Autor Téma: Telka - opravdu archiv NOVY ?  (Přečteno 5596 krát)

FandaX-cz

• Člen
  • **
    • Zobrazit profil
Telka - opravdu archiv NOVY ?
« kdy: 12. 08. 2013, 10:12:41 »
Dobrý den, uvědomil jsem si jednu věc, Telka má být archivní kanál novy, tedy reprízovat tvorbu NOVY. Jak je tedy možné, že na Telce běží Tisíc a jedna noc nebo Lařina volba ? Tyto seriály na 100 % nenetočila Nova, tak proč to dávají na archivním kanálu Novy ? Jaký názor máte vy ?
« Poslední změna: 12. 08. 2013, 10:23:27 od fandam 007 »
FandaX-cz | Televizi zapínám jen v případě, že tam je něco zajímavého. Takže téměř nikdy

Reklama

• Stálý člen

s.s.rock

• Závislák
    • Zobrazit profil
Re:Telka - opravdu archiv NOVY ?
« Odpověď #1 kdy: 12. 08. 2013, 11:23:53 »
Dobrý den, uvědomil jsem si jednu věc, Telka má být archivní kanál novy, tedy reprízovat tvorbu NOVY. Jak je tedy možné, že na Telce běží Tisíc a jedna noc nebo Lařina volba ? Tyto seriály na 100 % nenetočila Nova, tak proč to dávají na archivním kanálu Novy ? Jaký názor máte vy ?
Otázku jsem nějak nepochopil nikde nebylo vydáno žádné prohlášení ze to bude 100%ní archív nový nebo jó? Spíš je to taková retro tv čerpající hlavně z archívu novy. Mimochodem od prvního dne co začala vysílat bylo známo ze tam poběží seriál pohotovost, to taky jaksi není z dílny novy, to jen pro info. ;-)

akon21

• Host
« Odpověď #2 kdy: 12. 08. 2013, 12:46:15 »
taky to nechápu proč tu lařinu volbu dávají zrovna na telce to samé tisíc a jedna noc  vkládá se to do mých oblíbených soutěží riskuj kolotoč a milionáře a myslím že i kdyby to dávali mezi 22 a 6 hodinou ráno tak většina důchodců by byla kvůli tomu vzůru

s.s.rock

• Závislák
    • Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 12. 08. 2013, 15:43:42 »
Nesledují to jenom důchodci, moje žena např. kouká na tisíc a jednu noc pravidelně. Takhle to aspoň krásně vychází přesně do zpráv na nově. ;-) Jinak já taky koukám na riskuj, a milionáře, kupodivu tyhle 2 soutěže nejsou ani moc tím časem poznamenané, ostatní už mě moc nebere, třeba kolotoč je spíš taková pouťová atrakce jak soutěž. :-( Zajímalo by mě jesli časem dají i soutěž pálí vám to a nejslabší máte padáka, to mě taky bavilo. ;-)

vasek812

• Člen
  • **
    • Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 12. 08. 2013, 16:17:02 »
Taky mě to tam vadí. Přál bych si, aby vysílali starou Snídani s Novou, taky nechápu proč opakují tu z toho dne.
Chtělo by to i od Primy nějaký program s archivem. Taky měla dobré pořady, hlavně s Izerem. :)

Reklama

• Stálý člen