Autor Téma: Regionální síť 7 - pokrytí 80-90% území  (Přečteno 42831 krát)

Luboš T.

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 765
    • Zobrazit profil
Re:Regionální síť 7 - pokrytí 80-90% území
« Odpověď #45 kdy: 18. 06. 2013, 19:39:23 »
Jo to si musí vyřešit mezi sebou,když chci gengy tak se taky musím starat.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Petr PetrK

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 884
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Regionální síť 7 - pokrytí 80-90% území
« Odpověď #46 kdy: 18. 06. 2013, 19:49:03 »
Pokud by jsi do problému s Hlubočcem viděl, nikdy by jsi nemohl napsat tohle: "...ale proč tedy nespustí RS 7 na K38 z Hlubočce s výkonem muxu4, který pokryje nejen Ostravu, ale současně i významně rozsáhlejší okolí?..."! a podobných "konstrukcí" o Lanové a jejím možném spuštění na X kanálech si svého času napsal taky dost! Ty jsi někdy pracoval v této oblasti? Na 99.999% určitě ne, to bys podobné bláboly nemohl napsat! Takže pokud problematice nerozumíš, nepiš různé své "konstrukce a dedukce", které se v žádném případě nezakládají na pravdě! A neboj, já jsem klidný, jen se pořádně směju, těm nesmyslům ,co tady jistí lidé jsou schopni vypotit! Pojem "mezinárodní koordinace" je ti zřejmě cizí! To co vím o rozšířování RS7 na ostravsku, si nechám pro sebe, ono by to stejně nemělo smysl publikovat, pokud budou v diskusích psát různí "konstruktéři" hypotéz a nesmyslů. Kdo chce, ten si je schopen adekvátní informace sehnat stejně jako já a nikoliv je vyžadovat na různých webec, po diskusích! A pokud vím, tak Chrobák Vrecko seš ty, protože rozumíš všemu, od koordinací tv kanálů, přes problematiku vlastnických vztahů u BD a SVJ. Běž do vlády, ta nová bude takové lidi určitě potřebovat!  ;D ;D ;D

Ne, naše staronová vláda potřebuje lidi přesně tvého typu, protože pak budeme záhy opět tam, kde jsme. A tam, jak je vidno, je český národ velice rád a kromě hospodkých žvástů  vlastně spokojen... Tudíž - mlžení, mlžení, mlžení a oblbování! Mmch, co si zjistit potřebuji, to jsem si vždy zjistil a nikdy jsem k tomu nepotřeboval rady neochotných brebtů kdesi na internetu. Až mě bude Hlubočec skutečně zajímat, tak si ty informace dozvím bez tebe i jiných moudrých hlav. Ovšem na druhou stranu - není nadto, když se člověk dobře pobaví. Takže jsem opravdu velmi spokojen, že se směješ  :D   


Daniel Kulhánek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 609
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Regionální síť 7 - pokrytí 80-90% území
« Odpověď #47 kdy: 19. 06. 2013, 00:17:31 »
Třeba tam mají lepší jídlo,že..... ;D

To si piš že tam mají lepší jidlo než u nás,to kritizuj české řetězce co si objednají to dostanou,nakupuji tam skoro každý den vše ,mám to na hranici 2km (23000 obyvatel / město 14km) a kvalita českých potravin z těma polskýma se nedá srovnat.Za ty roky už vím kam mám jít mám svého uzenáře (jeho uzené a klobásky ,,Super''),pro vajíčka,králiky,prasata,kapra jezdím na farmu,pekař,cukrář to se nadá ani srovanávat,naftu už vlastně taky 15 let beru do Tranzitu od jedne benzinky,za těch 27 let jsem Polsko poznal,planuju dokonce si pořídit zázemí na Mazurách  a něco u moře Sopoty,Gdansk někde tam,podívej se až budou na TVP,nebo Polsatu letní hudební festivaly at vidíš jak se umí poláci bavit.

http://www.potravinynapranyri.cz/

České potraviny 169 položek
Polské potraviny 14 položek
A to dokazuje co? Oni testovali stejné množství českých a polských výrobků? Tak to potom jooo...
LCD LG 65´ + SONY STR-GX315
STRONG SRT 8541 + LCD LG 42´
DVB-T2 (STA) Ještěd, Černá studnice, Špičák(Česká Lípa)


Ondřej Honeger

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 127
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Regionální síť 7 - pokrytí 80-90% území
« Odpověď #48 kdy: 28. 06. 2013, 14:58:18 »
Cituji z Parabola: Podle informací ČT tato síť v současnosti pokrývá 80 až 90 procent území České republiky a míra pokrytí se bude postupně rozšiřovat. - http://www.zoznam.sk/5027/vecernicek-bude-soubezne-na-ct2-a-ctd/ - tak to se mi ani nechce věřit.
Tak je to možné,od 1.května to bylo 70% a,když se k tomu ještě přidalo brno.


Pavel Zelinka

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 168
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Regionální síť 7 - pokrytí 80-90% území
« Odpověď #49 kdy: 11. 07. 2013, 16:05:31 »
Tož Znojmo už má kanál asi zkoordinován (K45) - 20kW, ale zatím vysílat nebude viz -
Dobrý den,stanoviště vysílače Znojmo_Deblínek zatím osazeno vysílačem MPX1a/RS7 nebude.Bližší informace o plánované výstavbě v tuto chvíli nemáme k dispozici.
 
 
příjemný den,Progress Digital s.r.o.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


vlada165

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Regionální síť 7 - Litvínov
« Odpověď #50 kdy: 17. 07. 2013, 16:37:54 »
Dobrý den - neví prosím náhodou někdo, jestli někdy nebude vysílat síť 7 i z Rakovníka - Louštína a kdy ???

V Litvínově z Ústí nemám šanci, Teplice - Vodárnu také nechytím (vím, že tam zatím také síť 7 nevysílá, ale nechytím odtud ani síť 4),
ale síť 4 tu jde nádherně právě z toho Louštína.

Děkuju ...


Stasi-DDR

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 030
    • Zobrazit profil
Re:Regionální síť 7 - pokrytí 80-90% území
« Odpověď #51 kdy: 17. 07. 2013, 16:44:48 »
Obrať se přímo na provozovatele RS7 (firmu Progress Digital): www.progressdigital.cz, tam ti podají přesné a vyčerpávající odpovědi.
« Poslední změna: 17. 07. 2013, 16:47:30 od Stasi-DDR »
Veďte mě, následujte nebo jděte z cesty!


tako50

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 534
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Regionální síť 7 - Litvínov
« Odpověď #52 kdy: 17. 07. 2013, 18:34:49 »
Dobrý den - neví prosím náhodou někdo, jestli někdy nebude vysílat síť 7 i z Rakovníka - Louštína a kdy ???

V Litvínově z Ústí nemám šanci, Teplice - Vodárnu také nechytím (vím, že tam zatím také síť 7 nevysílá, ale nechytím odtud ani síť 4),
ale síť 4 tu jde nádherně právě z toho Louštína.

Děkuju ...
A v Litvínově to z Klínovce nejde? Mux 4 k 45 a RS k 50 .


vlada165

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Regionální síť 7 - pokrytí 80-90% území
« Odpověď #53 kdy: 18. 07. 2013, 07:07:42 »
Na PD digital jsem se obracel hned jak síť 7 spustila - co mi odpověděli už přesně nevím (píšu z jiného PC a do toho mailu teď nemám přístup),
ale vím, že na ten Louštín mi neodpověděli docela určitě, i když jsem se právě na něj ptal.

Klínovec tu bohužel nechytím, protože ho mám za kopcem - za Jedlovou Horou u Chomutova, ze které chytám právě síť (tuším) 2 (protože má silný signál)
- mám totiž to štěstí, že to všechno chytám na jednu anténu natočenou přesně mezi Plzeň a Louštín (síť 3 a 4 síla na TV Samsung 99 a i sítě 1 a 2 takto jdou dobře), ale třeba ty Teplice (a natož Ústí) bohužel nechytím, ani když na ně natočím anténu přímo.
Síť 1 chytám 2x a síť 2 dokonce 3x (nedíval jsem se odkud a používám jenom tu nejsilnější z Chomutova),
síť 4 jde jen z toho Louštína a síť 7 bohužel vůbec, i když jsem točil anténou, takže nevím jestli se dá v jiné části Litvínova (podle té mapy) chytit,
ale tady opravdu nejde...


Jan Pavlis

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 515
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Regionální síť 7 - pokrytí 80-90% území
« Odpověď #54 kdy: 18. 07. 2013, 08:20:56 »
Na PD digital jsem se obracel hned jak síť 7 spustila - co mi odpověděli už přesně nevím (píšu z jiného PC a do toho mailu teď nemám přístup),
ale vím, že na ten Louštín mi neodpověděli docela určitě, i když jsem se právě na něj ptal.

Klínovec tu bohužel nechytím, protože ho mám za kopcem - za Jedlovou Horou u Chomutova, ze které chytám právě síť (tuším) 2 (protože má silný signál)
- mám totiž to štěstí, že to všechno chytám na jednu anténu natočenou přesně mezi Plzeň a Louštín (síť 3 a 4 síla na TV Samsung 99 a i sítě 1 a 2 takto jdou dobře), ale třeba ty Teplice (a natož Ústí) bohužel nechytím, ani když na ně natočím anténu přímo.
Síť 1 chytám 2x a síť 2 dokonce 3x (nedíval jsem se odkud a používám jenom tu nejsilnější z Chomutova),
síť 4 jde jen z toho Louštína a síť 7 bohužel vůbec, i když jsem točil anténou, takže nevím jestli se dá v jiné části Litvínova (podle té mapy) chytit,
ale tady opravdu nejde...
Anténa Vám vidí na Teplice?,předpokládám,že jste v horním Litvínově.


vlada165

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Regionální síť 7 - pokrytí 80-90% území
« Odpověď #55 kdy: 18. 07. 2013, 13:37:45 »
Anténa Vám vidí na Teplice?,předpokládám,že jste v horním Litvínově.

Ne, bohužel tu anténa na Teplice nevidí - bydlím právě naopak v Chudeříně.
V cestě mi vadí paneláky u nádraží a (zřejmě) i výsypky za Litvínovem, protože za nimi (kousek za Loukou u Litvínova) už na tu vodárnu vidět je.
Když ladím (i s natočenou anténou), tak se to na MUXu 4 na 30. kanálu pozastaví, ale nic nenajde,
podařilo se to za celou dobu jen asi 2x, že sice našel, ale bylo to tak slabé, že se na to dívat vůbec nedalo, takže MUX 4 tady jde opravdu jenom právě z toho Rakovníka...


Jan Pavlis

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 515
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Regionální síť 7 - pokrytí 80-90% území
« Odpověď #56 kdy: 18. 07. 2013, 14:12:01 »
Anténa Vám vidí na Teplice?,předpokládám,že jste v horním Litvínově.

Ne, bohužel tu anténa na Teplice nevidí - bydlím právě naopak v Chudeříně.
V cestě mi vadí paneláky u nádraží a (zřejmě) i výsypky za Litvínovem, protože za nimi (kousek za Loukou u Litvínova) už na tu vodárnu vidět je.
Když ladím (i s natočenou anténou), tak se to na MUXu 4 na 30. kanálu pozastaví, ale nic nenajde,
podařilo se to za celou dobu jen asi 2x, že sice našel, ale bylo to tak slabé, že se na to dívat vůbec nedalo, takže MUX 4 tady jde opravdu jenom právě z toho Rakovníka...
Taky jde o to s jak výkonnou anténou pracujete.Tak jestliže nejde 30 kanál,tak zkuste ze stejného směru,předpokládám o něco málo st.severně,50.kanál ,on se ten Regio mux z Jáchymova od Božího prstu v Teplicích odráží zpět na západ se stejnou intenzitou..Ale chce to opravdu přesný směr.


Roman Bárta

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 451
  • Tape deck - nádherná nostalgie....
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Regionální síť 7 - pokrytí 80-90% území
« Odpověď #57 kdy: 18. 07. 2013, 16:40:08 »
Nedivím se tomu.....píšu tady pořád,že pro severozápad,je Louštín nezbytný pro RS7. Přinejmenším pro "nižší sever". Klínovec je slabý,a míří do hor na severozápad. Takže Litvínov,Most,Chomutov,Kadaň,Podbořany......smůla.
« Poslední změna: 18. 07. 2013, 16:43:52 od Roman Bárta »
DVB-T-
 k.33,58,55 Buková Hora, 25 Čer.Studnice, 30 Ústí n.Labem, 44 Louštín, 60 (38) Trutnov, RS7-50 Klínovec, 21 Ústí n. Labem, reg.síť 9-Most
             34,48,52-Krašov, 56, RS7-38, RS1-37- Plzeň
Dvb-s -0,8W, 5W, 5E, 13°E, 19,2°E, 23,5°E, 28,2°E + Skylink+Freesat
UPC Kabel
FM-Sony ST-SE 700


Vitab

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 22
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Regionální síť 7 - pokrytí 80-90% území
« Odpověď #58 kdy: 20. 07. 2013, 18:10:52 »
Tak teď jsem si chtěl pustit nahrávání na Riskuj, protože jdu pryč, a koukám, že mi nejde MUX4 z Černé studnice. Tak že by hoši od Radima připravovali vysílač na RS 7?


Jaroslav Honzík

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 634
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Regionální síť 7 - pokrytí 80-90% území
« Odpověď #59 kdy: 20. 07. 2013, 18:29:41 »
Tak teď jsem si chtěl pustit nahrávání na Riskuj, protože jdu pryč, a koukám, že mi nejde MUX4 z Černé studnice. Tak že by hoši od Radima připravovali vysílač na RS 7?

Doufam že ten vysilač postavěj vyšší a daj mu vyšši vykon at to přeleti i přes ještědskej hřeben.
DVB-T/T2: Löbau-nejde,Ještěd-28,31,43,52,60
FM: CZ,DE,PL
DAB/DAB+:Löbau-9A,5C,Žižkov/BH-12C, někdy Teleko 11A či 5D, někdy Berlín 10B a 12D
DVB-S/S2:Motorizovaný systém-dle paraboly 80cm a možnostem, ale i tak je toho dost.