Autor Téma: jak konverovat formát *.pvr do jiného  (Přečteno 5400 krát)

pepca413

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 5
    • Zobrazit profil
    • E-mail
jak konverovat formát *.pvr do jiného
« kdy: 31. 07. 2013, 19:27:03 »
Zdravím,
koupil jsem si televizi s možností zaznamenávat na přes USB na HDD, takže si hraji. Hodil jsem to do počítače, ale pomocí klasických free konvertorů se mi to nepovedlo otevřít. Tak jsem trochu googlil a našel pár programů, bohužel všechny placené, krom programu ProjectX. Ten jsem nainstaloval ale jaksi jsem se v něm ztratil. Máte s tím někdo zkušenosti a poradili byste jak videa převádět? Mělo by to jít, píšou to. Nebo znáte nějaký jiný free program, který by si s tímto formátem poradil? Díky moc. :)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jaroslav Honzík

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 634
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:jak konverovat formát *.pvr do jiného
« Odpověď #1 kdy: 31. 07. 2013, 19:54:15 »
ProjectX taky použivam, vždy když něco nahraju, umi opravit soubor i vyextrahovat titulky z teletextu (musí se nastavit), všechny stopy (video zvuk (i vice zvukových stop) i titulky jsou synchronní pak to jen muxnu v mkv muxeru a nerem zkonvertuju do mp4.
DVB-T/T2: Löbau-nejde,Ještěd-28,31,43,52,60
FM: CZ,DE,PL
DAB/DAB+:Löbau-9A,5C,Žižkov/BH-12C, někdy Teleko 11A či 5D, někdy Berlín 10B a 12D
DVB-S/S2:Motorizovaný systém-dle paraboly 80cm a možnostem, ale i tak je toho dost.


pepca413

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 5
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:jak konverovat formát *.pvr do jiného
« Odpověď #2 kdy: 01. 08. 2013, 11:16:45 »
No udělal jsem jen holý čistý záznam na flashku, titulky zatím netřeba a ten bych rád překonvertoval do formátu co lze třeba přehrát v WM playeru nebo nahrát na youtube. Nero mám, kouknu na to o víkendu a když tak se optám co a jak díky.
Ale kdybys měl chvíli čas popsat postup té konverze třeba jen obyčejného záznamu z televize, tak bych byl rád abych měl inspiraci.  :):)
« Poslední změna: 01. 08. 2013, 11:18:26 od pepca413 »


Luboš T.

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 765
    • Zobrazit profil
Re:jak konverovat formát *.pvr do jiného
« Odpověď #3 kdy: 01. 08. 2013, 11:25:29 »
Já používám čistě na převod do jiného formátu program který je zdarma a česky a je to Format Factory.Pokud ti to pomůže budu rád.


ivovi

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 540
    • Zobrazit profil
Re:jak konverovat formát *.pvr do jiného
« Odpověď #4 kdy: 01. 08. 2013, 11:28:58 »
Zaznam u vetsiny televizoru je kodovany tak, aby nesel prehrat nikde jinde nez v TV kde byl porizen. Takze pujde asi o marne snazeni.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


pepca413

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 5
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:jak konverovat formát *.pvr do jiného
« Odpověď #5 kdy: 01. 08. 2013, 12:28:06 »
Zaznam u vetsiny televizoru je kodovany tak, aby nesel prehrat nikde jinde nez v TV kde byl porizen. Takze pujde asi o marne snazeni.
Díky, kódy jsou od toho aby se dekódovaly. :D Ne je mi jasný že v televizi jsou autorsky chráněné pořady, jen jsem myslel pro osobní účely a mojí čirou zvědavost jestli to nějak elegantně a efektivně jde.


Honza Novák

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 448
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:jak konverovat formát *.pvr do jiného
« Odpověď #6 kdy: 01. 08. 2013, 12:34:41 »
Já používám čistě na převod do jiného formátu program který je zdarma a česky a je to Format Factory.Pokud ti to pomůže budu rád.
Ten používám, k naprosté spokojenosti, taky.