Autor Téma: Program ProDVB  (Přečteno 4587 krát)

Pvtr

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 117
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Program ProDVB
« kdy: 13. 07. 2013, 09:59:28 »
Má někdo zkušenosti s přímým použitím programu ProDVB s tunerem DVB-T USB HDTV FM/DAB/DAB+ TUNER ?

Program ProDVB je výborný program, který vřele doporučuji. Má vynikající citlivost a výborné ovládání. Např. s tunerem Pinnacle PCTV NanoStick 73e Solo na něm lze v Praze naladit na běžnou anténu většinu hlavních vysílačů z Čech. Výborné jsou 3 režimy zobrazení signálu - je, slabý a žádný a pak zobrazení kvality a síly příjmu.

Zkoušel jsem propojit program i s tunerem DVB-T USB HDTV FM/DAB/DAB+, avšak zde program nefunguje správně, jak by měl - naleznou se pouze programy, které nalezl program Blaze HDTV, který je součástí DVB-T USB HDTV FM/DAB/DAB+ TUNERu, u ostatních je síla signálu 0. Má někdo jiné zkušenosti ?

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


moonword

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 141
  • Haunted Happenings
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Program ProDVB
« Odpověď #1 kdy: 13. 07. 2013, 10:17:32 »
Tak jistě patří mezi ty lepší. Ale vůbec nejlepší je asi DVBViewer.
Velice zajímavý je freewarový projekt SmartDVB, který nabízí i přes hrubý design velice dobrou funkčnost a spoustu možností pro optimální konfiguraci.
ESTANT assis de nuict secret estude,. Seul reposé sur la selle d'ærain: Flambe exigue sortant de solitude,. Fait prosperer qui n'est à croire vain.


vasek812

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 62
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Program ProDVB
« Odpověď #2 kdy: 13. 07. 2013, 22:03:45 »
Já používám Windows Media Center a vynikající. Hlavně se mi líbí ten timeshift. :)


Alter

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 5
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Program ProDVB
« Odpověď #3 kdy: 13. 07. 2013, 23:57:41 »
Tak jistě patří mezi ty lepší. Ale vůbec nejlepší je asi DVBViewer.
Velice zajímavý je freewarový projekt SmartDVB, který nabízí i přes hrubý design velice dobrou funkčnost a spoustu možností pro optimální konfiguraci.

SmartDVB je můj oblíbenec. Jedu na něm asi něco přes rok. Navíc nedávno vyšla verze 0.3.0 která je na tom po designové stránce zase o něco lépe.




Martin X

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 35
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Program ProDVB
« Odpověď #4 kdy: 14. 07. 2013, 19:55:21 »
Není to ProgDVB ? Jestli ano, tak zkušenosti jsou ty nejhorší.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Pvtr

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 117
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Program ProDVB
« Odpověď #5 kdy: 14. 07. 2013, 21:04:44 »
Není to ProgDVB ? Jestli ano, tak zkušenosti jsou ty nejhorší.

Ano, myslel jsem ProgDVB.

Určitě graficky nic moc a ve verzi standard pouze omezené funkce. S tím souhlasím. Proč jsem program chválil je jeho vynikající citlivost. Měl jsem možnost ji porovnat s několika set-top-boxy a asi 3 jinými freewarovými programy. A nedalo se to vůbec srovnat.

V Praze např. na ProgDVB jsem naladil všechny pražské multiplexy (včetně 10 W Nových Butovic), Klínovec, Bukovou horu, Ještěd a Černou horu; Němce, Poláky, Krásné a Kleť pak se slabým signálem a pro ně je nutno otočit anténu.
U set-top-boxů chytám všechny pražské multiplexy s výjimkou 10 W Nových Butovic + Bukovou horu a s kostičkováním částečně Ještěd a Černou horu
Ostatní freeware - Praha - Žižkov + Buková hora, ostatní pražské multiplexy kostičkují, Nové Butovice se nenaladí 


Pavel-original

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 242
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Program ProDVB
« Odpověď #6 kdy: 14. 07. 2013, 21:28:53 »
To je nějaké podezřelé, použitý software by přece neměl mít na citlivost žádný vliv.