUX 1 ze 40. kanálu (Černá Hora?) a MUX 2 z 38. kanálu. Na něm prý vysílá dokrývač v Ledči nad Sázavou. Jak dosáhne pouhý dokrývač tak daleko?  :o
k38 je taky ČH, po přeladění z k61.
Takový příjem není zásluhou této náhražkové "antény", ale polohy, geografických podmínek, orientace, atd.


blueflash .

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 907
    • ICQ komunikátor - 299934152
    • Zobrazit profil
    • Můj YouTube kanál:
    • E-mail


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
O kus vedle - v ateliérech - mi místo ČH chodí líp Ještěd.


Pamětník

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 562
  • KLD-40W4000, 32LD550, LE32B450, SyncMaster 2370HD
    • Zobrazit profil
    • E-mail
O pár km dále, v oblasti Novodvorské, mám možnost přijímat nejen ČH a Ještěd, ale i Bukovku. Při nezastínění severního horizontu a bez rušení z místních vysílačů na stejném kanále, to nejsou DX rekordy, ale obvyklé zákony šíření TV signálů.
DVB-C = 3 x TechniSat TechniCrypt >>CXV<<
DVB-T/T2 = 2x MMC LG MS450H, MAXIMUM T-1300 FTA, EVOLVE OMEGA T2, USB tuner HDTV DVB-T/DVB-T2+FM/DAB+
DVB-S2 = SKYMASTER 80cm, MOTOR SG-2100A, Comag SL100HD PVR
DAB+ = HAMA DIR3100, SIRD 14 C2, LINGO iJoy, Albrecht DR50, SONY XDR-S56DBP, Dual DAB+3 a 3 další

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Tech7

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 419
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Bukovka s muxem2 mi jede na pasivní "teleskopické véčko" i v Příbrami. Stabilita sice není ideální, ale občas se na to dá koukat.

Nastavil jsem pasivní anténu aby hrála Bukovka mux2 a dal proladit a výsledek dávám do přílohy.
DVB-T: Intel Core i3-530, TechniSat AirStar2, AVerTV Volar HD Pro
DAB: Iriver B20, Iriver B20, Pure One Mini Series II, Tesco DR1403R-CE


David Kříž

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 775
    • Zobrazit profil
Aha, já jsem vycházel z tohoto...
http://www.digizone.cz/texty/mapy-pokryti-multiplex-2-radiokomunikace/
No tak asi to "Nejlepší web o televizi a digitálním vysílání" jaksi neaktualizuje...  ;D