Autor Téma: Regionální síť 7 - pokrytí 80-90% území  (Přečteno 42888 krát)

Luboš T.

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 765
    • Zobrazit profil
Re:Regionální síť 7 - pokrytí 80-90% území
« Odpověď #30 kdy: 18. 06. 2013, 18:48:30 »
Jestli to nebude tím, že spustit vysílač není totéž, co koupit housku na krámu...
[/quot

To rozhodně ne ovšem jinde to jde do týdne a taky nekupují housky.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Stasi-DDR

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 030
    • Zobrazit profil
Re:Regionální síť 7 - pokrytí 80-90% území
« Odpověď #31 kdy: 18. 06. 2013, 18:51:46 »
Pokud by jsi tomu rozuměl, tak bys pochopil, proč to někde jde během několika dnů nebo týdnů a jinde to trvá v řádu měsíců!
Veďte mě, následujte nebo jděte z cesty!


Luboš T.

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 765
    • Zobrazit profil
Re:Regionální síť 7 - pokrytí 80-90% území
« Odpověď #32 kdy: 18. 06. 2013, 18:55:00 »
Buď rád že ti to je jasný!


Stasi-DDR

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 030
    • Zobrazit profil
Re:Regionální síť 7 - pokrytí 80-90% území
« Odpověď #33 kdy: 18. 06. 2013, 19:00:27 »
Jo jsem, neměj péči!
Veďte mě, následujte nebo jděte z cesty!


Petr PetrK

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 884
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Regionální síť 7 - pokrytí 80-90% území
« Odpověď #34 kdy: 18. 06. 2013, 19:05:28 »
Nic než spekulace, spekulace a zase spekulace! Pokud nic nevíš, tak nic nepiš! To snad ani není možné, co jsou někteří jedinci schopni vypotit za obludné konstrukce, jen, aby mohli něco napsat!  ;D ;D ;D ;D ;D

Nezuř, škodí to zdraví  ;) Neboli když se ti to nelíbí, tak nereaguj. Nenapsal jsi totiž nic, co by jakkoli objasnilo situaci.Když něco konkrétního víš, tak to napiš. A když to napsat nechceš, tak nepiš. Opeskováváním kdekoho zde či jinde si žádnou autoritu nezískáš. Arogantních brouků-pytlíků, co všude byli minimálně dvakrát, a s Pařízkem každý večer coby jejich "pravá ruka" zapíjejí expanzi muxu4 či RS7, se najde, jak tak sleduji, všade dost ;D ;D   

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Luboš T.

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 765
    • Zobrazit profil
Re:Regionální síť 7 - pokrytí 80-90% území
« Odpověď #35 kdy: 18. 06. 2013, 19:10:06 »
Jo jsem, neměj péči!



Ale jo rád oceňuji ty co tomu rozumí.






YABAKA

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 546
    • Zobrazit profil
Re:Regionální síť 7 - pokrytí 80-90% území
« Odpověď #36 kdy: 18. 06. 2013, 19:12:39 »
Jestli to nebude tím, že spustit vysílač není totéž, co koupit housku na krámu...

To rozhodně ne ovšem jinde to jde do týdne a taky nekupují housky.
Jinde to jde do týdne třeba proto, že tam nejsou naprosto žádné problémy, které naopak jinde být mohou. Toto je skutečně nesmysl řešit, navíc "Pařízkovy multiplexy" nejsou nijak nárokové, nic mu za ně neplatíš, takže i kdyby u tebe nebyl signál, tak s tím nic nenaděláš.
Lukáš Polák = totální zakomplexovaný idiot


Stasi-DDR

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 030
    • Zobrazit profil
Re:Regionální síť 7 - pokrytí 80-90% území
« Odpověď #37 kdy: 18. 06. 2013, 19:17:50 »
Pokud by jsi do problému s Hlubočcem viděl, nikdy by jsi nemohl napsat tohle: "...ale proč tedy nespustí RS 7 na K38 z Hlubočce s výkonem muxu4, který pokryje nejen Ostravu, ale současně i významně rozsáhlejší okolí?..."! a podobných "konstrukcí" o Lanové a jejím možném spuštění na X kanálech si svého času napsal taky dost! Ty jsi někdy pracoval v této oblasti? Na 99.999% určitě ne, to bys podobné bláboly nemohl napsat! Takže pokud problematice nerozumíš, nepiš různé své "konstrukce a dedukce", které se v žádném případě nezakládají na pravdě! A neboj, já jsem klidný, jen se pořádně směju, těm nesmyslům ,co tady jistí lidé jsou schopni vypotit! Pojem "mezinárodní koordinace" je ti zřejmě cizí! To co vím o rozšířování RS7 na ostravsku, si nechám pro sebe, ono by to stejně nemělo smysl publikovat, pokud budou v diskusích psát různí "konstruktéři" hypotéz a nesmyslů. Kdo chce, ten si je schopen adekvátní informace sehnat stejně jako já a nikoliv je vyžadovat na různých webec, po diskusích! A pokud vím, tak Chrobák Vrecko seš ty, protože rozumíš všemu, od koordinací tv kanálů, přes problematiku vlastnických vztahů u BD a SVJ. Běž do vlády, ta nová bude takové lidi určitě potřebovat!  ;D ;D ;D
« Poslední změna: 18. 06. 2013, 19:19:30 od Stasi-DDR »
Veďte mě, následujte nebo jděte z cesty!


Luboš T.

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 765
    • Zobrazit profil
Re:Regionální síť 7 - pokrytí 80-90% území
« Odpověď #38 kdy: 18. 06. 2013, 19:19:08 »
O signál mi nejde,to zde budu mít do podzimu muxu4. A co bych s tím měl taky dělat,to stejné je i u ČRA.Nářky že někde není signál je taky nezajimá ani samotné TV.


Stasi-DDR

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 030
    • Zobrazit profil
Re:Regionální síť 7 - pokrytí 80-90% území
« Odpověď #39 kdy: 18. 06. 2013, 19:22:11 »
Vysyp na stůl hromadu dukátů, dej je provozovateli MPX4 nebo RS7 a uvidíš, že co se doteď vleklo, půjde najednou velkými kroky kupředu! Všechno je jen a jen o penězích a pokud je máš, tak jde vše, pokud ne, nejde nic!  Tak už to na světě chodí, co svět světem stojí. ;D ;D ;D ;D
« Poslední změna: 18. 06. 2013, 19:30:03 od Stasi-DDR »
Veďte mě, následujte nebo jděte z cesty!


Luboš T.

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 765
    • Zobrazit profil
Re:Regionální síť 7 - pokrytí 80-90% území
« Odpověď #40 kdy: 18. 06. 2013, 19:28:42 »
Jo když se pouští do milionových investic tak jim ty DUKÁTY musí sypat samotné TV ,stejně je v důsledku živíme my všichni.


YABAKA

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 546
    • Zobrazit profil
Re:Regionální síť 7 - pokrytí 80-90% území
« Odpověď #41 kdy: 18. 06. 2013, 19:31:23 »
Samotné TV nebudou sypat dukáty kvůli tomu, aby byl v každém Zapadákově signál. Navíc za situace, že je naprostá většina obsahu muxů i na satelitu.
Lukáš Polák = totální zakomplexovaný idiot


Stasi-DDR

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 030
    • Zobrazit profil
Re:Regionální síť 7 - pokrytí 80-90% území
« Odpověď #42 kdy: 18. 06. 2013, 19:32:51 »
Ale ty je sypou se zpožděním! Takže pokud chceš dosáhnout rychlejšího pokrytí své lokality signálem MUX4 a RS7, tak neváhej ani minutu a pěkně sypej! Uvidíš, že do několika týdnů budeš spokojený divák obou sítí! Odhaduju to tak na sumičku od pěti do deseti mega! To pro tebe určitě nebude problém.
Veďte mě, následujte nebo jděte z cesty!


Luboš T.

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 765
    • Zobrazit profil
Re:Regionální síť 7 - pokrytí 80-90% území
« Odpověď #43 kdy: 18. 06. 2013, 19:34:30 »
A co ty reakce NOVY a ČT když chtějí co největší pokrytí,to byl heft?Kyž to chtějí tak musí cvakat aby to pokryli do podzimu.


Stasi-DDR

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 030
    • Zobrazit profil
Re:Regionální síť 7 - pokrytí 80-90% území
« Odpověď #44 kdy: 18. 06. 2013, 19:37:03 »
Dobře ti radím! Neváhej, kontaktuj doktora Pařízka, nabídni sumičku deset mega a uvidíš, jaký to bude cvrkot! Můžeš se pak stát tichým společníkem firem provozujících MPX4 a RS7! Já být tebou, tak neváhám ani minutu! Takové terno se už nemusí opakovat a nesmíš ho propásnout!
Veďte mě, následujte nebo jděte z cesty!