Autor Téma: Regionální síť 1 - hlaste stav  (Přečteno 97760 krát)

pajas2

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 724
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Regionální síť 1 - hlaste stav
« Odpověď #45 kdy: 14. 08. 2014, 17:21:54 »
BTW. k regionální síti 1, musím pana Brabce pochválit, ihned po pŕíspěvku, že nejede TV 8 , tak vše bylo dáno dopořádku a jede bez výpadku, předtím tam byla 3 týdny zasekla obrazovka. Reg síť k29 Včelná budějovicko
3 týdny zaseklá obrazovka?  :o To bych skoro zvážil, jestli má smysl takový mux provozovat.
DVB-S: tuner 3x DVB-S2; motor (cca 45°E-cca 10°W); solo 23,5°E/19,2°E
DVB-T: tuner 1x DVB-T; od Krašova přes Ještěd, Krásné po Javořici,  Cukrák + celá Praha
FM: tuner; 5prvková anténa; rotátor
DAB+: Yamaha T-D500
DreamBox 7080 HD s 2 TB HDD (4 tunery)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


basslicker

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 125
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Regionální síť 1 - hlaste stav
« Odpověď #46 kdy: 14. 08. 2014, 18:15:18 »
jj, teď už ale vše naprosto ok, Třeboňská TV, Regionálni TV i TV 8 jede super a dokonce i s lepším obrazem, co byla vyřazena NOE TV , takže palec hore


Horal

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 691
    • Zobrazit profil
Re:Regionální síť 1 - hlaste stav
« Odpověď #47 kdy: 14. 08. 2014, 18:57:33 »
Montuju si parabolu Toroidku a jen se zeptám ty konvertory směruju spíš dolu na ohnisko té druhé nebo jsem to namontoval opačně  a musím to nasekat spíš směrem vejš nad tu druhou parabolu? asi víš, co myslím.. a nedá se zjistit u té reg sítě 1 jestli tam nenacpou ocko expresss jako v Plzni?
No raději to opravdu nechej na toho Saxona, koukám nevíš která bije.
Tady je to myslím vidět jasně:
http://leteckaposta.cz/uploaded/336473646


David Kříž

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 775
    • Zobrazit profil
Re:Regionální síť 1 - hlaste stav
« Odpověď #48 kdy: 14. 08. 2014, 19:34:14 »
BTW. k regionální síti 1, musím pana Brabce pochválit, ihned po pŕíspěvku, že nejede TV 8 , tak vše bylo dáno dopořádku a jede bez výpadku, předtím tam byla 3 týdny zasekla obrazovka. Reg síť k29 Včelná budějovicko
3 týdny zaseklá obrazovka?  :o To bych skoro zvážil, jestli má smysl takový mux provozovat.
Spíš bych si řekl co za provozovatele to asi je, když si to ani nevšimne, anebo všimne a je mu to jedno. Pak se nemůže divit, že od něho utíkají zákazníci. Když to vidí.


basslicker

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 125
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Regionální síť 1 - hlaste stav
« Odpověď #49 kdy: 14. 08. 2014, 19:50:02 »
2 Fox -  se Saxem jsem v kontaktu a jsem domluvel, mám to dobře smontované koukám, respektive ona mi tu toroidku smontovala přítelkyně než jsem se vrátil z práce a fakt to naštelovala dobře, respekt před ní:_)
teď už jen pověsit a jedu.

2 Dave, tak TVT , REGIONAL a TV8 teď jede ok

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Dan Rozsíval

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 838
    • Zobrazit profil
Re:Regionální síť 1 - hlaste stav
« Odpověď #50 kdy: 14. 08. 2014, 20:07:11 »
basslicker: sám jsem ji nedávno dělal takže musím říct že pokud to sestavila správně tak opravdu šikovná přítelkyně, nicméně sestavit ještě není zdaleka vše, to "pověšení" se sice dá bez profíka zvládnout ale není to zase tak jednoduché.
DVB-S: 2x GM 9080 a GI Voyager II:  Toroidal T-90: 28.2E,23.5E,19.2E,16E,13E,9E,7E,5E,1W,4/5W,12.5W,15W + 39E,42E,46E,52E.
DVB-T: Dibox T-22,T-30: MUX1,2,3,4,RS7,RS8.


Sax

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 221
  • Edelweisspitze (2577mnm)
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Regionální síť 1 - hlaste stav
« Odpověď #51 kdy: 14. 08. 2014, 20:27:18 »
Jsem zvedav na tu tvou ženu. Věřím tomu, ze bude šikovnějsi a pečlivějsi nez ty, protože horší nez ty uz to asi nejde...:-)) príští tyden jsem v Krkonoších, pak jsem tyden zde a prvni tyden v záři v Bad Gastein. Jo, a na Vcelné s nic zlepšit nemohlo, protože vsechny stanice maji pevne pridelenou 1/4 celkového přenosového toku. Je tam analogová 4xin karta CVBS + stereo audio.
VU+Duo4K, KWS Varos 106, Kathrein MSK120, Planar IT15T2 - ITtools, CAS124, CAS012.


David Kříž

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 775
    • Zobrazit profil
Re:Regionální síť 1 - hlaste stav
« Odpověď #52 kdy: 14. 08. 2014, 20:59:41 »
2 Fox -  se Saxem jsem v kontaktu a jsem domluvel, mám to dobře smontované koukám, respektive ona mi tu toroidku smontovala přítelkyně než jsem se vrátil z práce a fakt to naštelovala dobře, respekt před ní:_)
teď už jen pověsit a jedu.

2 Dave, tak TVT , REGIONAL a TV8 teď jede ok
co je to "2 Dave" ???


basslicker

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 125
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Regionální síť 1 - hlaste stav
« Odpověď #53 kdy: 14. 08. 2014, 21:03:55 »
Zajímavý, ono možná tím, že na to koukám spíš v ložnici na menší telce, tak mi to tak přišlo . já bych ze Včelné uvítal Cestykrajem TV + k tomu doplněk pro Budějce, to by nemuselo být vůbec špatný.
2 Dave -tzn. To Dave, pro Davea, já to někde viděl pŕed 10ti lety a začal jsem to používat stejně jako 4 Dave


Sax

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 221
  • Edelweisspitze (2577mnm)
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Regionální síť 1 - hlaste stav
« Odpověď #54 kdy: 15. 08. 2014, 08:15:55 »
Na male TV je pěkné všechno, někdy i DigiTV. Na Včelné je alespon slušný vysilač(stozar a AS), kdyby se vysílalo vyšším výkonem a v 16QAM s lepším zdrojovým signálem, tak by to bylo i dobře prodejné. Naopak například šílenost na VH, kde visí kabely jako u cikánů ve Větřní, anténa instalovanjak zralá na trestný čin, headend leží v šmajchkabinetu v kiosku, kde vedle nej leží provozního pes na devánku, to je i zadarmo drahé. Vrcholem fundovanosti je kotvení stávajícího stozaru pro webkamery dvěma kotevnimi lanky se vzájemnými úhly pro trojici, ale to třetí nebylo kam dat. Ten stozar ted trochu připomíná natažený luk. Natažený luk s UHF tubusem a dvěma IP kamerami.
VU+Duo4K, KWS Varos 106, Kathrein MSK120, Planar IT15T2 - ITtools, CAS124, CAS012.


David Kříž

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 775
    • Zobrazit profil
Re:Regionální síť 1 - hlaste stav
« Odpověď #55 kdy: 16. 08. 2014, 00:00:55 »
Zajímavý, ono možná tím, že na to koukám spíš v ložnici na menší telce, tak mi to tak přišlo . já bych ze Včelné uvítal Cestykrajem TV + k tomu doplněk pro Budějce, to by nemuselo být vůbec špatný.
2 Dave -tzn. To Dave, pro Davea, já to někde viděl pŕed 10ti lety a začal jsem to používat stejně jako 4 Dave
Pokud je to na mne tak nejsem Dave a za "to Dave, pro Davea" a podobné příšernosti bych mlátil dotyčné, co to používají, klávesnicí přes prsty. Říká někdo Jirkovi Georgi, Janovi Johne apod? Zvrácenost, toto přejímání a ke všemu skloňování anglické zdrobněliny. Fuj!


Miroslav Galko

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 174
  • TV Zpravodaj
    • Zobrazit profil
    • TV Zpravodaj
    • E-mail
Regionální síť 1
« Odpověď #56 kdy: 04. 05. 2015, 18:39:34 »
Přeji dobrý den. Přijímáte prosím někdo v televizi Regionální síť 1? Opravil jsem web, aktualizoval data a jako vždy jsem uvízl na programech v této síti. Navíc mě překvapilo, že podle ČTÚ má RS1 v Kamýku dva vysílače. Na jednom vysílači dva kanály. Pokud někdo tedy přijímá RS1, prosím podívejte se mi na - http://tvzpravodaj.mnoho.info/tv-regionalni-site-dvb-t/regionalni-sit-1 - jest-li zadané údaje - programy, souhlasí. Díky všem. Snažím se dát dohromady i ostatní RS 1-17. Míra
Fernandel: Oproti rádiu má televize řadu nepřekonatelných výhod: například poruchy můžeme nejen slyšet, ale i vidět.

TV zpravodaj - http://tvzpravodaj.mnoho.info


Martin Kadaník

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 32
    • Zobrazit profil
    • SMIDLIB
    • E-mail
Re:Regionální síť 1 - hlaste stav
« Odpověď #57 kdy: 04. 05. 2015, 20:50:39 »
Liberec a Jablonec sedí. Aktuality z éteru Libereckého kraje najdete na mých stránkách .www.smidlib.cz/clanky/liberecky-eter/
« Poslední změna: 04. 05. 2015, 20:53:03 od Martin Kadaník »


Miroslav Galko

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 174
  • TV Zpravodaj
    • Zobrazit profil
    • TV Zpravodaj
    • E-mail
Re:Regionální síť 1 - hlaste stav
« Odpověď #58 kdy: 05. 05. 2015, 08:13:45 »
Díky Martine. Dávám to znovu dohromady tak jsem rád za reakci ;-)
Fernandel: Oproti rádiu má televize řadu nepřekonatelných výhod: například poruchy můžeme nejen slyšet, ale i vidět.

TV zpravodaj - http://tvzpravodaj.mnoho.info


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re:Regionální síť 1 - hlaste stav
« Odpověď #59 kdy: 05. 05. 2015, 09:01:12 »
Já mohu potvrdit, že v Praze už od samotného startu běží a běžela pouze TV8.
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/